• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Neysha

GTA 4 - Social Club się nie uruchamia [Rozwiązany]

Pytanie

Witam, mam problem z Social Clubem. Kupiłam GTA 4, zainstalował się najpierw Social Club, potem sama gra. Z ikonki Social Clubu, która pojawiła się na pulpicie próbowałam odpalić tę aplikację, ale niestety po 2x kliknięciu nic się nie działo (tylko klepsydra przez kilka sekund przy kursorze myszy i nic). Potem poszukałam trochę w necie i na jakimś forum przeczytałam, by odinstalować Net Framework (nie za bardzo wiem co to jest...), potem usunąć z dysku katalog Framework z katalogu Windows (nie udało się usunąć wszystkich plików, bo pisze, że jest jakieś zabezpieczenie tych plików), uruchomić ponownie PC i będzie działało, ale zamiast odpalenia Social Clubu wyskoczyło takie okienko zamieszczone na screenie poniżej. Co mam zrobić, by odpalić Social Club i samo GTA 4?


20100715170920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 15.07.2010 o 18:41, rtyrtyrty napisał:

Najnowszy patch powinien pomóc, bo zostało w nim zdjęte wymaganie aplikacji Social Club.


Właśnie nie chciałabym instalować żadnych patchy do GTA, bo zależy mi, aby potem zainstalować spolszczenie od GTA Polska, gdyż bardzo lubię rozumieć fabułę (w sumie to głównie to motywuje mnie by przechodzić gry ;] ), a na innej wersji spolszczenie chodzić nie będzie. Ale jak nic innego nie wypali to cóż... jakoś sobie w końcu poradzę z tym angielskim jak będzie trzeba.

Udało mi się zainstalować tego Net Framework 3.5 (co prawda wyskoczył też jakiś błąd,ale pisało, że zainstalowane). Wcześniej musiałam przeczyścić rejestr programem Net Framework CleanUp Utility, ale wersja 3.5 jest. Ściągnęłam też service packa 1 do tego Frameworka i jutro będę go instalować. Może wtedy Social Club odpali... cały dzień się męczę, by odpalić GTA IV i jeszcze się nie powiodło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.07.2010 o 20:50, Neysha napisał:

Właśnie nie chciałabym instalować żadnych patchy do GTA, bo zależy mi, aby potem zainstalować
spolszczenie od GTA Polska, gdyż bardzo lubię rozumieć fabułę (w sumie to głównie to
motywuje mnie by przechodzić gry ;] ), a na innej wersji spolszczenie chodzić nie będzie.
Ale jak nic innego nie wypali to cóż... jakoś sobie w końcu poradzę z tym angielskim
jak będzie trzeba.


Spolszczenie działa z każdym patchem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.07.2010 o 21:45, Gumisiek2 napisał:

> Właśnie nie chciałabym instalować żadnych patchy do GTA, bo zależy mi, aby potem
zainstalować
> spolszczenie od GTA Polska, gdyż bardzo lubię rozumieć fabułę (w sumie to głównie
to
> motywuje mnie by przechodzić gry ;] ), a na innej wersji spolszczenie chodzić nie
będzie.
> Ale jak nic innego nie wypali to cóż... jakoś sobie w końcu poradzę z tym angielskim

> jak będzie trzeba.

Spolszczenie działa z każdym patchem ;]

nie działa z 1.0.6.0 i 1.0.7.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zainstalowałam service packa 1 do Net Frameworka 1, ale social club dalej nie chce odpalić.
Potem ściągnęłam patcha 1.0.6.0 do GTA (to ten likwiduje chyba wymaganie Social Clubu), zainstalowałam, ale ani gra ani już nawet ten SC nie chce się uruchomić.

Jakieś pomysły? :/
Nie chce wyrzucić 90 zł w błoto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować