Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak mógłby wyglądać trailer filmu God of War! Mógłby?

37 postów w tym temacie

Trailer bardzo fajny :) Panom z Gamervision dopisuje poczucie humoru i widać, że faktycznie moją oni vision :)

A co do tytułu artykułu to dobrze, że zmieniony :) Ten nowy zdecydowanie lepiej odpowiada i osoby z niskim pH (czyt. poczuciem humoru) nie będą krzyczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 10:50, smok3000 napisał:

ja w god of war nie grałem i póki nie pojawi się on na PC nie zamierzam ale trailer filmu
lepszy nie samej trzeciej części gry :)_

To prędko nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią obejrzał bym ten film, i sądząc po trailerz jest w festiwalowym stylu, a nóz taka parodia by cos wygrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co zostało pokazane w "trailerze" jest bardziej dojrzałe od wielu pełnoprawnych produkcji. A co do powiązania z serią GoW...jak widać dla niektórych to nic więcej niż walka i efekty specjalne. Twórcy z gamersvision zajrzeli jakby cuit głębiej. 3xYES dla takich niekonwencjonalnych dzieł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Taki film mógłby wykreować Kratosa na postać iście tragiczną
Przecież to JEST postać tragiczna

A co do trailera - bardzo fajnie, tylko brakowało mi na końcu "Coming Soon" :)
Niezła parodia by wyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, ciekawy oraz dobrze wykonany krótki filmik a''la trailer. Z chęcią przejrzę inne produkcję tej grupy twórców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że większość pisze bzdury, nie mając pojęcia o grze. Dla waszej świadomości Kratos to postać tragiczna, która straciła wszystko i się mści na Bogach, więcej nie napisze bo bym spojlerował, ale nie można pisać ze GoW3 to zwykła sieka skoro przebija większość FPSów, slasherów pod względem fabularnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować