Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zabójca zaatakuje w Związku Radzieckim!

29 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2010 o 12:53, Muradin_07 napisał:

To wyluzuj... Radzę ci... :D I zostaw trolla w spokoju, niech se żyje w gąszczu... ;D


Ale ja mojego troll lubię! Tulę go często i czasem...

Khem, no dobrze dobrze, luzuję :)

Ale już ostatnie słowo i zupełnie na poważnie: Czasem naprawdę dziwią mnie merytoryczne błędy w newsach jak ten powyżej. Gdzie korekta i redakcja newsów? No, ale już się zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie w pierwotnej treści newsa był błąd - możliwe, że komiks będzie opowiadał o wydarzeniach późniejszych z czasu ZSRR i wszystko by się zgadzało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 13:09, Szoszana napisał:

Ale ja mojego troll lubię! Tulę go często i czasem...

Khem, no dobrze dobrze, luzuję :)

Ale już ostatnie słowo i zupełnie na poważnie: Czasem naprawdę dziwią mnie merytoryczne
błędy w newsach jak ten powyżej. Gdzie korekta i redakcja newsów? No, ale już się zamykam.


Nie no... zamykać się nie musisz...

Ale jak jest błąd to można o nim powiedzieć i tyle... Wziąć się dalej za komentowanie samego newsa... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę spoilerował ale ta sprawa była wyjaśniona w pierwszej części gry. Po zakończeniu fabuły wystarczy przeczytać dane które są na laptopie profesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 20:26, Fang napisał:

Nie będę spoilerował ale ta sprawa była wyjaśniona w pierwszej części gry. Po zakończeniu
fabuły wystarczy przeczytać dane które są na laptopie profesora.

Walnij w spoilerze o co chodzi, grałem w AC ale nie pamiętam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisaliście z historii, że nie wiadomo co się stało w Tunguzce, ale w świecie gry Tesla wysadził tam razem z Asasynami FE 34- Pastorał. Według teorii spiskowych ( realnych) Tesla powiedział kiedyś, że wynalazł urządzenie, za pomocą którego może zniszczyć dowolny obiekt na ziemi. Przez mylne tłumaczenie i ufność w geniusz Tesli przypisano mu stworzenie tzw Promienia Śmierci, sprawa zyskała jeszcze większą rzeszę zwolenników, gdy doszło do wybuchu w Tunguzce i władze Rosyjski nie mogły jednoznacznie stwierdzić co się tam stało. Co do " Promienia Śmierci" racjonalna teoria głosi, że Tesla poświęcił całe życie elektryczności, więc mówiąc " każdy obiekt na ziemi" miał na myśli urządzenia elektryczne, więc po prostu wynalazł coś co wysyłało EMP ( impuls elektromagnetyczny zdolny niszczyć układy elektryczne). Dodając to, że Tesla pod koniec życia trochę zwariował od przebywania w polu elektromagnetycznym potwierdza tą teorię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat pierwsza poważna ekspedycja wyruszyła w ten rejon w 1927 roku a narrator wspomina o "soviet expedition". Akcja więc najprawdopodobniej rozgrywa się na przestrzeni lat 1908-1927 (jeśli dobrze zrozumiałem, narrator wspomina, że nic nie znaleziono, ponieważ on już wcześniej COŚ stamtąd zabrał, więc zgaduję że był tam przed ekspedycją, możliwe że nawet w czasie katastrofy).

Co do mapy - możliwe że to mapa z 1927 roku, pewny nie jestem, ale faktycznie możliwe że się pomylili (według Wikipedii nazwa Iran używana jest dopiero od 1935 roku), bądź celowo użyli dzisiejszej.

A link do artykułu na Wikipedii jest błędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować