Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter: Activision powinno wprowadzić opłaty za multiplayer w Call of Duty

67 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że wprowadzą te opłaty... w takim wypadku powinni upaść całkiem szybko i nie będę musiał czytać newsów o ich kolejnych idiotycznych pomysłach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Teraz - 15%. Jutro - 90%. Mówię o jutrze pana Koticka. A co do Pachtera, cóż, mieć nadzieje, że będzie to jedna z niespełnionych wróżb i onlajn plej pozostanie darmowy w grach wszystkich wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Activision to największe szuje i naciągacze. Wszędzie chcą wyzyskać graczy. Nigdy nie płaciłem za grę po sieci w żadnej grze i nigdy nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 15:54, xDodi12xPL napisał:

Jeżeli wprowadzą opłaty to.....sram na to.NIGDY JUŻ NIE KUPIĘ GRY Z NAZWĄ CALL OF DUTY!

Jak kolega wyżej... ale cod black ops na 99% bedzie darmowy - gierka wędruje na wszystkie platformy a jak wiadomo M$ nie trawi takiej polityki na swojej konsolce(płacimy ''tylko'' za gold''a) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jak coś jest "zbyt popularne" to trzeba za to wprowadzić opłaty?
To powinny zostać wprowadzone subskrypcje za wyciąganie pieniędzy z klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba im się za przeproszeniem w du**ch poprzewracało... Zaraz to będzie coś takiego że do Call of Duty będzie dołączana mini skarbonka, która będzie przyjmować od nas monety za granie w Single Player... Jak zgniesz: Wrzuć monetę!!!.

Nie no... Co się dzieje na tym świecie... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierniczę ich... Ten Pachter tylko podsunął "niezły" pomysł temu zachłannemu Kotickowi. Jeszcze nie jestem tak głupi, żeby płacić za sieciowego FPS''a typu Black Ops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają iść drogą Modern Warfare 2 to ja podziękuje. Zniszczyli tryb multiplayer. COD4 pokazał jak powinna rozgrywka przez sieć wyglądać. jestem na nie jeśli mamy płacić za taki multi, a do tego jest tyle lepszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować