Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nóż Alicji zmaterializowany i do nabycia

20 postów w tym temacie

Ten nożyk będzie ostry? Przydałby się do obrony przed dresami :P Co jak co, ale taka półmetrowa kosa budzi respekt(szczególnie przez te zdobienia :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no fajny nożyk... Chodzić z takim nożem w kurtce i wyciągać tylko w razie zagrożenia i powiedzieć temu ze scyzorykiem który wyskoczy: "No dawaj... Jeden na jednego... Ciekawe który szybciej kogo dźgnie..." XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Trochę nie wygodny uchwyt i coś mi się nie chce wierzyć z tą stlą ale, jeszcze bym wygrawerował swoje imię i nowy nóż na kuchnie:p (tylko jak by był trochę mniejszy, tak to się na tasak nadaje)
Ciekawe czy ostry czy kolejny nożyk do papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy bańki za taką replikę? Hmm. Co prawda nie pamiętam już jak wyglądał ten nóż z gry, wiele czasu już minęło odkąd ją ukończyłem, ale gdybym nie wiedział, że to replika z tej gry to wyceniłbym ten nóż na max 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 16:55, Pile napisał:

Myślałem że cenę dadzą wyższą ;]


Ja też. Szczególnie jeśli jest on rzeczywiście z japońskiej stali. On ma swoją cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 16:44, Angar0 napisał:

Hmm... Trochę nie wygodny uchwyt i coś mi się nie chce wierzyć z tą stlą ale, jeszcze
bym wygrawerował swoje imię i nowy nóż na kuchnie:p (tylko jak by był trochę mniejszy,
tak to się na tasak nadaje)
Ciekawe czy ostry czy kolejny nożyk do papieru.


Jakbyś chciał wiedzieć to noże do papieru cechuje to, że są ostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 20:03, geralt25 napisał:

> Hmm... Trochę nie wygodny uchwyt i coś mi się nie chce wierzyć z tą stlą ale, jeszcze

> bym wygrawerował swoje imię i nowy nóż na kuchnie:p (tylko jak by był trochę mniejszy,

> tak to się na tasak nadaje)
> Ciekawe czy ostry czy kolejny nożyk do papieru.

Jakbyś chciał wiedzieć to noże do papieru cechuje to, że są ostre.


Hmm... To chyba czas mój naostrzyć, bo tępy strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować