Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lara Croft and the Guardian of Light przez miesiąc tylko na Xboksie 360

8 postów w tym temacie

Nie rajcuje mnie to wymieszanie Alien Breed''a (przepraszam, za tą zniewagę) z God of War (również przepraszam za odniesienie), pograjcie sobie, nie pogniewam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 18:19, Kezuj12345 napisał:

Heh a miałem zamiar to kupić ale przez takie coś właśnie zrezygnowałem. Czemu mam być
gorszy jako posiadacz PS3 ?


Takie rozumowanie się kupy nie trzyma, idąc tym tokiem myślenia nigdzie się nie zajdzie. Nie gorszy, po prostu Sony nie stać na wyłożenie milionów, albo MS był dla developerów po prostu pomocny i miły, nie chodzi tylko o finanse. Ogólnie MS od ładnych paru lat jest raczej bezproblemowym partnerem w wydawaniu i tworzeniu gier. Czego o Sony powiedzieć nie można, spoczęli na laurach i nadal myślą, że znaczek PS na pudelku załatwia sprawę. Chociaż powoli się już budzą, mam nadzieję przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przykro, ale i tak mam teraz w co grać, więc ten miesiąc w tę czy we w tę (tak się to pisze? :) mnie nie zbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogarnijcie, PS3 i PC są bardziej zaawansowane graficznie niż Xbox. Wolą dostać grę później i bardziej dopracowaną niż szybko a z błędami i charatającom oczy grafiką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować