Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Alien Swarm

171 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2010 o 19:03, luzac napisał:

Taka fajna gra, a ja musiałem ją zepsuć. :P I znowu dwa gigasy ściągania.

no fajnie gra sie w co-op ale trzeba mieć przynajmniej 2 ogarniętych w teamie by przejść na normal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra, szkoda tylko, że króciutka, cała kampania do zrobienia w 2.5h.
Uwaga jakby komuś się cieła gra - mamy do czynienia z tą samą bolączką z L4D - należy wyłączyć multicore rendering w opcjach. Niby wsparcie dla wielordzeniowych procków, a gra wtedy ścina ... Jak się wyłączy to gra i buczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 19:06, Outlander-pro napisał:

Fajna gra, szkoda tylko, że króciutka, cała kampania do zrobienia w 2.5h.
Uwaga jakby komuś się cieła gra - mamy do czynienia z tą samą bolączką z L4D - należy
wyłączyć multicore rendering w opcjach. Niby wsparcie dla wielordzeniowych procków, a
gra wtedy ścina ... Jak się wyłączy to gra i buczy.

u mnie wszystko w porządku z multicore zero problemów - jak wyłączę to pokaz slajdów podczas większej zadymy xD
jeszcze dziś tak o 20:00 mam zamiar pograć mam nadzieję że znajdą się chętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 19:21, zerohunter napisał:

A tak ogólnie o co chodzi w tej grze?

w 4 osoby macie wykonywać różne zadania typu uruchom reaktor, po drodze oczywiście zabija się tony obcych.
po wykonaniu wszystkich zadań trzeba się udać do wyjścia i tak w każdej misji, są różne urozmaicenia.
Trochę podobne do Left 4 dead..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 19:24, zerohunter napisał:

Powiedz że to na tym samym silniku, co Portal, proszę:D

No ba. ;) Pójdzie ci spokojnie, jeśli chodzi ci Source ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawdę wyśmienita, szczególnie jak na darmówkę. Tylko mnie martwi to, że mogą sobie zażądać opłat za kolejne kampanie, a to już takie świetne nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve? :D Oni nigdy za jakiekolwiek DLC nie chcieli pieniędzy, więc nie sądzę. Poza tym SDK jest udostępniony, więc fanowskie mapy też powinny powstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostała mi ostatnia mapa na poziomie hard do przejścia. Ostatnia:p. Najtrudniejsze jest jednak chyba trzecia od końca. Wole nie myśleć co się dzieje na insane. Z ciekawości sprawdzę, ale przechodzić gry z tym poziomem trudności nie będę...
Broni wbrew pozorem malutko. Ciągle brakuje amunicji.
Itemy na trzeci slot chyba najszybciej przybędą w dodatkach bo jest bardzo wiele możliwości.
Obcych jest jak na lekarstwo. Coś mi się wydaję, że jest och dokładnie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. Dziewięć.
Budowanie sentry w czasie walki jest prawie niemożliwe. Przydaje się zwykle raz czy dwa na całą mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 20:59, In_The_End napisał:

Pozostała mi ostatnia mapa na poziomie hard do przejścia. Ostatnia:p. Najtrudniejsze
jest jednak chyba trzecia od końca. Wole nie myśleć co się dzieje na insane. Z ciekawości
sprawdzę, ale przechodzić gry z tym poziomem trudności nie będę...
Broni wbrew pozorem malutko. Ciągle brakuje amunicji.
Itemy na trzeci slot chyba najszybciej przybędą w dodatkach bo jest bardzo wiele możliwości.

Obcych jest jak na lekarstwo. Coś mi się wydaję, że jest och dokładnie 1, 2, 3, 4, 5,
6, 7, 8, 9. Dziewięć.
Budowanie sentry w czasie walki jest prawie niemożliwe. Przydaje się zwykle raz czy dwa
na całą mapę.


Powiem ci że nawet najmniejszy robal może cie zaciukać w mniej niż 10 sec nie mówiąc już o całej drużynie, bez pełnej współpracy nie ma nawet co podchodzić :)

W samej grze brakuje mi jakiegoś bardziej rozbudowanego ekwipunku ( latarka jako 3 przedmiot no bez jaj) , przydały by się jakieś udoskonalenia broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 22:40, Angar0 napisał:

W samej grze brakuje mi jakiegoś bardziej rozbudowanego ekwipunku ( latarka jako 3 przedmiot
no bez jaj) , przydały by się jakieś udoskonalenia broni.

Latarka i tak jest lepsza od flar. Nic chyba jednak nie przebije ostatniego itemu do odblokowania dla tego slota. Istna nalot bombowyxd
W końcu to darmowa gra. Wątpię, aby takie rzeczy prowadzili. Ostatni broń do zdobycia jest naprawdę niesamowita. Strasznie rozpierducha po każdym wystrzale, ale ammo mało.
Udało mi się przejść z teamem ostatnią mapę na hardzie. Miałem działko minigun i dodatkową amunicja - dobry zestaw btw bo zwykle użyjesz max 2 razy dodatkowego ammo, a reszta dla teamu.
Zagrałem też na próbę na insane i udało nam się przejść pierwszą mapę za pierwszym razemxD Na samym starcie w pomieszczeniu gdzie wcześniej nic nie było znalazły się aż 2 alieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 23:24, In_The_End napisał:

> W samej grze brakuje mi jakiegoś bardziej rozbudowanego ekwipunku ( latarka jako
3 przedmiot
> no bez jaj) , przydały by się jakieś udoskonalenia broni.
Latarka i tak jest lepsza od flar. Nic chyba jednak nie przebije ostatniego itemu do
odblokowania dla tego slota. Istna nalot bombowyxd
W końcu to darmowa gra. Wątpię, aby takie rzeczy prowadzili. Ostatni broń do zdobycia
jest naprawdę niesamowita. Strasznie rozpierducha po każdym wystrzale, ale ammo mało.
Udało mi się przejść z teamem ostatnią mapę na hardzie. Miałem działko minigun i dodatkową
amunicja - dobry zestaw btw bo zwykle użyjesz max 2 razy dodatkowego ammo, a reszta dla
teamu.
Zagrałem też na próbę na insane i udało nam się przejść pierwszą mapę za pierwszym razemxD
Na samym starcie w pomieszczeniu gdzie wcześniej nic nie było znalazły się aż 2 alieny.


heh najbardzie wnerwiające są wdł. mnie head craby na instace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 23:35, Angar0 napisał:

heh najbardzie wnerwiające są wdł. mnie head craby na instace

dokładnie na insane to jest ich od cholery miotacz najlepszy na nie tylko friendly fire problem działko tesla go nie ma ale siła ognia mniejsza
a mapka z windą na insane bez działka ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w fotelu i nie mogę... nic zrobić! Chyba wiem w co będę grał przez następne kilka miesięcy, jak nie dłużej. Od dawna chodziła za mną gra w tym stylu. Nie wiem nawet, co napisać. Amazing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować