Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Alien Swarm

171 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2010 o 15:59, Jave napisał:

Btw. Czy zauważyliście bug z osiągnięciem za 250 zabójstw z Autoguna? Mój stacjonarny
karabin wyciął już całe setki obcych, ale ciągle mam 0/250 oO


Autogun to główna broń speca od ciężkich giwer, nie stacjonarna wieżyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 09:47, Magok napisał:

Zgadzam się jest bardzo dużo polaków ale to dobrze.

Może i dobrze, ale niektórzy rodacy nie potrafią grać. Zdarza się, że giną przy pierwszej fali alienów:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy "duża liczba polaków" to akurat prawda. Gra ma system wyszukiwania znajomych, więc jeśli się łączycie jest spora szansa, że ktoś z friend listy dołączy. A potem ktoś, kto jest na jego liście. Więc jak macie sporo polskich znajomych tworzy się niejako łańcuszek.

Co do poziomu trudności to wcale nie jest wysoki. Jak się zapamięta "hot spoty" z normala, to Hard przechodzi się jednym ciągiem. Najgroźniejsze w tym wszystkich są facefuckers, które również nie są przeszkodą gdy ma się ogarnięty team, najelpiej z elektryczną zbroją. No i nauczenie ludzi, że Medigun nie ma nieskończonego ammo.

Nie pamiętam też szczególnych problemów z amunicją, Tesla Gun jest imba (znośny damage, 25 magazynków, przeskakuje na wrogów, stun, no ff, nie można spudłować), i starczy, że jeden spec od cięzkich broni weźmie co innego i można wymiatać.

Insane muszę dopiero sprawdzić, być może tam zaczyna się zabawa. Na razie bawiłem się w speed runy i są naprawdę wyśrubowane, pierwsze 2 etapy po kilku próbach poszły, ale trzeci wymaga absolutnie perfekcyjnego teamwork (przy bardzo dobrej próbie nadal brakowało nam 7 sekund).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 16:09, luzac napisał:

A ja się poddaje. Kombinowałem z ustawieniami, configiem etc. powyłączałem fajerwerki...
a mój laptop i tak się krztusi. Co z czasem zaczęło być naprawdę męczące. -_-

ty jesteś hostem czy ktoś inny??
jaki laptop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 18:29, edsonpele napisał:

Ło matko, ale to się długo ściąga.

2,020 GB czego się spodziewałeś

P.S. ktoś robi ten prestiż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy offline się zawiesza gra, ani przełączyć, ani nic, tylko reset, jak zakładam własny serwer to po wczytaniu wyłączą się, a połączyć z inną grą nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 19:40, zerohunter napisał:

Przy offline się zawiesza gra, ani przełączyć, ani nic, tylko reset, jak zakładam własny
serwer to po wczytaniu wyłączą się, a połączyć z inną grą nie chce.

gra ma trochę zrąbaną optymalizację bo zżera zasoby CPU i GPU jak cholera że nawet gothic 3 wersja 1.00 jest lepiej zoptymalizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 20:19, zerohunter napisał:

Wiesz, ja komputer resetowałem, więc steam też się chyba resetował:D

ech dobra spróbuj to video->advanced-> v-sync double buffered(nie tripple bo to tylko zwiększa zapotrzebowanie grafiki),multicore off oraz ważne w konsoli (niestety za każdym razem jak odpalisz grę ) fps_max 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 20:51, In_The_End napisał:

Co to daje btw?

jak na razie medal, ale nie nabiłem 27 lvl jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 20:51, In_The_End napisał:

Co to daje btw?

no medal tylko jak mw2 taki dodatkowy cel by nabijać te poziomy na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nowym updacie jak spotykam ten rodzaj obcego co jest mały i lata to mi się cały ekran trzęsie jak oszalały i postać jakby mi laguje ... wtf. Przed updatem tego nie było.

A tak poza tym: GZ dla wszystkich noobów teamkillujących swój team za pomocą lasera górniczego. Albo tech-idioci pchający się w końcowej fazie misji pod facehuggery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 23:33, Outlander-pro napisał:

A tak poza tym: GZ dla wszystkich noobów teamkillujących swój team za pomocą lasera górniczego.
Albo tech-idioci pchający się w końcowej fazie misji pod facehuggery.

Spoko, ludzie dopiero ogarniają. Sam grałem tylko kilka razy, to raz kolesia z teamu przypadkowo trafiłem ''parę'' razy z autoguna, że po 1/3 mapy miał jakieś 20% hp. ;)

Trza ćwiczyć. I właśnie zamierzam to zrobić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 23:56, soshman napisał:

> A tak poza tym: GZ dla wszystkich noobów teamkillujących swój team za pomocą lasera
górniczego.
> Albo tech-idioci pchający się w końcowej fazie misji pod facehuggery.
Spoko, ludzie dopiero ogarniają. Sam grałem tylko kilka razy, to raz kolesia z teamu
przypadkowo trafiłem ''parę'' razy z autoguna, że po 1/3 mapy miał jakieś 20% hp. ;)

Trza ćwiczyć. I właśnie zamierzam to zrobić. ;)

To prawda że ludzie ogarniają, ale żeby zabijać z lasera górniczego, czyli broni która musi chwile się zastanowić :P zanim strzeli to naprawdę trzeba umieć.

Ja np gram ciągle używając Vindicatora, + ten officer co dodaje 5/5 obrażeń z Vindicatora dzięki czemu wszystkie małe i mniejsze potwory zabijam na jeden strzał, minus jest taki że czasem zdarzy się friendly fire, ale nie wiem czy grając broniami takimi jak Vindicator da radę to wyeliminować przy rozrzucie takim.
ale niestety inne bronie mi coś nie pasują, poza PDW które chyba strzela najszybciej ze wszystkich.

Jako że gram sporo z tego typu broniami to zwykle też mam ten pancerz -20% obrażeń i biegam z przodu rozwalając co się da i przy okazji sporą ilość obrażeń zgarniając na siebie. :P
Fajnie się tak gra nawet, biegniesz i zabijasz, a jak tylko coś nie pada na jeden strzał=właśnie wbiegłeś w coś o wiele większego od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować