Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Alien Swarm

171 postów w tym temacie

Oho, po dzisiejszym updacie zbugowała się tesla ... od teraz każdy punkt damage bonus daje jej +25 do obrażeń...
Oj, miodnie się sieka swarmy wtedy, oj miodnie, wszystko na hita pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 13:31, Outlander-pro napisał:

Oho, po dzisiejszym updacie zbugowała się tesla ... od teraz każdy punkt damage bonus
daje jej +25 do obrażeń...
Oj, miodnie się sieka swarmy wtedy, oj miodnie, wszystko na hita pada :)

Ciekawi mnie, czemu akurat z teslą mają takie problemy. Akurat z bronią, której tak nie lubię, a jest najlepsza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałoby się tutaj zebrać jakąś ekipe do robienia speed runów? Ciężko znaleźć kogoś, kto byłby chętny do zrobienia tych acheivementów, w samej grze dlatego piszę tutaj. Można by też spróbować targnąć się na Outstanding Execution - tzn. przejść kampanię bez straty żadnego marine. Oczywiście wymagane pewne doświadczenie z grą i solidny level. To jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, bug z teslą potrwał tylko kilka godzin, ale i tak frajda była przednia, nie ma go jak broń zadająca 101 obrażeń (grając Wildcat).

A tak poza tym: zostały mi tylko dwie misje do speedruna - Residential i Timor Station, ale te ciężej zespeedrunować w 3 osoby. Bo całą resztę da się na luzie robić w trójkę, przynajmniej ja tak pozaliczałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 18:45, Erunn0 napisał:

Dałoby się tutaj zebrać jakąś ekipe do robienia speed runów? Ciężko znaleźć kogoś, kto
byłby chętny do zrobienia tych acheivementów, w samej grze dlatego piszę tutaj. Można
by też spróbować targnąć się na Outstanding Execution - tzn. przejść kampanię bez straty
żadnego marine. Oczywiście wymagane pewne doświadczenie z grą i solidny level. To jak?

Nawet byłbym chętny, ale gram od niedawna i mam raczej małe doświadczenie. ;) Dobiłem może do 20 lvlu. A jaki poziom trudności jest potrzebny na Outstanding Execution?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 23:22, soshman napisał:

Nawet byłbym chętny, ale gram od niedawna i mam raczej małe doświadczenie. ;) Dobiłem
może do 20 lvlu. A jaki poziom trudności jest potrzebny na Outstanding Execution?

Osiągnięcie będzie zaliczone na każdym poziomie trudności oprócz easy. Czyli trzeba przejść całą kampanię na raz przynajmniej na normalu. Można by spróbować, bo akurat do tego osiągnięcia nie potrzeba najwyższego lvlu. Wystarczy dwóch medyków dla bezpieczeństwa i spokojne pokonywanie kolejnych pomieszczeń. Nie powinno być aż tak trudno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat bycie medykiem to moje powołanie. :P Jakby co, ja się piszę. Odezwij się na steamie, co i jak. Nick ten sam, co tu.
Branoc miśki. ;* ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 15:01, Kaucz napisał:

Ej mam pytanie, jak się likwiduje te facehuggery?

Jeżeli parasite wskoczy Ci na głowę to sam nic nie zdziałasz. Najskuteczniejszą metodą jest interwencja medyka. Lekarz powinien używać na Tobie mediguna lub rozstawić beacon i leczyć aż parasite spadnie oraz trucizna zniknie. Można też próbować odstrzelić robala, ale to wiąże się z uszkodzeniem również nosiciela. Dlatego najlepiej używać na zainfekowanym Tesli - ta będzie razić prądem jedynie facehuggera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 15:01, Kaucz napisał:

Ej mam pytanie, jak się likwiduje te facehuggery?

Możesz jeszcze użyć pancerza elektrycznego. Wtedy pasożyt sam spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 15:34, Erunn0 napisał:

ale to wiąże się z uszkodzeniem również nosiciela. Dlatego najlepiej używać na zainfekowanym
Tesli - ta będzie razić prądem jedynie facehuggera.

Z tego co wiem, efekt "zabijania" parasite przez użycie broni/melee jest czysto kosmetyczny i nie wpływa na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 16:15, DragonLord napisał:

Z tego co wiem, efekt "zabijania" parasite przez użycie broni/melee jest czysto kosmetyczny
i nie wpływa na leczenie.

Jakie leczenie? Walka z pasożytem ma raczej na celu skrócenie oddziaływania robala na zainfekowanego (robal zada mniej obrażeń), a leczenie przez medyka powoduje tylko "nadrabianie" zabieranego przez parasita zdrowia (podtrzymanie kompana przy życiu do czasu aż robak sam spadnie). Chyba, że coś nie tak zrozumiałem z twojej odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dwóch medyków dla bezpieczeństwa i spokojne

Dnia 27.07.2010 o 23:38, Erunn0 napisał:

pokonywanie kolejnych pomieszczeń. Nie powinno być aż tak trudno. ;)

Wczoraj zrobiłem ten aczik, graliśmy we trzech, z czego tylko ja grałem nieco dłużej, koledzy dopiero zaczynali. Medyka braliśmy od 4 misji, więc dwóch byłoby aż nadto :)

Piszę się na speedruna, mam tylko dwa pierwsze. Podajcie loginy, dodam do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że strzelanie w parasite, który się zadomowił nie wpływa w żaden sposób na jego oddziaływanie. Kosmetyka + achievment i tyle. Przynajmniej takie wnioski można wysnuć z for Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 19:18, Outlander-pro napisał:

A mi się wydaje, że strzelanie w kogoś kto ma na twarzy facehuggera w ogóle nie pomaga
go usunąć, a wręcz znacznie szkodzi - teamkill wtedy murowany.

Też mi się tak wydawało, ale podczas gry ludzie wręcz prosili żeby odstrzelić parasita, który na nich wskoczył. Jednak tak jak piszesz, nie opłaca się to, bo prędzej zabijemy naszego towarzysza niż pasożyta. Chyba, że mowa o tesli - ta nie uszkadza nosiciela, a jedynie skutecznie pozbywa się facehuggera. Przetestowałem to wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować