Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 20:55, Vormulac napisał:

> Patrząc na te screeny już czuję jakie będą wymagania tej gry :(
Spore. Przynajmniej 1.5 (czyli lepiej 2) GB RAM''u aby przy dobrej karcie graficznej ustawić
tryb high detal. Kolejne dwa screenshot''y + megahit dnia (sic!) - pełna mapa terenu jaki zwiedzimy!
Miłego oglądania.

Duży ten obszar... Przynajmniej tak mi sie wydaje.
Mały upgrade''dzik i gierka będzie działała jak złoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:26, Olcia1992 napisał:

Mały upgrade''dzik i gierka będzie działała jak złoto :D


Nie bądź taka pewna, mówię to bez złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, coraz bardziej wydaje mi się, że Polacy wiedzą o tej grze najmniej. Przeglądam sobie zachodnie serwisy i co? To:
http://moses.gametrailers.com/umwatcher.php?id=44519
http://moses.gametrailers.com/umwatcher.php?id=46673
http://moses.gametrailers.com/umwatcher.php?id=52113
Czemu żaden polski serwis nie ma takich materiałów? To ja od miesiąca poluje na jakiś przyzwoity gameplay, a tu mam od razu 3. :) Czasami wydaje mi się, że nazwanie Polski krajem growego trzeciego świata wcale nie jest przesadzone...

Co do filmików - trochę tam mało akcji i czasami wydają sie nudne (dodatkowo jesli ktoś nie lubi szprechania, niech lepiej wyłączy głośniki ;)), ale można zauważyć kilka szczegółów. Np co dzieje się z bohaterem po śmierci - zwyczajnie sobie odżywa. Z tego co mi wiadomo, po takiej reinkarnacji będzie można od nowa rozdzielić punkty zainwestowane w różne umiejętności i z przypakowanego wojownika można zamienić się w maga, albo łucznika. Liczba reinkarnacji ma byc ograniczona, ale z tego co wiem nie mała (coś koło 100?). Pokazano ekwipunek oraz odsłonięto tajniki alchemii. Gra naprawdę ciekawie się zapowiada. No i na jednym z filmików była podana konfiguracja, na jakiej testowano grę. Nie trzeba mieć super kompa, żeby pograć sobie na minimalnych bez przycinek, a to była wersja sprzed kilku miesięcy, a więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:15, rob006 napisał:

No i na jednym z filmików była podana
konfiguracja, na jakiej testowano grę. Nie trzeba mieć super kompa, żeby pograć sobie na minimalnych
bez przycinek, a to była wersja sprzed kilku miesięcy, a więc głowa do góry :)


A jakiego kompa tam podali? Bo nie doszedłem jeszcze. A pozatem filmik bardzo fajny, animacje znacznie lepsze niż w Gothic''u 3 - jeśli tam można wogóle mówić o animacjach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:01, KannX napisał:

A jakiego kompa tam podali? Bo nie doszedłem jeszcze.

Cholera, albo mi się coś przywidziało (nic nie piłem!), albo źle szukam. Teraz widzę tylko wymagania na max detale (screen), a dałbym sobie paznokcie uciąć, że widziałem GF 7600 i 1 GB RAMu. Chyba muszę się do okulisty wybrać...

Dnia 29.04.2007 o 20:01, KannX napisał:

A pozatem filmik bardzo fajny, animacje
znacznie lepsze niż w Gothic''u 3 - jeśli tam można wogóle mówić o animacjach :]

;D

20070429205718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^ śnieszne te wymagania zwłaszcza że do pożądnego grania wystarczy GF 8600GTS za ponad 300zł :) i Athlon64 6000+ który też tanieje a jeszcze bardziej stanieje jak wydadzą AMD na nowej architekturze a ram to już pikuś 1GB za 200zł :) tak 1000zł na modernizację kompa i można grać a tak jeszcze przyoszczędzić 3000zł i kupujemy GF8800GTX :D ...marzenie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż dopiero co znalazłem ten temat obejrzałem trailery i zapowiedź. Mam nadzieję, że to będzie najlepsza gra Rpg w świecie, a zwłaszcza w Polsce ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 00:21, garrick napisał:

No cóż dopiero co znalazłem ten temat obejrzałem trailery i zapowiedź. Mam nadzieję, że to
będzie najlepsza gra Rpg w świecie, a zwłaszcza w Polsce ;).


Nie no :P Najlepszy to będzie Wiedzmin of course ;) Ale i tak zapowiada się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie ,,The Witcher" bardziej będzie nawiązywał do mixu ,,Diablo" z ,,KoTOR" niż do ,,GIII" czy ,,TES: Oblivion". Natomiast do 2 ostatnich podobne będzie zapewne ,,Two Worlds". Aczkolwiek nie zgodzę się, że będzie pogromcą ,,Gothica" i ,,Obliviona", gdyż gry te dzieli dość duża przepaść. Twórcy pierwszej sami się ograniczyli dzieląc świat w pierwszej części na 3 obozy, a Bethesda może praktycznie ciągle dodawać nowe krainy i nie odbije się to znaczącą...zapomniałem, iż powiązania między kolejnymi częściami ,,TES" są znikome, więc... nawet jeśli ,,Two Worlds" znokautuje ,,Gothica", a można z dużą dozą prawdopodobieństwa tak twierdzić to trochę jej zabraknie do serii ,,TES".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak se kupie Xbox''a 360 to może kupie Two World, bo na PC z Athlonem 3000+,512 RAM, 128MB ATI RADEON X1300 to se raczej nie pogram(chociaż Gothica 3 ciągne na średnich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:53, Pazurex napisał:

Jak se kupie Xbox''a 360 to może kupie Two World, bo na PC z Athlonem 3000+,512 RAM, 128MB
ATI RADEON X1300 to se raczej nie pogram(chociaż Gothica 3 ciągne na średnich :).

To co ja mam powiedzieć? ja mam Celerona 1,70 GHz, Nvidie FX 5200 i 512 ramu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 00:28, DonZ napisał:

hmm a Wiedźmin?? w sumie to będo dwie wspaniałe gry które znajdą wielu fanów na całym świecie,
także w Polsce

Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.Jaki będzie efekt końcowy przekonamy się dopiero po wydaniu gier.Jak na razie , to mamy tylko zapewnienia twórców , ze jest świetnie , ale czy oni mogą mówić cokolwiek innego?Mam nadzieję , że będziemy mieli do dyspozycji dwa udane tytuły , ale jeszcze za wcześnie na zachwyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:07, fataem napisał:

Aczkolwiek nie zgodzę się, że będzie pogromcą ,,Gothica" i ,,Obliviona", gdyż gry te dzieli dość duża
przepaść. Twórcy pierwszej sami się ograniczyli dzieląc świat w pierwszej części na 3 obozy,
a Bethesda może praktycznie ciągle dodawać nowe krainy i nie odbije się to znaczącą...zapomniałem,
iż powiązania między kolejnymi częściami ,,TES" są znikome, więc... nawet jeśli ,,Two Worlds"
znokautuje ,,Gothica", a można z dużą dozą prawdopodobieństwa tak twierdzić to trochę jej zabraknie
do serii ,,TES".


Gothic i Oblivion mimo że wydają się podobne, mają dużo różnic. W Gothicu postawiono główny nacisk na fabułę i klimat (w 3. części ze średnim skutkiem zresztą...), w Oblivionie działa zasada "więcej, ładniej, lepiej". Jeśli ktoś woli klimatyczną grę, wybierze Gothica, jeśli wielki świat - Obliviona. Wielu fanów Gothica w ogóle nie trawi Obka (i vice versa), więc mówienie, że Two Worlds pobije jedną grę, ale drugiej już nie, nie ma kompletnie sensu. Tym bardziej, że jesli polska gra połączy klimat z rozmachem, pobije obie gry. Jeśli...

I gdyby jeszcze ktoś nie widział, na wp pojawiły się nowe screeny. Tu=> http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;nowinki,10,33796;core.html lub tu=> http://gry.wp.pl/id;36820;size;,0;x;ngaleria;core.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może będzie dobra ale nie przebije Gothica 3 i Obliviona, a o Wiedźminie nawet nie myślę by ta gra mogła go przebić. I tak myślę że ta gra będzie super ponieważ jest to polska produkcja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto mieć wszystkich gier tu wymienionych na dysku:Gothic3,Oblivion,Two Worlds,Wiedźmin bo potet albo będzie się wszystko mylić w graniu albo nie będziemy mogli się zdecydować w co grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:28, Gracz 23 napisał:

Nie warto mieć wszystkich gier tu wymienionych na dysku:Gothic3,Oblivion,Two Worlds,Wiedźmin
bo potet albo będzie się wszystko mylić w graniu albo nie będziemy mogli się zdecydować w co
grać

A gdzie Newerwinter 2 (na pewno leprze od niestety słabego gothica 3 :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 19:18, KannX napisał:

Już 9 maja gra trafi do sklepów. Ale pewnie nie u nas ;)

Trzeba przyznać , że coś takiego trochę boli.Gra jest robiona przez polskie studio , więc rodzima wersja językowa nie powinna być problemem.Pomimo tego i tak musimy swoje odczekać , jak (a może jako) klienci drugiej kategorii.Z drugiej strony , nie jesteśmy wielkim rynkiem zbytu , a na dodatek mocno spiratowanym , co zmniejsza i tak niezbyt dużą ilość możliwych do sprzedania egzemplarzy.Efekt - lekceważenie wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować