Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2007 o 19:44, Evil Khan napisał:

PS: Czy ktoś wie jak zamówić EK ?
W sklepie Topware jest tylko zwykła edycja...


ja do nich dzwonilem - powiedzieli ze najpierw zamowienia netowe realizuja wkladajac Limitowana Edycje a jak sie skonczy to poinformuja, ze juz zwykla daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 20:35, GuzikTheGreat napisał:

> PS: Czy ktoś wie jak zamówić EK ?
> W sklepie Topware jest tylko zwykła edycja...

ja do nich dzwonilem - powiedzieli ze najpierw zamowienia netowe realizuja wkladajac Limitowana
Edycje a jak sie skonczy to poinformuja, ze juz zwykla daja

Acha - to dzięki - już zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zamówienia trochę ponarzekam.Mamy XXI wiek , a w TopWare nie ma możliwości zapłacenia przelewem internetowym.Gotówka i listonosz.Całkiem jak w czasach młodości mojego dziadka.Konta w banku nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:28, KrzychW napisał:

Przy okazji zamówienia trochę ponarzekam.Mamy XXI wiek , a w TopWare nie ma możliwości zapłacenia
przelewem internetowym.Gotówka i listonosz.Całkiem jak w czasach młodości mojego dziadka.Konta
w banku nie mają?


to jest system premierowski - boja sie, ze ktos im cos wplaci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:32, GuzikTheGreat napisał:

to jest system premierowski - boja sie, ze ktos im cos wplaci :-)


He he.O tym nie pomyślałem.
To pewnie pieniążki jakie dostają za pośrednictwem poczty również trzymają na kontach swoich mam.Dobre z nich chłopaki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne dla mnie pytanko, czy w dniu premiery 19 czerwca (oby) gra trafi też do sklepów typu empik? Czy by mieć grę wcześniej muszę ją zamówić przedpremierowo? Po prostu wygodniej mi będzie skoczyć do sklepu po grę niż zamawiać:) No i lubię tą podróż do sklepu, wymacanie pudełka i ten mega niecierpliwy, hiper szybki pęd do domku:)

A sama gra, zapowiada się bardzo ciekawie, Gothic 3 zabił mnie kiepską optymalizacją, oblivion jak i poprzednie części "The Elder''s" nie przypadł do gustu i czas by w końcu pograć w coś przyzwoitego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 22:29, Stwór napisał:

Ważne dla mnie pytanko, czy w dniu premiery 19 czerwca (oby) gra trafi też do sklepów typu
empik? Czy by mieć grę wcześniej muszę ją zamówić przedpremierowo?


Ja nie zamówiłem wysyłki , bo nie można zaspłacić przelewem internetowym , a jest to dla mnie najwygodniejsza forma płatności.Media Markt w moim mieście niema.Jest za to Empik i Makro , które co prawda nie są wymienione wśród miejsc , gdzie będzie można kupić TW , ale sprawdzę 20-go i moze będzie.Earth Universe było , a jest to gra tego samego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 09:56, KrzychW napisał:

Ja nie zamówiłem wysyłki , bo nie można zaspłacić przelewem internetowym , a jest to dla mnie
najwygodniejsza forma płatności.Media Markt w moim mieście niema.Jest za to Empik i Makro ,
które co prawda nie są wymienione wśród miejsc , gdzie będzie można kupić TW , ale sprawdzę
20-go i moze będzie.Earth Universe było , a jest to gra tego samego wydawcy.


Nie można przelewem?:))) Kurka przecież to XXI wiek byle sklep internetowy to ma:)
Cóż no to zobaczymy w empiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 12:23, Stwór napisał:

Nie można przelewem?:))) Kurka przecież to XXI wiek byle sklep internetowy to ma:)


Tylko na poczcie lub u listonosza.Taka informacja znajduje się na stronie wydawcy.Dziwne to i śmieszne.

Dnia 14.06.2007 o 12:23, Stwór napisał:

Cóż no to zobaczymy w empiku:)


Mam nadzieję.Jezeli nie , to prawdopodobnie Two Worlds już na dniach pojawi się na Allegro.Tam można przynajmniej normalnie zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było wokule jakoś sie tak odciołem od świata gier =]Mam pytanie czy TW juz wyszło a jak nie to kiedy a i jakie sa wymagani ;d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 14:11, JogaTv napisał:

Dawno mnie nie było wokule jakoś sie tak odciołem od świata gier =]Mam pytanie czy TW juz wyszło
a jak nie to kiedy a i jakie sa wymagani ;d?


ponoć ma wyjść 19ego, a co do wymagań, myślę ze jak mój rzęch pociągnął gothic 3 to pociągnie i to, ja zawsze biore poprawke na te podane przez producenta bo z reguły nijak się to ma do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronce topware podali takie:

Wymagania systemowe
Procesor 2 GHz
512 MB RAM
Windows Vista lub XP
Karta graficzna z Shader 2.0
Karta dźwiękowa zgodna z DirectX
DVD-Rom
Klawiatura, mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 12:23, Stwór napisał:

Nie można przelewem?:))) Kurka przecież to XXI wiek byle sklep internetowy to ma:)
Cóż no to zobaczymy w empiku:)

Okazuje się że nie. Ani Cenega ani Topwaer nie oferuje takiem możliwości - tylko pobranie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 14:19, Evil Khan napisał:

> Nie można przelewem?:))) Kurka przecież to XXI wiek byle sklep internetowy to ma:)
> Cóż no to zobaczymy w empiku:)
Okazuje się że nie. Ani Cenega ani Topwaer nie oferuje takiem możliwości - tylko pobranie :(

Cenega niedawno wprowadzila mozliwosc placenia przelewem. Ale i tak jest to mocno niedoskonaly sposob, bo po zamowieniu trzeba czekac na maila z nrem konta :).
Topware niestety dalej nie mozna przelewem, ale mi tam nie przeszkadza przynajmniej za przesylke nie place :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować