Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2008 o 18:05, klaser2 napisał:

masz za mało pamięci może to przez to trzeba miec przynajmnie 512 mb

Przecież gra się uruchomiła, więc pamięć nie ma tu nic do rzeczy... Bardziej to może chodzić o kartę graficzną,ponieważ pełną wersję Two Worlds trzeba uruchamiać ze specjalnego pliku, a ale w demie takiego nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:35, maciek999 napisał:

> A te sterowniki Ageia itp.?
Hmm coś takiego instalowałem.

Najnowszy DirectX? I jakie masz stery do Radeona powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:42, adi54 napisał:

> > A te sterowniki Ageia itp.?
> Hmm coś takiego instalowałem.
Najnowszy DirectX? I jakie masz stery do Radeona powiedz.

Directa zainstalowałem tego, co był przy instalacji dema, więc dobry. Zainstaluje teraz wersje sterowników 8.1, więc za chwilę zdam relacje, czy coś się zmieniło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, wersja sterowników 8.1 nic nie pomogła ;/ Może taki błąd jest tylko w demie? Możliwe też jest to, co napisałem w poprzednim poście, że pełną wersję Two Worlds na kartach Ati trzeba uruchamia ze specjalnego pliku, którego w demie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 19:19, maciek999 napisał:

Ehh, wersja sterowników 8.1 nic nie pomogła ;/ Może taki błąd jest tylko w demie? Możliwe
też jest to, co napisałem w poprzednim poście, że pełną wersję Two Worlds na kartach
Ati trzeba uruchamia ze specjalnego pliku, którego w demie nie ma.

mam pełną wersję i tam jest tryb "tryb zgoności z kartami radeon9600" wiec w demo nie zagrasz chociaż jak kupisz pełną to może pamięci zabraknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 19:32, klaser2 napisał:

mam pełną wersję i tam jest tryb "tryb zgoności z kartami radeon9600" wiec w demo nie
zagrasz chociaż jak kupisz pełną to może pamięci zabraknąć

Dzięki serdeczne za pomoc ;] O pamięć się nie martwię, bo wersja finalna gry jest bardziej zoptymalizowana od dema, a do tego gra została dodana do czasopisma Komputer Świat Gry i kosztuje tylko 6.90zł(!).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem KŚG specjalnie dla Two Worlds, ale jak wiadomo gra trochę jest "okrojona" w stosunku do wersji sklepowej. Chodzi oczywiście o to że w wersji z KŚG nie ma trybu multiplayer. Chciałbym się więc dowiedzieć czy jest jakaś duża strata w tym przypadku? Bo jakoś nikt chyba nic o tym nie wspominał, jak już to tylko się pisze że go po prostu nie ma w tej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:47, dave03 napisał:

Kilka dni temu kupiłem KŚG specjalnie dla Two Worlds, ale jak wiadomo gra trochę jest
"okrojona" w stosunku do wersji sklepowej. Chodzi oczywiście o to że w wersji z KŚG nie
ma trybu multiplayer. Chciałbym się więc dowiedzieć czy jest jakaś duża strata w tym
przypadku? Bo jakoś nikt chyba nic o tym nie wspominał, jak już to tylko się pisze że
go po prostu nie ma w tej wersji gry.


Jakoś mam przeczucie, że mało kto gra w multi w TW. Ale sie moge mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:47, dave03 napisał:

Kilka dni temu kupiłem KŚG specjalnie dla Two Worlds, ale jak wiadomo gra trochę jest
"okrojona" w stosunku do wersji sklepowej. Chodzi oczywiście o to że w wersji z KŚG nie
ma trybu multiplayer. Chciałbym się więc dowiedzieć czy jest jakaś duża strata w tym
przypadku? Bo jakoś nikt chyba nic o tym nie wspominał, jak już to tylko się pisze że
go po prostu nie ma w tej wersji gry.

Osobiście też jestem zawiedziony, że nie ma multi, chociażbym go zobaczył jak wygląda itp. Nie ma co płakać bo podobno multi jest badziewnie, i nie ma nic ciekawego i konkretnego co by przyciągało do monitora tak jak WoW czy GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:47, dave03 napisał:

Kilka dni temu kupiłem KŚG specjalnie dla Two Worlds, ale jak wiadomo gra trochę jest
"okrojona" w stosunku do wersji sklepowej. Chodzi oczywiście o to że w wersji z KŚG nie
ma trybu multiplayer. Chciałbym się więc dowiedzieć czy jest jakaś duża strata w tym
przypadku? Bo jakoś nikt chyba nic o tym nie wspominał, jak już to tylko się pisze że
go po prostu nie ma w tej wersji gry.

w tej grze jest multi tylko trzeba je odblokować przechodząc grę dla pojednyczego gracza!!
mam 2 pytania:
gdzie znajdę Skeldena którego każe nam zabić Młodszy Karga ??
oraz gdzie jest dom Saldo Moona bo muszę zacząć śledztwo u niego w domu zleca mi je Ultar Karga to z fałszowaniem monet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2008 o 14:57, klaser2 napisał:

mam 2 pytania:
gdzie znajdę Skeldena którego każe nam zabić Młodszy Karga ??
oraz gdzie jest dom Saldo Moona bo muszę zacząć śledztwo u niego w domu zleca mi je Ultar
Karga to z fałszowaniem monet?


Pierwsze pytanie---------Skelden jest w swoim domu na wykopaliskach

Saldo Moon---tego pewny nie jestem ale też chyba jest na wykopaliskach[powtarzam,pewny nie jestem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jest, i nazywa sie Sano Moon :P

Two Worlds zakonczony! Jako ze mam wersje z KŚG to po zabiciu Gandohara, i zabraniu mu relikwii nie ujrzalem zadnej cutscenki :(. Znalazlem ja w folderze z gr jednak... nie bylo w niej obrazu... . Szkoda tylko, ze nie mozna dalej grac po zakonczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 20:37, maciek999 napisał:

Ha! A więc jednak poszedł mi Two Worlds, a do tego chodzi płynnie na prawie najmniejszych
detalach ;] Pamięć 256, procek 1.7 ;D Nieźle.


A jaką masz kartę graficzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak instalnąć te stery Ageia PhysX ? Po instalce gry wyskakuje mi instalator tej Agei, zaznaczam że zgadzam sie na licencje i klikam next i nic sie nie dzieje. Bez tego TW ponoć nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 20:25, Kirabax napisał:

Jest jest, i nazywa sie Sano Moon :P

Two Worlds zakonczony! Jako ze mam wersje z KŚG to po zabiciu Gandohara, i zabraniu mu
relikwii nie ujrzalem zadnej cutscenki :(. Znalazlem ja w folderze z gr jednak... nie
bylo w niej obrazu... . Szkoda tylko, ze nie mozna dalej grac po zakonczeniu :)

czytałem że po skończeniu gry pojawia się multi czy odblokowałeś multi czy dalej go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Jaki według was jest najlepszy build dla maga ognia? bo chciałbym zagrać magiem ognia a nie chce mieć męczącej gry przez zły build

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować