Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Witam kupiłem ostatnio Two Worlds wraz z KŚG no i chciałem sobie pograć w tą część MMO (gdyż czytałem w zapowiedziach tej gry gdy dopiero weszła na rynek, że jest coś takiego) no i nie wiem gdzie tego szukać w podstawowym menu nie ma żadnej opcji by wejść do gry sieciowej proszę o pomoc ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 01:54, garrick napisał:

Witam kupiłem ostatnio Two Worlds wraz z KŚG no i chciałem sobie pograć w tą część MMO...

Jeśli chcesz pobawić się w trybie dla wielu graczy, musisz nabyć wersję pudełkową- ażeby nie było zbyt różowo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych, ktorzy graja w TW z Komputer Swiat Gry. A mianowicie: czy gierka ta nie zostala jakos okrojona czy cos w tym stylu (tak jak zrobilo to kiedys cda z freespacem)? Bo cos nie chce mi sie wierzyc ze gra za 60 zl wyladowala w pismie za 7 zeta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 02:33, Mack..... napisał:

Mam pytanko do tych, ktorzy graja w TW z Komputer Swiat Gry. A mianowicie: czy gierka
ta nie zostala jakos okrojona czy cos w tym stylu...

Jak wyżej napisałem, wersja dołączona do "Gier" nie ma trybu multiplayer. O innych cięciach nie wiem. Za bardzo się w tę grę nie zagłębiałem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 02:40, ShadowG napisał:

Jak wyżej napisałem, wersja dołączona do "Gier" nie ma trybu multiplayer. O innych cięciach
nie wiem. Za bardzo się w tę grę nie zagłębiałem.:)


To akurat najmniejszy problem:) Aktualnie nie mam warunkow do grania w jakiekolwiek mmo, takze nie bede zalowal:) A jeszcze gdybys mogl mi powiedziec, od kiedy ten numer KSG jest w sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 02:47, Mack..... napisał:

A jeszcze gdybys mogl mi powiedziec, od kiedy ten numer KSG
jest w sprzedazy?

Od 4 czerwca( taka data widnieje na stronie pisma, bo sam kupiłem ten numer jakiś czas później).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 02:52, ShadowG napisał:

> A jeszcze gdybys mogl mi powiedziec, od kiedy ten numer KSG
> jest w sprzedazy?
Od 4 czerwca( taka data widnieje na stronie pisma, bo sam kupiłem ten numer jakiś czas
później).


No to trzeba sie streszczac zeby nie wykupili:) Ok, dzieki za wszystko. Dobranoc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 02:33, Mack..... napisał:

czy gierka ta nie zostala jakos okrojona czy cos w tym stylu

Poza multiplayerem u mnie nie ma wstawek filmowych (grę od razu zaczynam bez wstępu). Nie wiem czy zostało to wycięte czy tylko na moim komputerze nie są one odtwarzane. Ponadto słyszałem już gdzieś, że kończąc grę powinno pojawić się outro,, a to również nie zawsze się pojawia. W folderze Two Worlds/Video/ są filmy wmv, ale nie mogę ich odtworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 09:57, macned napisał:

> czy gierka ta nie zostala jakos okrojona czy cos w tym stylu
Poza multiplayerem u mnie nie ma wstawek filmowych (grę od razu zaczynam bez wstępu).
Nie wiem czy zostało to wycięte czy tylko na moim komputerze nie są one odtwarzane. Ponadto
słyszałem już gdzieś, że kończąc grę powinno pojawić się outro,, a to również nie zawsze
się pojawia. W folderze Two Worlds/Video/ są filmy wmv, ale nie mogę ich odtworzyć.


Są wstawki coś musiało Ci się zepsuć lub nie zainstalować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 09:57, macned napisał:

W folderze Two Worlds/Video/ są filmy wmv, ale nie mogę ich odtworzyć.

Skoro normalnie nie możesz ich odtworzyć to nie dziw się, że nie ma ich w grze; brakuje ci po prostu niezbędnych kodeków. Ściągnij sobie jakiś pack i na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie, zapewne banalne ale jednak dręczące mnie pytania.
Otóż dostałem od członka Stowarzyszenia Handlarzy misję przewiezienia pewnej paczki do Cathalonu. jednak po dotarciu na miejsce okazało się, że drzwi do siedziby Stowarzyszenia są zamknięte na klucz. Oczywiście straż miejska (czy jak im tam) nie pozostają obojętne gdy użyję wyrycha a to kosztuje 30000. Mam w związku z tym pytania:
Czy to jest normalne, że akurat "questowe" drzwi są zamknięte, skoro mam misję tylko dostarczenia paczki? A może jest jakiś inny sposób dostania się do środka? A może powinienem jeszcze z kimś porozmawiać i wtedy drzwi staną otworem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem Two Worlds Razem z Clickiem czy innym pisemkiem za 6.90zł i muszę powiedziec że żałuję że tego nie kupiłem (chyba ukazał się już następny numer), bo to ponoc calkiem fajna gra jest(CD-Action wystawił 8 albo 8+).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 13:35, Sidey napisał:

Ostatnio widziałem Two Worlds Razem z Clickiem czy innym pisemkiem za 6.90zł i muszę
powiedziec że żałuję że tego nie kupiłem (chyba ukazał się już następny numer), bo to
ponoc calkiem fajna gra jest(CD-Action wystawił 8 albo 8+).

To był Komputer Świat Gry ;] Sam 2 dni po wydaniu objechałem całe miasto na rowerze, aby w końcu go odnaleźć
i po wielu trudach, takich jak banda wygłodniałych zombie, anty fanów CD-A i innych dojechać do domu. No dobra, przyznaje się, troszeczkę podkolorowałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 13:35, Sidey napisał:

Ostatnio widziałem Two Worlds Razem z Clickiem czy innym pisemkiem za 6.90zł i muszę
powiedziec że żałuję że tego nie kupiłem (chyba ukazał się już następny numer), bo to
ponoc calkiem fajna gra jest(CD-Action wystawił 8 albo 8+).

jak się pośpieszysz to kupisz KŚ gry z two worlds bo numer schodzi w licu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Znalazłem daleko na zachód, w obozie Gromów (niedaleko chatki nekromanty, który prosi nas o skazę)
Kostur Arcymaga Ziemi. Nie ma on żadnych statystyk, widnieje tylko nazwa. Czy ten przedmiot związany jest z jakimś questem? Jeśli tak, to jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 15:28, witkab napisał:

Mam pytanie: Znalazłem daleko na zachód, w obozie Gromów (niedaleko chatki nekromanty,
który prosi nas o skazę)
Kostur Arcymaga Ziemi. Nie ma on żadnych statystyk, widnieje tylko nazwa. Czy ten przedmiot
związany jest z jakimś questem? Jeśli tak, to jakim?


Tak musisz oddać ten kostur dla maga z Cathlonu[moge sie mylić bo stosunkowo dawno grałem w TW i lokalizacja tego maga może byc inna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 11:28, Raylin napisał:

> W folderze Two Worlds/Video/ są filmy wmv, ale nie mogę ich odtworzyć.
Skoro normalnie nie możesz ich odtworzyć to nie dziw się, że nie ma ich w grze; brakuje
ci po prostu niezbędnych kodeków. Ściągnij sobie jakiś pack i na pewno pomoże.


Też myślałem, że kodeki, ale inne filmy, które mam na dysku, są dobrze wyświetlane, nawet te w formacie wmv. Pewnie uległy one uszkodzeniu, ale to teraz nieistotne. Formatowałem dysk, ponownie zainstaluje Two Worlds i wtedy zobacze jak jest. Przynajmniej mam teraz pewność, że wina stoi po mojej stronie, a nie samej gry.

@zadymek:
Drzwi, które "questowo" są zamknięte mają czerwoną ikonę i nie można ich w żaden sposób otworzyć (nawet wytrychem) - przykład: skarbiec w siedzibie Karga Klan. Jeśli mogłeś otworzyć to albo pomyliłeś drzwi, albo przyszedłeś w nocy. Nie jestem pewien (nie sprawdzałem tego dokładnie), ale chyba w nocy drzwi są zamykane (przynajmniej raz miałem taki przypadek, że drzwi były zamknięte, a następnego dnia otwarte). Sprawdz jaką masz reputację w Stowarzyszeniu - może to również ma jakiś wpływ. Ja przez większość gry miałem u wszystkich 10/10 więc nie wiem jak członkowie reaguja przy niższej reputacji.

@witkab:
To był chyba mag z Tharbakinu. Należy oddać mu ten kostur. Nazywa się chyba Rama Erendar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:45, Santino93 napisał:

Jak dostać się do miasta Yamalin bo brama o nazwie Yarrut jest zamknięta.

xhyba nie można, w każdym razie ja nie dałem rady tam wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:45, Santino93 napisał:

Jak dostać się do miasta Yamalin bo brama o nazwie Yarrut jest zamknięta.

Bez kodów nie można wejść, a miasto w środku jest puste. Najwyraźniej twórcy nie zdążyli zrobić wszystkiego.
Sam zobacz:
http://www.livevideo.com/video/20D95DCC871D40299D7B491B4F25F516/two-worlds- yamalin-visit.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować