Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Człowiek uczy sie na błędach, ale najlepiej, gdy na błędach innych :P.
żeby nie było że offtop to powiem że gra zapowiada się ciekawie zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak nad gra pracuje polski Relaity Pump... ale na stronie nie ma ani słowa po polsku, a na dole jest podpis Germany... Pozatym nie uwazacie ze ta gra strasznie szybko powstaje? Ponoć wzięli się za to dopiero po premierze Earth 2160 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 19:32, Qurak napisał:

Ponoć wzięli się za to dopiero po premierze Earth 2160 ;)


W CDA jest spory artykuł o tym i twórcy wypowiadali się, że grę robili od kilku lat, ale ostatnio dzięki Earth 2160 zdobyli większe fundusze i mogli przyspieszyć prace; teraz skupiają się tylko na tej grze więc powstanie im szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogromca G3 i Obliviona? Z pewnością nie! Jednak to wcale nie przeszkadza w zapoznaniu się z tym, bądź co bądź, ciekawym tytułem :) Nareszcie będzie można powiedzieć: Polacy nie gęsi, swój cRPG mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 16:19, Jakub Wędrowycz napisał:

Pogromca G3 i Obliviona? Z pewnością nie! Jednak to wcale nie przeszkadza w zapoznaniu się
z tym, bądź co bądź, ciekawym tytułem :) Nareszcie będzie można powiedzieć: Polacy nie gęsi,
swój cRPG mają ;)


ty juz wiesz z gory co lepzse, zebys sie nie zdziwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 16:58, ArtuRPGpl napisał:

Zobaczymy jak im wyjdzie ale watpie ze pogromca gothica 3. nie ma lepszej gry od serii gothic

Tak, stanowczo się zgadzam. Ale zagrac na pewno be dzie warto. grałem w polan i było tam troche elemntów RPG. Grafika poz atym jest świetna, widać, że się chłopaki starają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety zadko jest tak ze polak = anglik np muzycy angielscy nawet slabi sa slawni a polacy tylko w polsce nawet ci bardzo dobrzy, tak samo sie tyczy filmow juz na szczescie mnie gier niewiem czemu tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 17:18, Smugller napisał:

Pogromca? Raczej nie. Ale jako przerwa między jednym a drugim - w sam raz. :)

hmmmmm czy to y smugg?? coś mnie się nie wydaje..... prawdziwy smugg radził aby obleżdżać takich ja ty... ale dam ci szanse kim jesteś???
a tak z innej beczki to wydaje mi się zę two worlds jeśli ne zostanie spartolone (mało prawdopodobne) to będzie hitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 12:24, Dark SMG napisał:

> Pogromca? Raczej nie. Ale jako przerwa między jednym a drugim - w sam raz. :)
hmmmmm czy to y smugg?? coś mnie się nie wydaje..... prawdziwy smugg radził aby obleżdżać takich
ja ty... ale dam ci szanse kim jesteś???
a tak z innej beczki to wydaje mi się zę two worlds jeśli ne zostanie spartolone (mało prawdopodobne)
to będzie hitem


Nie chcę być już Smugllerem, ale nie chce zakładać nowego konta. Dlatego muszę dalej cierpieć. Naprawdę, byłem BARDZO głupi. :(((
RATUNKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 16:58, ArtuRPGpl napisał:

Zobaczymy jak im wyjdzie ale watpie ze pogromca gothica 3. nie ma lepszej gry od serii gothic


A to grafika jest najważniejsza w gierkach RPG?:) no to ja nie wiedziałem!:) I tak zresztą grafikę będziemy oceniać w praniu:) Bo screeny screenami:) A ja wolę ocenić na "zywo" graficzkę;) Choć tu tez wymagania mogą się okazac decydujące:P Choć i tak najważniejsza będzie grywalność.. Bo co mi po ładnej grfice jak w to grać się nie będzie dało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować