Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Mam TW z KŚG i moja wersja była spatchowana do najnowszego "numerku" wtedy dostępnego, sądzę, że podobnie będzie z TW, z CDA :). Żadnego patcha nie będziesz musiał pobierać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 09:31, milten6 napisał:

Mam TW z KŚG i moja wersja była spatchowana do najnowszego "numerku" wtedy dostępnego,
sądzę, że podobnie będzie z TW, z CDA :). Żadnego patcha nie będziesz musiał pobierać
:P.


chyba ide zaraz kupić CDA :D i sprawdzić co i jak bo chyba TW to polska gra, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem polska, jednak głosy postaci są po angielsku. Widać, że twórcy cięli koszta i przystosowali grę względem zachodnich, a nie rodzimych, graczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem z dzisiejszym CDA. Pograłem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wreszcie mam w co grać w oczekiwaniu na Diablo 3 :)
Ale mam problema: jak się zsiada z konia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 01:17, Izrafel92 napisał:

Moze i to TW nie jest zle. Ale smiechem zabije, jesli ktos powie, ze to "pogromca G3
i Obliviona".

GIII na pewno, Obliviona nie widziałem w akcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mow, bo spatchowany GIII jest naprawde swietna gra. Marka "Gothic" robi swoje. Koncze Zmierzch Bogow i czekam na G4. Mozna powiedziec, iz Gothic jest jedna z tych gier wiecznie zywych, w ktora gramy i grali bedziemy. Sam niedawno zagrywalem sie w "jedynke", ktora czarowala swoim niepowtarzalnym klimatem. O takim TW dzis juz malo kto pamieta. Gdyby nie to, ze dodali je w CD-A nawet nie zwrocilbym juz na nie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tylko pierwszy Gothic jest taki niepowtarzalny i wg mnie TW go nie pobije. W następnych to już tylko sieka i tu odważę się powiedzieć, że TW może z nimi spoko stanąć w szranki. Ktoś pisał, że gra jest łatwa po jakimś czasie - w Gothicu II z kolei miałem smoki na dwa strzały - wielcy bossowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 10:14, KoLoS napisał:

... Ktoś pisał, że gra jest łatwa po jakimś czasie - w Gothicu II z kolei miałem
smoki na dwa strzały - wielcy bossowie :P


To spróbuj zagrać sobie w Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka. Delikatnie podnieśli poziom trudności...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zainstalowałem sobie TW z płytki z CDA i muszę powiedzieć, że gra jest całkiem dobra (pomijając to, że jest spaprana technicznie). W moim prywatnym rankingu najlepszych "siekanko-nawalanek" pobiła G2 (ale nie NK), G3 (chociaż po głębszym namyśle są bardzo podobne), Wiedźmina, Morrowinda i Obliviona (tego ostatniego łatwo pobić bo to żenada, czysty pokaz amatorszczyzny).
Co do porównania G1 vs. 2 światy - Pierwszy Gothic niszczy większość gier niepowtarzalnym klimatem.
Ale jeśli druga część "Two Wordl''s" będzie bardziej dopracowana (a będzie na pewno), to będzie bardzo dobrą grą akcji z elementami RPG.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion - czysty pokaz amatorszczyzny ?! Człowieku...
IMO TW to fajna gra, ale nie mów, że lepsze od Obliviona... G3 jeszcze zrozumiem - zabugowane niemiłosienie (tak samo jak TW), ale Oblivion? Aha - nie porównuj TW do Wiedźmina, bo to całkowicie inne gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabugowany, zabugowany, po spatchowaniu odpowiednim bugi znikaja. GIII to swietna gra, kazdy fan serii bedzie wiedzial, ze jedynce nie dorownuje, ale tak czy tak bedzie opiewywal jej genialnosc (hehe).

Wiedzmin .... jesli TO nie jest lepsze od TW twoim zdaniem, to nie wiem co jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 02:54, zadymek napisał:

> Moze i to TW nie jest zle. Ale smiechem zabije, jesli ktos powie, ze to "pogromca
G3
> i Obliviona".
GIII na pewno, Obliviona nie widziałem w akcji:)


Zgadzam się w 100%. Obliviona też nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 12:24, Don Zorro napisał:

> > Moze i to TW nie jest zle. Ale smiechem zabije, jesli ktos powie, ze to "pogromca

> G3
> > i Obliviona".
> GIII na pewno, Obliviona nie widziałem w akcji:)

Zgadzam się w 100%. Obliviona też nie widziałem.

Oblivion nie ma klimatu i dlatego mi się nie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i posiadam Oblivion''a, GIII i grałem także w 2 worlds (demo na xbox''a) i muszę powiedzieć, że oblivion jest o niebo lepszy od dwóch światów,Obek pod względem graficznym bije na głowę TW, animacje postaci w TW nie są zbytnio dopracowane (na przykład postać się zacina dosłownie po każdym kroku), IMO w obku animacje są dobre, walka różni się od morrowind''a ale to nie znaczy, że jest gorsza. Gram w Obka już dobre 13 - 15 miesięcy i według mnie jest grą bardzo dobrą, i jeśli ktoś powie, że TW jest pogromcą Obka lub GIII to się grubo myli...
IMO dwa światy to dobra gra i jest warta zagrania w nią, po spędzeniu powyżej 30 minut gra może wciągnąć na długie godziny, ale i tak myślę, że Oblivion wydaję się być najbardziej dopracowanym tytułem z pośród tych trzech gier. Takie jest moje zdanie, jeśli ktoś myśli inaczej to jego (lub jej) zdanie i nie będę go próbował zmienić, ale i tak zamierzam kupić TW ponieważ grając w demko bardzo mnie wciągnęła. Ja nie zniechęcam ludzi do kupowania TW bo jest warta zakupu ale nie może się równać z Oblivionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 14:18, DarkMessiah123 napisał:

Grałem i posiadam Oblivion''a, GIII i grałem także w 2 worlds (demo na xbox''a) i muszę
powiedzieć, że oblivion jest o niebo lepszy od dwóch światów,Obek pod względem graficznym
bije na głowę TW, animacje postaci w TW nie są zbytnio dopracowane (na przykład postać
się zacina dosłownie po każdym kroku)

no własnie, demo, zagraj teraz w pełniaka z CDA to pogadamy
Fakt, koń ma tendencje do klinowania się, ale moja postać jeszcze nigdy mi się nie zaklinowała

Dnia 24.01.2009 o 14:18, DarkMessiah123 napisał:

IMO w obku animacje są dobre, walka różni się
od morrowind''a ale to nie znaczy, że jest gorsza.

to nie sztuka zrobić walkę lepszą niż w Morku

Dnia 24.01.2009 o 14:18, DarkMessiah123 napisał:

i według mnie jest grą bardzo dobrą, i jeśli ktoś powie, że TW jest pogromcą Obka lub
GIII to się grubo myli...

No ale piszesz tylko o Obku, to dlaczego z kolei TW nie jest lepsze od casualowatego i zabugowanego GIII ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować