Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2008 o 16:29, macned napisał:

@zadymek:
Drzwi, które "questowo" są zamknięte mają czerwoną ikonę i nie można ich w żaden sposób
otworzyć (nawet wytrychem) - przykład: skarbiec w siedzibie Karga Klan. Jeśli mogłeś
otworzyć to albo pomyliłeś drzwi, albo przyszedłeś w nocy. Nie jestem pewien (nie sprawdzałem
tego dokładnie), ale chyba w nocy drzwi są zamykane (przynajmniej raz miałem taki przypadek,
że drzwi były zamknięte, a następnego dnia otwarte). Sprawdz jaką masz reputację w Stowarzyszeniu
- może to również ma jakiś wpływ. Ja przez większość gry miałem u wszystkich 10/10 więc
nie wiem jak członkowie reaguja przy niższej reputacji.

problem w tym, że ten quest ma na celu właśnie zdobycie ich zaufania. Sam opis wskazuje na to, że mam dostarczyć nędzną paczke, a tu kicha, drzwi są zamknięte:(
I:
1. To na pewno te drzwi bo udało mi siętam wejść i wykonać zadanie zanim mnie strażnik zaczepił....
2. Jest jaknajbardziej dzień
3. Mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło, że jakieś drzwi w dzień otwarte nocą wymagały wytrycha do otwarcia
4. mi nie chodzi o drzwi questowo zamknięte bo wiem o co buiega z tą "fabularną pieczęcia"-generalnie chodzi o posiadanie klucza do takiego wejścia...mniejsz o to. Mi chodziło o to, że drzwi związane z moim questem raczej nie powinny być zamknięte, bo niby jak mam coś komuś dostarczyć gdy nie mogę dotrzeć do danej osoby...to miałem na myśli.
5. A jak ty grałeś, to te drzwi były zamknięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema doświadczeni gracze Two worlds. Mam problem natury technicznej, otoż kupiłem KS gry z pełną wersją tej gry, poradziłem sobie z tymi błędami podczas instalacji i tymi brakującymi plikami ****.dll. Moj problem polega na tym, iż nie mam dzwieku w tej grze. Bawiłem sie ustawieniami i nic to nie dało, więc może wy cos poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 23:51, Szejku napisał:

Siema doświadczeni gracze Two worlds. Mam problem natury technicznej, otoż kupiłem KS
gry z pełną wersją tej gry, poradziłem sobie z tymi błędami podczas instalacji i tymi
brakującymi plikami ****.dll. Moj problem polega na tym, iż nie mam dzwieku w tej grze.
Bawiłem sie ustawieniami i nic to nie dało, więc może wy cos poradzicie

zaktualizuj sterowniki do karty dźwiękowej to często pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 23.06.2008 o 23:45, zadymek napisał:

5. A jak ty grałeś, to te drzwi były zamknięte?

Ja jak grałam to te drzwi również byłyzamknięte. Reputację w stowarzyszeniu miałam 8/10, był dzień. Tyle mi się udało ,że strażnik zgodził się na 30% łapówki, czyli chyba ok 9000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam co zrobiłem, ale na pewno sie nie włamywałem. Spróbuj wykonywac inne misje, a do tego questa wrócić później. A przed drzwiami nikt nie stoi? Spróbuj porozmawiać. Może dopóki nie wykonasz jakiegoś questa to będzie występował problem? Ja pamiętam, że tę misję dosyć późno zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 23:45, zadymek napisał:

problem w tym, że ten quest ma na celu właśnie zdobycie ich zaufania. Sam opis wskazuje
na to, że mam dostarczyć nędzną paczke, a tu kicha, drzwi są zamknięte:(

Sam nie wiem po co twórcy tej gry to zrobili, ale niektóre drzwi otwierają się tylko o odpowiedniej porze i to są widocznie jedne z nich. Ja co prawda nie miałem z nimi problemu, ale już do astronoma, który mieszka obok również nie mogłem się dostać, bo miał zamknięte drzwi. Najpierw włamałem się i zapłaciłem karę, ale potem wczytałem grę i wróciłem tam wieczorem i drzwi były otwarte. Najprościej więc będzie ci wracać tam o różnej prze dnia i nocy lub, jeśli ci się nie chce a jesteś już wystarczająco bogaty, włamać się i zapłacić strażnikowi 9000 złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:05, Raylin napisał:

> problem w tym, że ten quest ma na celu właśnie zdobycie ich zaufania. Sam opis wskazuje

> na to, że mam dostarczyć nędzną paczke, a tu kicha, drzwi są zamknięte:(
Sam nie wiem po co twórcy tej gry to zrobili, ale niektóre drzwi otwierają się tylko
o odpowiedniej porze i to są widocznie jedne z nich. Ja co prawda nie miałem z nimi problemu,
ale już do astronoma, który mieszka obok również nie mogłem się dostać, bo miał zamknięte
drzwi. Najpierw włamałem się i zapłaciłem karę, ale potem wczytałem grę i wróciłem tam
wieczorem i drzwi były otwarte. Najprościej więc będzie ci wracać tam o różnej prze dnia
i nocy lub, jeśli ci się nie chce a jesteś już wystarczająco bogaty, włamać się i zapłacić
strażnikowi 9000 złota.

hehe, to ciekawe bo u mnie właśnie drzwi do astronoma są otwarte a te do Stowarzyszenia zamknięte. Najwyraźniej dotychczas nie zauważałem tych cyklów zamykania i otwierania, ale teraz przyjrzę się temu bliżej, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:47, Don Zorro napisał:

Ej mam pytanie do osób które doszły tu: Czy po upadku rodu Sketona( czy jakos tak) Karga
będzie czekał w Tharbakin? Czy będzie tam przywódcą, czy co?


Nie z tego co wiem on zostaje w [zapomniałem nazwy ale w tym miejscu gdzie jest rękojeść relikwi] i tam go odnajdziesz i odbierzesz nagrodę za wykonanie misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:49, rafekx 12 napisał:

> Ej mam pytanie do osób które doszły tu: Czy po upadku rodu Sketona( czy jakos tak)
Karga
> będzie czekał w Tharbakin? Czy będzie tam przywódcą, czy co?
>

Nie z tego co wiem on zostaje w [zapomniałem nazwy ale w tym miejscu gdzie jest rękojeść
relikwi] i tam go odnajdziesz i odbierzesz nagrodę za wykonanie misji.



No właśnie wziąłem coś ze skarbca i do czego to służy?

Ale czy Karga przejmie władzę w Tharbakin czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 20:50, Don Zorro napisał:


No właśnie wziąłem coś ze skarbca i do czego to służy?


MOŻŁIWY SPOILER To jest rękojeść do relikwi "wystarczy" że zbierzesz jeszcze cztery kamienie[ognia,lodu,powietrza i ziemi i wykonasz głowny quest:) KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:52, rafekx 12 napisał:


>
> No właśnie wziąłem coś ze skarbca i do czego to służy?

MOŻŁIWY SPOILER To jest rękojeść do relikwi "wystarczy" że zbierzesz jeszcze cztery
kamienie[ognia,lodu,powietrza i ziemi i wykonasz głowny quest:) KONIEC SPOILERA


Ok, a druga część pytania( na temat Kargi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 20:53, Don Zorro napisał:

Ok, a druga część pytania


I tak i nie gdyż ja go nigdy tam nie spotkałem po wykonaniu questu od Kargi,po prostu będzie rządził Tharbakin ale na dystans:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:55, rafekx 12 napisał:


> Ok, a druga część pytania

I tak i nie gdyż ja go nigdy tam nie spotkałem po wykonaniu questu od Kargi,po prostu
będzie rządził Tharbakin ale na dystans:D


Czyli nie odczuję że Tharbakin należy do mojej gildii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 20:47, Don Zorro napisał:

Ej mam pytanie do osób które doszły tu: Czy po upadku rodu Skeldena Karga będzie czekał
w Tharbakin? Czy będzie tam przywódcą, czy co?

Ultar Karga zaraz po rozmowie z nim w siedzibie Klanu, pójdzie do Tharbakin. Porozmawiaj też z żołnierzami w mieście to zadowoleni powiedzą ci że niema już zakazu spożywania i posiadania alkoholu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 21:00, Ascont napisał:

> Ej mam pytanie do osób które doszły tu: Czy po upadku rodu Skeldena Karga będzie
czekał
> w Tharbakin? Czy będzie tam przywódcą, czy co?
>
Ultar Karga zaraz po rozmowie z nim w siedzibie Klanu, pójdzie do Tharbakin. Porozmawiaj
też z żołnierzami w mieście to zadowoleni powiedzą ci że niema już zakazu spożywania
i posiadania alkoholu ;)



Uff dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 21:00, Ascont napisał:

> Ej mam pytanie do osób które doszły tu: Czy po upadku rodu Skeldena Karga będzie
czekał
> w Tharbakin? Czy będzie tam przywódcą, czy co?
>
Ultar Karga zaraz po rozmowie z nim w siedzibie Klanu, pójdzie do Tharbakin. Porozmawiaj
też z żołnierzami w mieście to zadowoleni powiedzą ci że niema już zakazu spożywania
i posiadania alkoholu ;)


No nie wiem ale u mnie ciagle Karga siedział w mieście w którym jest rękojeść relikwi ale możliwe że to był mój błąd bo nie zajrzałem do Tharbakin w późniejszej części rozgrywki...Jeśli wprowadziłęm w błąd to wielkie sry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 08:13, TESIV napisał:

czy two worlds pójdzie na kompie Cpu 1.67 ghz Ram 1 gb i karta FX 5200. prosze o odpowiedź

nie pójdzie! masz za wolny procesor i za słabą kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować