Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Resurgence Map Pack - recenzja

37 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2010 o 21:17, Daimon_Frey napisał:

A ja, w przeciwieństwie do niektórych (nic nie poradzimy na to co się dzieje na rynku),
uważam, że mimo wszystko powinniście recenzować wszystkie "dodatki" tego typu. Ludzie
muszą na to wybulić pieniądze. Dobrze by było, gdyby mogli gdzieś poczytać o ich jakości
i opłacalności.

Coś w tym jest, ostatnio zresztą staramy się nieco koncentrować na płatnych DLC (zbiorcze materiały o ostatnich DLC do DA i ME2 w drodze), pewnie tak zostanie - właśnie pro publico bono. Bo to już naprawdę koty w workach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając, że to recenzja DLC zawierającego pięć mapek. Te wymienione zalety, ta ocena...kompletnie nieuzasadniona. Aż się prosi, by powiedzieć "O k**wa!"
EDIT: A no właśnie, skoro jesteście tacy chętni do recenzowania dodatków, to proszę Was o recenzje tych do Mass Effect 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 20:33, Darkstar181 napisał:

Zestaw 5 map, w tym dwóch z poprzedniej części nazywacie dodatkiem ? I jeszcze go recenzujecie
?
Obłęd.
I co robi w plusach "nadal świetna grafika" !? Przecież to zestaw map, jaki jest sens
oceniać tutaj grafikę ?
Ta, czepiam się, ale po prostu nie wiedziałem że kiedyś będę czytał recenzję map... nazywanych
dodatkiem.
Swoją drogą, IW to spryciarze. Nie udostępnili żadnych narzędzi w postaci edytorów, dzięki
czemu nie powstają żadne fanowskie mapy, a oni mają na nie monopol. Normalnie to pewnie
wszystkie plansze zostałyby przez społeczność już dawno przeniesione do MW2.


Tak samo zrobiła SEGA z AvP. Dlaczego taki UT3, który ma edytor i jest zwyczajnym UT99 w wersji HD, ma tak małą społeczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idea wydania 60 zł na 5 mapek jest dla mnie po prostu powalająca :D
Sorry droga redakcjo, dla mnie wychowanego na QuakeWorld gdzie map było mnóstwo i nikt nie myślał o pobieraniu za nie opłat ocena 8.0 za coś takiego zawsze będzie przegięciem. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tak wracając do oceny to też w sumie się z nią nie zgadzam.Bo tak naprawdę płacimy za 3 nowe mapy i 2 które już były. Jedyne co wnoszą one to to że sobie polatamy na nowych lokacjach i tyle. A tym bardziej gdzie to nie my w grze online wybieramy mapkę tylko dostajemy ją losowo.Ja bym może dał dla tego wytworu góra 5, bo jest to coś nowego i dobrze mieć... ale jeżeli można by było kupić je za co najwyżej 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby 60 zł wydać na pięć map do gry, to paranoja. Powinni jeszcze dodać z kilka map i z kilka trybów,a nie tylko to co teraz panowie dają za 60 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie wie co zrobic z 60zl to istnieje wiele innych, lepszych sposob na ich wydanie niz zakup 5 map do gry.
Moim zdaniem mega LOL, nigdy w zyciu nie kupilbym czegokolwiek do tej gry, ktora jest zbuggowana, a sam system matchmakingu przyprawia o zemste do nieba. Non stop dc, lagi, jakies bledy serwerow itp. A niby taka dobra marka, a tak naprawde gowno warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 15:48, Thanlis napisał:

Jak ktos nie wie co zrobic z 60zl to istnieje wiele innych, lepszych sposob na ich wydanie
niz zakup 5 map do gry.
Moim zdaniem mega LOL, nigdy w zyciu nie kupilbym czegokolwiek do tej gry, ktora jest
zbuggowana, a sam system matchmakingu przyprawia o zemste do nieba. Non stop dc, lagi,
jakies bledy serwerow itp. A niby taka dobra marka, a tak naprawde gowno warta


que????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako zagorzały zwolennik tego tytułu...w szczególności pod nazwą MW - MW2, uważam że pieniądze nie grają tu żadnej roli, chociaż 60 zł za 5 map to trochę dużo pomimo wszystko, jak na nasze warunki. Ale i tak wielu takich jak ja kupi te mapy tak czy siak.
Ale co do wspomnianego abonamentu...to już nie brzmi ciekawie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy packmap już mam, i tak trza będzie kupić i drógi. Szkoda tylko że nie sprzedają ich po 4,99E to akurat 10% ceny wyjściowej gry, a tak 2 DLC w cenie prawie pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Activison mogą nie pocałować w (_!_). Grę dostałem w prezenecie i nie da się ukryć że frajda w multi jest niebywała. Ale takie rozbójnickie ceny... nieładnie. Oby się im odbiły czkawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować