Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - pierwsze wrażenia

33 postów w tym temacie

Czyli co? Nie będzie swobodnej jazdy? Wykonamy misyjki i sayonara? Nie chcę osobnego trybu jak w mafii 1 bo on był gówniany, nie można było garażować aut, a jak było można to policji nie było, żenada. W takim razie zastanowie się czy nie cofnąć preordera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Nie ma cyklu dnia i nocy, jak ktoś będzie chciał sobie pobiegać po mieście, pobawić się to nie da rady, będzie dzień to ciągle dzień, jak noc to noc. No nic szkoda. Mam nadzieję,że fabuła będzie trzymała w napięciu i będzie na wysokim poziomie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 22:36, rolex76 napisał:

Szkoda. Nie ma cyklu dnia i nocy, jak ktoś będzie chciał sobie pobiegać po mieście, pobawić
się to nie da rady, będzie dzień to ciągle dzień, jak noc to noc. No nic szkoda. Mam
nadzieję,że fabuła będzie trzymała w napięciu i będzie na wysokim poziomie :P



W Mafii 1 brakowało mi natomiast zmian pogodowych. Jakże cieszyłem się grając w misję Village podczas burzy:) Szkoda, że deszcz nie padał normalnie podczas free ride czy free ride extreme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, myślałem, że będzie coś ciekawego, co można robić po przejściu gry. Trochę żałuje, że nie ma jakiegoś bilarda czy innych pierdółek, bo to zawsze jakieś urozmaicenie. Mankamentem jedynki było właśnie to, że miasto i wieś duża i ładna, tylko co z tego, jak nie można przejść przez marny płotek i w ogóle zero interakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem Mafia "jedynka" była jedną z najlepszych gier tego okresu a na pewno najlepszą grą gansterska (nawet nie porownujcie Mafii do GTA to zupełnie inna gra) miała wybitną fabułe, (Czy kiedykolwiek będą istnieć aż tak dobrzy scenarzysci gier?!) wciągała na całe godziny tylko się wtegy chciało grac żeby wiedzieć co teraz może się przydarzyć Tommy''emu Angelo. Nawet jak przeszchodziłem tą gre po raz 6 (tak mnie aż tak zaintrygowała) nadel nie mogłem się oderwać od kompa.

Dla mnie tylko Mafia miała jeden, ale DUŻY bład po kampanii nie mogłeś mniec wszystkich odblokowanych aut :( np. taka srebna limuzyna co jeździł nią szef przeciwnego gangu (nie pamiętam nazwy :/ ).

Pamiętam dnie spędzone na jeździe ekstremalnej (lub freeride extreme w wersji angielskiej) żeby odblokować wszystkie auta dodatkowe. Nigdy nie odblokowalem wszystkich :( nawet po 24h spędzonych na tym trybie, oznacza to że stworzono wielo dzniowy ( nie godzinny :D) tryb rozgrywki. OGROMNY plus za to.

Jeśli Mafia II będzie tak bobra jak poprzednia cześć nie zawacham się ani na moment wydania 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę wydaje Cenega, więc ochów i achów nie ma. Obiektywizm pełną parą, nie ma co mości Panowie.

Mój pierwszy i ostatni tekst przeczytany na gram.pl,
Pozdrawiam :)

PS Nawet nie próbuję sobie wyobrazić recenzji na tym portalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 15:59, NebooX napisał:

Grę wydaje Cenega, więc ochów i achów nie ma. Obiektywizm pełną parą, nie ma co mości
Panowie.


A gdyby napisali: "Film robi Uwe Boll, więc nie spodziewajmy się wysokiego poziomu rozrywki" to też byliby nieobiektywni? Cenega ma taką opinię w/s swoich wydań gier, na jaką sobie zasłużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 16:12, Abe83 napisał:

> Grę wydaje Cenega, więc ochów i achów nie ma. Obiektywizm pełną parą, nie ma co
mości
> Panowie.

A gdyby napisali: "Film robi Uwe Boll, więc nie spodziewajmy się wysokiego poziomu rozrywki"
to też byliby nieobiektywni? Cenega ma taką opinię w/s swoich wydań gier, na jaką sobie
zasłużyła.

Ale myśmy niczego takiego nie napisali, Twojemu przedmówcy chodziło o to, że artykuł jest neutralny a nie pochlebny, bo piszemy o grze Cenegi, a nie... no właśnie, w czyjej dziś jesteśmy kieszeni? - bo to się zmienia zależnie od artykułu i komentatora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 17:05, Lucas_the_Great napisał:

no właśnie, w czyjej dziś jesteśmy kieszeni? - bo to się zmienia zależnie od artykułu i komentatora :D


Cóż, trudno się dziwić skoro portal ten jest tworzony przez wiodącego wydawcę gier wideo w naszym kraju :)
Aczkolwiek postanowienie złamałem i przeczytałem sobie kilka tekstów m.in. Twojego autorstwa i muszę przyznać - szacun. :)
Ale to nie zmienia faktu, że całe gram.pl śmierdzi PR-em i marketingiem, hehe :) A szkoda, bo drużynę jak widzę macie zacną.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 02:59, NebooX napisał:

> no właśnie, w czyjej dziś jesteśmy kieszeni? - bo to się zmienia zależnie od artykułu
i komentatora :D

Cóż, trudno się dziwić skoro portal ten jest tworzony przez wiodącego wydawcę gier wideo
w naszym kraju :)

To ACTION S.A. jest wydawcą gier? Pierwsze słyszę... a to właśnie nasz właściciel :D
EDIT: Posłuchaj ostatniego odcinka podcastu i sprawdź z kim rozmawiamy o Mafii... http://www.gram.pl/news_8QfhGui6_Podcast_gramowy_odcinek_sidmy_tym_razem_z_gociem.html - myślisz, że byłoby to możliwe, gdyby CDP nas nie sprzedało ACTION?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 03:32, Lucas_the_Great napisał:

To ACTION S.A. jest wydawcą gier? Pierwsze słyszę... a to właśnie nasz właściciel :D
EDIT: Posłuchaj ostatniego odcinka podcastu i sprawdź z kim rozmawiamy o Mafii... http://www.gram.pl/news_8QfhGui6_Podcast_gramowy_odcinek_sidmy_tym_razem_z_gociem.html
- myślisz, że byłoby to możliwe, gdyby CDP nas nie sprzedało ACTION?


Ożesz... szok :-)
Mam nadzieję Lucas, że nie jest to jakaś branżowa tajemnica i nie będzie żadnych konsekwencji za jej zdradzenie, hehe.

Podcastu trochę posłuchałem, świetna sprawa, zacni z Was mówcy i wierni gracze. A ja kocham wszystkich kochających gry, zwłaszcza te trochę starsze, starsze i stare :-)
Chętnie kiedyś bym się wdał w dysputę na takie tematy z kimś "na poziomie", hehe. Może kiedyś będzie mi to dane. Póki co robota czeka. :-)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować