Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] Microsoft nie pozwoli na wspólną grę online na PC i Xboxie 360

171 postów w tym temacie

Zgadzam się jak najbardziej z kodi24, chociaż spór pomiędzy konsolowcami i pc''towcami nie zostanie nigdy zażegnany myślę, że gdyby wprowadzono takie wspólne gry dla obu platform większość tutejszych osób z chęcią by zagrała choćby z samej ciekawości a może i tą większość by to wciągnęło?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie przepadam za konsolami aczkolwiek nie zgadzam się do końca z wypowiedziami PrawdziwyFPS11 oraz z innymi, którzy twierdzą, że konsolowcy nie mają żadnych szans w pojedynkach z pc''towcami. Oczywiście co do celności myszek i padów dyskusji nie ma co nawet podejmować gdyż sprawa jest oczywista. Nie można natomiast wykorzystywać jako argumentów filmików z (pewnie wielu urażę) tak starych i "zimnych kotletów" jak Q3, no co jak co ale mówmy o grach na miarę XXI wieku, w których konsolowcy też pięknie wymiatają. Co do samych pojedynków uważam, że nie liczy jedynie szybkość i precyzja celowania ale również POMYSŁ na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 12:33, Dante_Syn_Spardy napisał:

> Albo można wprowadzić ograniczenie, że na PC gra się z Xboxowcami koniecznie padem
:)
> MS by sobie dodatkową kasę potrzaskał ;>
Ta , w szczególności jak ktoś czyli ja nie umie grać na padzie ;x
Odpada taka opcja.


To raczej ten gracz ma problem, a nie pomysł. Pomysł bardzo dobry, bym był za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ? Czemu ? Bo nie powiększamy sobie e-pena ilością fps w Crysisie ? Bo przestało mnie bawić sprawdzanie wymagań i użeranie się z secu-szajsem ? Większość graczy grających na konsolach ma też PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 08:19, Silvari napisał:

prawda jest jedna - PAD to chory wymysł - konsola także. To poczwarka prawdziwej maszyny
do grania.


Prawda jest jedna. Chorzy są wszyscy fanboje którzy twierdzą, że jedna lub druga platforma jest tą jedyną właściwą i najlepszą.
Czy to konsola czy PC, czy to X360 czy PS3 wszystko równie dobrze służy do grania, ma świetne i niepowtarzalne gry i nie jest pod żadnym względem gorsze od tej ''innej'' platformy. (Nie mówię tutaj o grafice czy innych szczegółach tylko ogólnie o graniu).
Są tacy którzy wolą grać padem bo im wygodniej i są tacy którzy nie wyobrażają sobie grania inaczej niż za pomocą myszki i klawiatury.
Tu nie ma ciemnej i jasnej strony mocy. Wszyscy jesteśmy graczami i każdy gra na tym co ma.
Wszelkie wywyższanie jednego sprzętu nad inny po ma albo nie ma pada jest po prostu dziecinne i żałosne.

Tako rzekłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma Sens choćby po to żeby zjednoczyć graczy Obydwu platform, bo jak powszechnie wiadomo PC''towcy są uprzedzeni do konsol, a konsolowcy do PC''tów ;) A tak by mogli Sami ocenić :)

A co do Myszy i Klawiatury w Xbox''ach to było by dobre rozwiązanie :)
Nie mam Xbox''a ale przecież konsolowcą też się należy taka możliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysze na konsolach(xboxie) to najgorsze co mogłoby być. Zniszczyłoby to tą konsolę. Jakby kiedyś dali taką możliwość na xboxie to ja przenoszę się na plejaka. Jak ktoś woli mysz i klawiaturę to gra na PC, jak pada to gra na konsoli i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować