Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tajemnice Wiedźmina 2 w nowym Playu

71 postów w tym temacie

Cóż... info stare i to bardzo... Do tego chyba błędne, bo Vernona Roche chyba w poprzedniej części nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka konkurencja? Wiedźmin zawsze będzie wyżej w hierarchii niż Dragon Age, gdzie ten drugi będzie musiał w spokoju poczekać aż i na niego uciułam kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu jakieś informacje o Wiedźminie 2. Długo nic nie było. Większość informacji już znajoma ale są nowinki (dajcie filmik!) kupie tego playa tak dla radochy :p ludzie przestańcie marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''W grze nie da się spotkać dwóch tak samo wyglądających postaci '' - tak, będą się różniły kolorem włosów, oczu lub czymś równie nieistotnym.
Co do cycków :) Skoro gra ma się zmieścić w pożądanej kategorii wiekowej w USA, to znaczy, że cycków nie będzie. Bo co jak co, ale amerykańce na cycki są uczuleni ...no, chyba, że kategorię podniosą.
Ale to nic, fabuła żeby była dobra i mechanika - to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 16:30, miradokusv napisał:

Jaka konkurencja? Wiedźmin zawsze będzie wyżej w hierarchii niż Dragon Age, gdzie ten
drugi będzie musiał w spokoju poczekać aż i na niego uciułam kasę.


NaprawdęA skąd to wiesz już grałes w Dragon Age 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z golizną w stanach zjednoczonych jak gra ma PEGI 18 ?? Poza tym po sexie męsko-męskim i damsko-damskim w Dragon Age to nic już nie powinno nikogo dziwić, no chyba że geralt przeleci swojego konia tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna okazja, żeby wspomnieć, że... Nie mogę się doczekać, cholerka! O sukces Wieśka 2 w Polsce nie ma się co martwić, gorzej z resztą świata - CDP będzie musiało postarać się odpowiednio nagłośnić premierę. Najlepiej, gdyby gra wyszła przed Drago Age 2, może w styczniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten DRM będzie zabezpieczeniem korzystającym z łącza internetowego czy (mam największą nadzieję) tylko będzie wymagać płyty w napędzie?
Zamówienie na pre-order Assassina odwołałem z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DRM wymaga dostępu do internetu, czy tylko płyty w napędzie?
Pre-order Assassina anulowałem ze względu na zabezpieczenie Ubi....
----

Cycunie Triss! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co?! DRM? Żarty sobie stroją czy co? Pierwszą cześć kupiłem w pre-orderze i z tą pewnie bd tak samo...Ale DRM? No ludzie...Przecież i tak to spiracą...Jak gry Ubisoftu...Niby takie "świetne" zabezpieczenia, a jednak nieskuteczne. Żeby tylko nie było limitu instalacji, bo przy moich częstych formatach może być uciążliwe:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 16:43, Psysiu napisał:

Co do cycków :) Skoro gra ma się zmieścić w pożądanej kategorii wiekowej w USA, to znaczy,
że cycków nie będzie. Bo co jak co, ale amerykańce na cycki są uczuleni ...no, chyba,
że kategorię podniosą.

W przypadku W1 były dwie główne wersji - europejska z cyckami i amerykańska bez. Oraz niemiecka z zieloną krwią. W przypadku W2 pewnie będzie tak samo.

Co do DRM - nic na razie nie wiadomo, a wy już się gotujcie. Jak na razie CDP powiedział tylko, że "zabezpieczenia będą, ale na pewno nie takie jak wprowadziło Ubi". To, że Play słowo "zabezpieczenia" traktuje jako synonim "DRM" to już jego sprawa. Innymi słowy - spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować