Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tajemnice Wiedźmina 2 w nowym Playu

71 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2010 o 17:42, Krystian213 napisał:

Też nie mogę się doczekać nowego systemu walki w jedynce nie był zły no ale :) Co najmniej
20h liczę na więcej jeżeli ma być jeszcze lepszy niż jedynka

Wątek główny ma mieć ok 20-25 godzin. Z tym, że gra jest w produkcji więc wszystko może się zmienić. Dodaj do tego CO NAJMNIEJ drugie tyle na zadania poboczne, co daje nie mniej niż 50 godzin grania. Pomnóż to razy ilość możliwych zakończeń rozdziałów / samej gry (a tych ma być sporo) - wychodzi niezła liczba, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aż ślinka cieknie :-) jeżeli gra będzie wyglądała tak, jak się zapowiada to będzie to chyba najlepszy rpg na świecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie taki sam system taktyczny jak w Dragon Age to raczej napewno nie kupie Wiedżmina. Lubiłem w wieśku prostote walki, nom i zmiany taktyki broni i to wszystko. Nie wiem po co to zmieniać. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak będzie dobre to zapewne zagośći u mnie i Dragon Age 2 i Wiedzmiń 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nowy Wiedźmak pobije konkurencję w postaci DA2... przynajmniej w Polsce. W końcu każdy będzie chciał zasmakować rodzimego produktu, a DA... poczeka. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 17:48, szypek26 napisał:

> Też nie mogę się doczekać nowego systemu walki w jedynce nie był zły no ale :)
Co najmniej
> 20h liczę na więcej jeżeli ma być jeszcze lepszy niż jedynka
Wątek główny ma mieć ok 20-25 godzin. Z tym, że gra jest w produkcji więc wszystko może
się zmienić. Dodaj do tego CO NAJMNIEJ drugie tyle na zadania poboczne, co daje nie mniej
niż 50 godzin grania. Pomnóż to razy ilość możliwych zakończeń rozdziałów / samej gry
(a tych ma być sporo) - wychodzi niezła liczba, nie? :D

A no tak mam nadzieje rzeczywiście w jedynce były trzy a to wczytywanie jeszcze bardziej to przedłużało a teraz pełna luz (mam nadzieje) :)co nam pozostało to tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko DRM-owi jeśli będzie taki jak ten zastosowany W ME2 i DA.
Och, cycki będą...Co z tego..? Tfu, tfu Amerykańce wrzask i raban podniosą. Cycki znakiem terroryzmu.
W sumie cieszę się, że będzie bardziej zręcznościowy tryb walki. Bardziej mi to pasuje do Wiedźmina niż te klikanie z pierwszej części.
Co do długości gry - w jedynce zajmowała 22-25h główny wątek. A łącznie z questami pobocznymi + wszystkie możliwe zakończenia to było ~112. Mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 15:26, TomekM napisał:

Wiedźmin na okładce wygląda jak zniewieściały playboy ^^


Wydaje mi się że Beckham kiedyś w podobnym fryzie chodził. Już na to ludzie narzekali i chyba byly przebąkiwania że to nie jest przesądzone ale maszyna marketingowa już ruszyła...
... :> Wiedźmin metroseksualny <hihihi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to może mieć jakikolwiek wpływ, ale mi się zdaje, że to DRM to po części sprawka Namco Bandai. Mogę się mylić więc z góry upraszam o wybaczenie w razie fopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam czy będzie tu możliwość przeniesienia postaci z "jedynki" do "dwójki" tak jak w Mass Effect. Moim zdaniem byłoby to świetne bo w końcu zadań było strasznie dużo, a wybory dokonane w większości z nich rzutował na świat i historię dlatego szkoda by było jakby nie zaimplementowali takiego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się tej grze i jestem pewien że ją kupię , nawet jak by miał jakiś DRM bo ta gra jest świetna. Liczę że te 20 godzin to wątek główna a poboczny liczę nawet na 80-100 godzin .
2 może osiagnąć kilkakrotnie wiekszy sukces od jesynki , chociaż łatwo nie bedzie , patrzac na DA 2 t tamta gre powoli niszczą , zmiany mi się nie podobaja i jej nie kupię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem przeczytałem wszystko.
Jest kilka nowych informacji o których nie wiedziałem np: kilka postaci, uzbrojenia. Reszta? Była wiadoma.
Jednakże sam wywiad z twórcami gry a dokładnie Tomaszem Gopem jest warty przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 01:42, Aisha napisał:

Ja się tylko zastanawiam czy będzie tu możliwość przeniesienia postaci z "jedynki" do
"dwójki" tak jak w Mass Effect. Moim zdaniem byłoby to świetne bo w końcu zadań było
strasznie dużo, a wybory dokonane w większości z nich rzutował na świat i historię dlatego
szkoda by było jakby nie zaimplementowali takiego systemu.


To już było powiedziane. Tak, można przenieść postać wraz z jej wyborami i sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przekonaniu i osobistym rankingu, biorąc pod uwagę gatunek (cRPG) jakie obie gry mają reprezentować, Dragon Age 2 to dla Wiedźmina 2 słaby przeciwnik, wątpię by BioWare zaserwowało nam coś więcej, niż stosowany od dawna i wciąż wałkowany do bólu ten sam oklepany i sztampowy schemat. Nie żeby w pierwszym Wiedźminie fabuła była naprawdę jakiegoś wysokiego lotu, miała jednak dla mnie dużo więcej zalet i ciekawszych rozwiązań niż ta z pierwszej części DA. Podobne zdanie mam również o światach, w których historie z obu tytułów się rozgrywają.
Z drugiej strony obawiam się nieco niektórych pomysłów w nowych przygodach Białego Wilka. DA 2 zaś przestało mnie zupełnie interesować po przejściu części pierwszej, która chyba tylko z powodu braku realnej konkurencji i wypracowanej dawnymi osiągnięciami studia "renomy" zdobyła takie uznanie. CDP Red to przy BioWare młodziki, zarówno pod względem czasu istnienia jak i dorobku, a dla niektórych to już powód by zainwestować w tytuł tych drugich. Hype i reklama mogą czasem przeważyć. Czas jednak pokaże, osobiście życzę powodzenia grze CDP.
DE:HR to z kolei inna para kaloszy. Gier cRPG rozgrywających się w uniwersach s-f jest jak na lekarstwo. Z ostatnich - Mass Effect 2, którego mimo, że podoba mi się jego uniwersum, uważam jednak za średniego cRPGa lub najwyżej dobrą strzelankę TPP, grę przy tym nierówną, niedopracowaną i poprzycinaną - nie w kwestii technicznej, a fabularnej i relacjach bohater-NPCe-świat.

Z całej trójki jedynie W2 i DE:HR wzbudzają moje zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby w Polsce ktoś wybrał na pierwsze miejsce inną grę od Wieśka dwójki.A i w innych miejscach świata nikt nie jest ślepy.To będzie nie lada hit!P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 17:11, Ice-1977 napisał:

Wątpię żeby w Polsce ktoś wybrał na pierwsze miejsce inną grę od Wieśka dwójki.


Ja przedkładam Deus Ex: Human Revolution nad Wiedźmina 2, powód jest bardzo prosty, zdecydowanie bardziej lubię science-fiction od fantasy. Więc polecam ci na przyszłość nie mówić za innych. Skoro znalazła się jedna osoba znajdzie się i więcej.

Ale Wiedźmina 2 i tak kupię w dniu premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować