Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin’s Creed: Brotherhood - Limited Codex Edition w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

70 postów w tym temacie

Edycja kolekcjonerska bardzo tania no i ładne pudełko :P Wydaje mi się ze lepiej właśnie ją kupić niż normalną bo różnicy aż tak dużej w cenie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

219 zł za normalne wydanie ? oj chyba ktoś przesadził... co powiecie na 189 zł ? tak to jest cena jaką można płacić za grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank kupię EK. 30 zł różnicy w odniesieniu do podstawowej wersji to bardzo mało.
I takie pytanko: Jak zamówię pre-ordera, a później by się zmieniła cena na wyższą, to ja zapłacę tyle, co w momencie składania zamówienia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harrolfo -> Tak zapłacisz tyle, za ile zamówiłeś. Ja miałem podobne wątpliwości co do kolekcjonerki FF XIII na PS3, która chyba w wyniku błędu przez pewien czas do zamówienia była za 219 zł. Potem ją podnieśli, ale ja zapłaciłem tyle za ile zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówione na PS3, warto dopłacić i mieć EK, cena i tak bardzo niska. Końcówka roku zapowiada się dość gęsto, w perspektywie Fallout, Drakensang również w EK. Ale będzie zimno, czas się więc znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: jeśli teraz zamówiłbym pre-order, to czy później jakby nastąpiła zmiana planów mógłbym zrezygnować z niego jeszcze przed wysyłką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna. Nigdy nie kupuję kolekcjonerek, bo cena jest zbyt wysoka, ale w tym przypadku poważnie się nad tym zastanawiam, bo cena nie duża a zawartość jest przednia i w stosunku cena - jakość/ilość jest opłacalna.. Zobaczę jak wyjdę z kasą po wakacjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 16:08, Adasek14 napisał:

dreamer94 -> Tak, z pre-orderu możesz zrezygnować w każdej chwili jeśli nie został
jeszcze wysłany.

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj taka kolekcionerke biore! Tylko jeszcze StarCraft 2 EK sie przyda ;D Ale co do samej gry to postrali sie. Ciekawe jak w 3 czesci bedzie EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować