Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin’s Creed: Brotherhood - Limited Codex Edition w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

70 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2010 o 16:34, Sareth14 napisał:

Szkoda że nie ma figurki :/ ale i tak kupie :p

I kogo miałaby przedstawiać ta figurka, skoro słówny bohater jest ten sam co w poprzedniej części? lol
Ja na pewno zamówię edycje kolekcjonerską nowego Assassyna. Bardzo dobrze się prezentuje i jest stosunkowo tania. Biorę na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 17:48, Kaucz napisał:

Bym zamówił, dla tej bety i przetestował, ale coś czuje że nic ciekawego z tej gry nie
wyjdzie. Wolałbym pełnoprawną kontynuacje przygód Desmonda.

Przecież to jest pełnoprawna kontunuacja przygód Desmonda. Dowiemy się, jak się dalej potoczyły losy jego i Ezio. Miłym dodatkiem bedzie też tryb multi. A, że nie będzie nowego miejsca akcji? Co z tego. I tak będzie wszystko czego oczekuję tj nowe bronie, dalsza część fabuły, no i tryb multi. Nie wiem jak wam, ale mnie to wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie brak figurki, starszego troche Ezi`a bym sobie postawił, to by było coś. Edycja zapewne bardzo kusząca tylko 150 zł. Zobaczymy jak wydadzą, narazie nie ma co się spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 16:00, dreamer94 napisał:

Mam takie pytanie: jeśli teraz zamówiłbym pre-order, to czy później jakby nastąpiła zmiana
planów mógłbym zrezygnować z niego jeszcze przed wysyłką ?

Zamówienie przedpremierowe u nas potwierdza się 7 dni przed wysyłką gry (pobraniowe), a płatne z góry - opłaca się dopiero te 7 dni przed wysyłką (w tym terminie wysyłamy maile z prośbą o potwierdzenie lub opłacenie zamówienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna edycja, ale kupię zdecydowanie jak stanieje.
Szkoda tylko, że Ezzio nie wygląda jak w poprzedniej odsłonie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko. Ta przedpremierowa wersja też ma polski dubbling? (powinna miec moim zdaniem) lecz na gram.pl przy zamawianu edycji kolekcjonerskiej jest napisane, że edycka kinowa (tylko polskie napisy) wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 17:12, Renzov napisał:

> Szkoda że nie ma figurki :/ ale i tak kupie :p
I kogo miałaby przedstawiać ta figurka, skoro słówny bohater jest ten sam co w poprzedniej
części? lol
Ja na pewno zamówię edycje kolekcjonerską nowego Assassyna. Bardzo dobrze się prezentuje
i jest stosunkowo tania. Biorę na pewno!

Moze wybrana figurka postaci z multiplayer? albo Ezio w innym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować