Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

Warcraft III + Frozen Throne Temat Ogólny

242 postów w tym temacie

O dziwo nie znalazlem głownego tematu o tej grze! Jak jest to serdecznie prepraszam. A mam bardzo wazne pytanie i prosze o szybka odp:

1. Jak załozyc konto na interneci
2. Jak zaczac, zainstalowalem patrze a tutaj 2 pliki Regin i Frozen, myslalem ze to bedzie wszystko w 1 pliku, wiec ja chce juz grac zeby bylo wszystko max pieknie gre mam od 10 minut wiec nie wiem, czy w regin w tym pliku jest inna gra niz w frozen czy jak wloncze frozen to benda wszystkie misje z Regin of Chaos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 15:54, ArtuRPGpl napisał:

O dziwo nie znalazlem głownego tematu o tej grze! Jak jest to serdecznie prepraszam. A mam
bardzo wazne pytanie i prosze o szybka odp:

1. Jak załozyc konto na interneci
2. Jak zaczac, zainstalowalem patrze a tutaj 2 pliki Regin i Frozen, myslalem ze to bedzie
wszystko w 1 pliku, wiec ja chce juz grac zeby bylo wszystko max pieknie gre mam od 10 minut
wiec nie wiem, czy w regin w tym pliku jest inna gra niz w frozen czy jak wloncze frozen to
benda wszystkie misje z Regin of Chaos??

jak masz gre od 10 minut, to potrzymaj ja drugie 10, potem pomyśl 30, pokombinuj drugie 30 i wszystko napewno będzie o.k<a jak nie, to/bez urazy/ale podszkol sie trochę w używaniu gierek i kompa z kims starszym/a dopiero potem pytaj forumowiczów o takie błachostki.
PS - faktycznie, dziwne, ale nie ma tematu o Warcraft!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:18, ArtuRPGpl napisał:

A wiec tutaj rozmawiajmy a jak juz mnie pouczas, to mogles odp na moje pytanie caramondl
taka jest tutaj zasada na forum

już Ci odpowiedziałem - POMYŚL, a nie panikuj po 10 minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 15:54, ArtuRPGpl napisał:

O dziwo nie znalazlem głownego tematu o tej grze! Jak jest to serdecznie prepraszam. A mam
bardzo wazne pytanie i prosze o szybka odp:

1. Jak załozyc konto na interneci
2. Jak zaczac, zainstalowalem patrze a tutaj 2 pliki Regin i Frozen, myslalem ze to bedzie
wszystko w 1 pliku, wiec ja chce juz grac zeby bylo wszystko max pieknie gre mam od 10 minut
wiec nie wiem, czy w regin w tym pliku jest inna gra niz w frozen czy jak wloncze frozen to
benda wszystkie misje z Regin of Chaos??


1. Po prostu klikasz Batlle.Net , wpisujesz mail nick i hasło i ready to play:)
2. Jesli wlaczysz Regin of Chaos bede misje z Regin of Chaos, i z Frozenem podobnie.
Pozrawiam,
Crazy frogus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:21, caramondl napisał:

> A wiec tutaj rozmawiajmy a jak juz mnie pouczas, to mogles odp na moje pytanie caramondl

> taka jest tutaj zasada na forum
już Ci odpowiedziałem - POMYŚL, a nie panikuj po 10 minutach


przyznam ze to 1 pytanie glupie troche ale moze to "Jak zaczac, zainstalowalem patrze a tutaj 2 pliki Regin i Frozen, myslalem ze to bedzie wszystko w 1 pliku, wiec ja chce juz grac zeby bylo wszystko max pieknie gre mam od 10 minut wiec nie wiem, czy w regin w tym pliku jest inna gra niz w frozen czy jak wloncze frozen to benda wszystkie misje z Regin of Chaos??" to moge zadac, skoro nie wiem to juz odp a nie POMYSL mysle i co? nic nie wymyslilem nie mozesz mi normalnie wytlumaczyc czy poprsotu sam nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:22, Crazy frogus napisał:

> O dziwo nie znalazlem głownego tematu o tej grze! Jak jest to serdecznie prepraszam. A
mam
> bardzo wazne pytanie i prosze o szybka odp:
>
> 1. Jak załozyc konto na interneci
> 2. Jak zaczac, zainstalowalem patrze a tutaj 2 pliki Regin i Frozen, myslalem ze to bedzie

> wszystko w 1 pliku, wiec ja chce juz grac zeby bylo wszystko max pieknie gre mam od 10
minut
> wiec nie wiem, czy w regin w tym pliku jest inna gra niz w frozen czy jak wloncze frozen
to
> benda wszystkie misje z Regin of Chaos??

1. Po prostu klikasz Batlle.Net , wpisujesz mail nick i hasło i ready to play:)
2. Jesli wlaczysz Regin of Chaos bede misje z Regin of Chaos, i z Frozenem podobnie.
Pozrawiam,
Crazy frogus


No o to mi chodzilo, więc to tak jakby 2 inne gry, jak włoncze Frozen Chaos to nie bedzie misji z Regin Chaos troche dziwnie mogli poprsotu zrobic wszystko w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli np na Battle necie to w zaleznosci jaka chce grac jednostka musze wlonczyc Regin ablo Frozen, pogmatwane troche. Nie prosciej zeby zrobili wszystko w 1 i by sie po przejsciu np regin weszly misje z Frozen, no to najpierw sie biore oczywiscie za przejscie Regin a po skonczeniu jego Frozen. tak mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:26, ArtuRPGpl napisał:

Czyli np na Battle necie to w zaleznosci jaka chce grac jednostka musze wlonczyc Regin ablo
Frozen, pogmatwane troche. Nie prosciej zeby zrobili wszystko w 1 i by sie po przejsciu np
regin weszly misje z Frozen, no to najpierw sie biore oczywiscie za przejscie Regin a po skonczeniu
jego Frozen. tak mam zrobic?

Znaczy są am dwie niezależne kampanie, ale lepiej najpierw przejść Regina by się nauczyć grać i wiedzieć co się dzieje. Na batlle necie mozesz grac postaciami z regina i frozena wlaczajac frozena. We frozenie sa tylko nowe kampanie i jednostki(i herosi)a z regian trez sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:23, ArtuRPGpl napisał:

> > A wiec tutaj rozmawiajmy a jak juz mnie pouczas, to mogles odp na moje pytanie caramondl

>
> > taka jest tutaj zasada na forum
> już Ci odpowiedziałem - POMYŚL, a nie panikuj po 10 minutach

przyznam ze to 1 pytanie glupie troche ale moze to "Jak zaczac, zainstalowalem patrze a tutaj
2 pliki Regin i Frozen, myslalem ze to bedzie wszystko w 1 pliku, wiec ja chce juz grac zeby
bylo wszystko max pieknie gre mam od 10 minut wiec nie wiem, czy w regin w tym pliku jest inna
gra niz w frozen czy jak wloncze frozen to benda wszystkie misje z Regin of Chaos??" to moge
zadac, skoro nie wiem to juz odp a nie POMYSL mysle i co? nic nie wymyslilem nie mozesz mi
normalnie wytlumaczyc czy poprsotu sam nie wiesz?

a wystarczyło uruchomic gierkę jednym skrótem, zobaczyc z czym sie je, potem drugim, też zobaczyć i wszystko by było wiadomo. A Tobie się za przeproszeniem "tyłka ruszyc nie chce" tylko od razu przychodzi sie na gotowe:) I takie nam rośnie społeczeństwo:) A jakbys neta nie miał?! To co? Nie uruchomił byś gry, bo są dwa skróty? PARANOJA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:34, caramondl napisał:

> > > A wiec tutaj rozmawiajmy a jak juz mnie pouczas, to mogles odp na moje pytanie
caramondl
>
> >
> > > taka jest tutaj zasada na forum
> > już Ci odpowiedziałem - POMYŚL, a nie panikuj po 10 minutach
>
> przyznam ze to 1 pytanie glupie troche ale moze to "Jak zaczac, zainstalowalem patrze
a tutaj
> 2 pliki Regin i Frozen, myslalem ze to bedzie wszystko w 1 pliku, wiec ja chce juz grac
zeby
> bylo wszystko max pieknie gre mam od 10 minut wiec nie wiem, czy w regin w tym pliku jest
inna
> gra niz w frozen czy jak wloncze frozen to benda wszystkie misje z Regin of Chaos??" to
moge
> zadac, skoro nie wiem to juz odp a nie POMYSL mysle i co? nic nie wymyslilem nie mozesz
mi
> normalnie wytlumaczyc czy poprsotu sam nie wiesz?
a wystarczyło uruchomic gierkę jednym skrótem, zobaczyc z czym sie je, potem drugim, też zobaczyć
i wszystko by było wiadomo. A Tobie się za przeproszeniem "tyłka ruszyc nie chce" tylko od
razu przychodzi sie na gotowe:) I takie nam rośnie społeczeństwo:) A jakbys neta nie miał?!
To co? Nie uruchomił byś gry, bo są dwa skróty? PARANOJA!!!



Stary wyluzuj jak masz takie cos pisac to nie pisz, dzieki Crazy frogus, o takie odp mi chodzilo narazie sie sciagaja uaktualniena na battle net dopiero 30 % juz nie wytrzymuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:39, ArtuRPGpl napisał:

> > > > A wiec tutaj rozmawiajmy a jak juz mnie pouczas, to mogles odp na moje
pytanie
> caramondl
> >
> > >
> > > > taka jest tutaj zasada na forum
> > > już Ci odpowiedziałem - POMYŚL, a nie panikuj po 10 minutach
> >
> > przyznam ze to 1 pytanie glupie troche ale moze to "Jak zaczac, zainstalowalem patrze

> a tutaj
> > 2 pliki Regin i Frozen, myslalem ze to bedzie wszystko w 1 pliku, wiec ja chce juz
grac
> zeby
> > bylo wszystko max pieknie gre mam od 10 minut wiec nie wiem, czy w regin w tym pliku
jest
> inna
> > gra niz w frozen czy jak wloncze frozen to benda wszystkie misje z Regin of Chaos??"
to
> moge
> > zadac, skoro nie wiem to juz odp a nie POMYSL mysle i co? nic nie wymyslilem nie
mozesz
> mi
> > normalnie wytlumaczyc czy poprsotu sam nie wiesz?
> a wystarczyło uruchomic gierkę jednym skrótem, zobaczyc z czym sie je, potem drugim, też
zobaczyć
> i wszystko by było wiadomo. A Tobie się za przeproszeniem "tyłka ruszyc nie chce" tylko
od
> razu przychodzi sie na gotowe:) I takie nam rośnie społeczeństwo:) A jakbys neta nie miał?!

> To co? Nie uruchomił byś gry, bo są dwa skróty? PARANOJA!!!


Stary wyluzuj jak masz takie cos pisac to nie pisz, dzieki Crazy frogus, o takie odp mi chodzilo
narazie sie sciagaja uaktualniena na battle net dopiero 30 % juz nie wytrzymuje:P
Takie coś = prawda/cała i naga/ Ale kiedys zaczniesz sam rozwiązywąć takie problemy, wiem bo mam podobnego "kolegę" w realu. I ja tez czasami nie wytrzymuję, tylko że z nim, z nie z tym że coś się ściąga i jest dopiero 30%. Jednym słowem - dorośniesz - zrozumiesz moje uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:48, caramondl napisał:

> > > > >



Byc moze, jednak zboczylismy z tematu jak wam idzie na Battle necie? I ogolnie jak sie wam podoba gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:53, ArtuRPGpl napisał:

> > > > > >
>
>

Byc moze, jednak zboczylismy z tematu jak wam idzie na Battle necie? I ogolnie jak sie wam
podoba gra?

gra jako WarCraft jest świetna zdarzyło mi się męczyć część 2 i troche trzecia<bez dodatku>...ale bardziej podobało mi się Diablo II<jeśli chodzi o gre na Battle.net>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:56, caramondl napisał:

> > > > > > >
> >
> >
>
> Byc moze, jednak zboczylismy z tematu jak wam idzie na Battle necie? I ogolnie jak sie
wam
> podoba gra?
gra jako WarCraft jest świetna zdarzyło mi się męczyć część 2 i troche trzecia<bez dodatku>...ale
bardziej podobało mi się Diablo II<jeśli chodzi o gre na Battle.net>


Aha, no ja mam Złota Edycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 17:03, ArtuRPGpl napisał:

> > > > > > > >
> > >
> > >
> >
> > Byc moze, jednak zboczylismy z tematu jak wam idzie na Battle necie? I ogolnie jak
sie
> wam
> > podoba gra?
> gra jako WarCraft jest świetna zdarzyło mi się męczyć część 2 i troche trzecia<bez
dodatku>...ale
> bardziej podobało mi się Diablo II<jeśli chodzi o gre na Battle.net>

Aha, no ja mam Złota Edycje:)

To zagraj, jak mi sie kiedys ochota wruci to może spotkasz Palladyna Caramonadl<92 lvl> i pogramy/pomordujemy sie/ razem. Chociaż nie wiem czy mam jeszczę tę postać, bo dawno nie zaglądałem do śwaiata Sanktuarium. I ochota juz chyba nie wróci...<fm 2006, Oblivion>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 17:07, caramondl napisał:

> > > > > > > > >
> > > >
> > > >
> > >
> > > Byc moze, jednak zboczylismy z tematu jak wam idzie na Battle necie? I ogolnie
jak
> sie
> > wam
> > > podoba gra?
> > gra jako WarCraft jest świetna zdarzyło mi się męczyć część 2 i troche trzecia<bez

> dodatku>...ale
> > bardziej podobało mi się Diablo II<jeśli chodzi o gre na Battle.net>
>
> Aha, no ja mam Złota Edycje:)
To zagraj, jak mi sie kiedys ochota wruci to może spotkasz Palladyna Caramonadl<92 lvl>
i pogramy/pomordujemy sie/ razem. Chociaż nie wiem czy mam jeszczę tę postać, bo dawno nie
zaglądałem do śwaiata Sanktuarium. I ochota juz chyba nie wróci...<fm 2006, Oblivion>


Mówisz o Diablo? nie nie wole Warcrafta chyba, chocaiz diablo tez niezle, a co do Oblivona no to czekam na PL wersje i musze dokupic ramy narazie to kupie chyba tylko 512 ram gothic 3 i oblivona narazie sie mausze ze grami uspokoic:) nawet z herosa 5 zrezygnuje no nie nawet, bo w zadna czesc nie gralem mzoe kiedys se kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować