Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

Warcraft III + Frozen Throne Temat Ogólny

242 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 14:33, Maciej1992 napisał:

jak wchodze na battle.net bramka northrend a inne bramki cohdzą

-----
istnieje opcja, że masz tymczasowego bana na Northrend. Powinno przejść po tygodniu, góra dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


moj post

URLODPOWIEDZ

Dzięki za skontaktowanie się ze wsparciem technicznym Blizzardu- mam na imię Chuck i będę Ci asystował.
Otrzymanie wiadomości "cd-key w użyciu przez innego gracza" może znaczyć, że ktoś inny użył Twojego keya żeby zainstalować grę. Pamiętaj, że [imię] w komunikacie o błędzie nie jest nazwą konta na battlenet, ale imieniem które zostało wpisane, gdy gra była instalowana.

Jeśli to [imię] nie jest tym, które Ty wpisałeś przeinstaluj grę i upewnij się, że wpisałeś dobry cd-key. Jeśli cd-key ciągle jest w użyciu możesz potrzebować innego klucza. Zrób jak jest napisane poniżej, aby otrzymać inny klucz.

Blizzard może jedynie asystować przy północnoamerykańskiej, angielskiej wersji gier. Dla wersji międzynarodowej skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem korzystając z międzynarodowego kontaktu informacyjnego http://www.blizzard.com/inblizz/icontact.shtml. Nie będzie opłat za zamiane cd-keya, jeśli prześlesz oryginalne [cd-case] z dołączoną oryginalną naklejką z kluczem. Będziesz musiał wysłać pocztą [cd case] żeby uzyskać nowy klucz na jedną ze skrzynek z listy poniżej. Jeśli nie masz również [cd-case] prześlij instrukcje. Jeśli masz instrukcję, albo [cd-case] to nie musisz nam wysyłać cd. Jeśli jednak masz tylko cd będziesz o tym musiał napisać mailem i nam je wysłać. Upewnij się, że jest zapakowane bezpiecznie, bo nie będziemy odpowiadać za uszkodzenia w trakcie przesyłki. Będzie potrzebna opłata w wysokości 10$, płatne Blizzardowi, na pokrycie kosztów procedury- nie akceptujemy czeków ani gotówki. Jeśli jest mniej niż 90 dni od momentu zakupu i dołączysz nam paragon z datą, opłata 10$ zostanie uchylona. Jak dostaniemy Twoja paczkę wyłączymy istniejące cd-key, zwrócimy Ci paczkę i damy nowy cd-key.
Zawsze wymagana jest notka- co się stało i czego potrzebujesz. W liście powinieneś też zawrzeć następujące informacje (najlepiej żebyś je wydrukował) [w sensie, że ma być na kompie, a nie ręcznie]:

Imię
Adres
Miasto, Stan, kod pocztowy
Kraj
Telefon
E-mail

Prześlij wszystkie potrzebne materiały na podany adres:

> CD-Key Replacement
> Blizzard Entertainment
> P.O. Box 18979
> Irvine, CA 92623


Sugerujemy, abyś użył jakiejś usługi śledzenia, aby upewnić się, że przesyłka dotarła do Blizzarda. Jeśli nie otrzymamy przesylki, nie możemy wysłać kody zastępczego. /tłumaczę dalej/

Dla posiadaczy Warcrafta III Frozen Throne: musisz dowiedziec się, który klucz jest w użyciu:
jeśli w nawiasie, w komunikacie o błędzie zobaczysz (0) to znaczy, że w użyciu jest klucz Reign of Chaos, jeśli (1) to znaczy, że Frozen Throne, Prześlij nam jedno odpowiednie [cd-case].
Możesz też zajrzeć pod link http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=21131 aby otrzymać użyteczne informacje nt bezpieczeństwa kluczy.
Dzięki
Chuck S.
Wsparcie techniczne
Blizzard
http://www.blizzard.com/support
mam ten email pokazać cd-projekt żeby dostać nowy cd-key czy napisać coś jeszcze do blizzarda ? jak coś napisać to mi pomużcie 1 po poslku puźniej po angielsku sry za or co mam teraz zrobic proszę o jak najszybsza pmoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy ktoś mógłby podać mi polskie tytuły filmików z Warcrafta III i Frozen Throne''a? Potrzebuję je poznać, a ukończona kampania została dawno usunięta... Znam tylko tytuły filmików z prologu Exodus Hordy ("Wprowadzenie. Przepowiednia" i "Film. Wizja Thralla") oraz początkowego kampanii Plaga Lordaeronu ("Film. Ostrzeżenie")...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem gdzieś na necie zdanie, które mnie zaciekawiło. Otóż komuś udało się, grzebiąc w rejestrze, ustawić rozdzielczość natywną monitora LCD w grze Warcraft 3.
Ja korzystam z monitora o rozdziałce 1680x1050 i ciekaw jestem czy ktoś próbował już ustawić niestandardową rozdzielczość w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 22:25, GeoT napisał:

Przeczytałem gdzieś na necie zdanie, które mnie zaciekawiło. Otóż komuś udało się, grzebiąc
w rejestrze, ustawić rozdzielczość natywną monitora LCD w grze Warcraft 3.
Ja korzystam z monitora o rozdziałce 1680x1050 i ciekaw jestem czy ktoś próbował już
ustawić niestandardową rozdzielczość w tej grze.


Właśnie znalazłem rozwiązanie na necie :)
===========================
Jeśli ktoś chce ustawić w Warcrafcie 3 rozdzielczość natywną dla monitora LCD itp. a nie ma jej na liście w opcjach graficznych to można wymusić takie ustawienie w rejestrze.
===========================
Oto instrukcja:
1. Uruchamiamy edytor rejestru "regedit"
2. Znajdujemy ciąg
HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Warcraft III\Video
3. Na liście po prawej znajdujemy dwie poniższe zmienne i nadajemy im odpowiednie wartości, np.:
reswidth = 1680
resheight = 1050
pamiętając by podać je w systemie dziesiętnym.

Przed chwilą to sprawdziłem i pięknie działa. Nie wiem oczywiście co będzie, gdy wpisze się tam wartości zupełnie z kosmosu - wtedy nie ręczę za skutek :)

Dodam tylko, że powyższe rozwiązanie rozciąga rozdzielczość 1280x1024 do rozdzielczości ustawionej w rejestrze co może skutkować zniekształceniem grafiki - sami sprawdźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam poważny problem z Platynową Edycją Warcraft III + Frozen Throne. Otóż podczas uruchamiania gry już po małym ekraniku tytułowym pojawia się czarny obraz i po chwili gra wychodzi do Windowsa. Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną. Co ciekawsze, gdy chcę wejść w folde, gdzie jest zainstalowana gra, okno systemowe zostaje natychmiast się zamyka - zupełnie jak gra. Czy ktoś z Was może spotkał się z podobnym problemem?

PS. Nowy komputer kupowałem we wrześniu ubiegłego roku, więc wątpię, aby miało to jakiś związek z konfiguracją sprzętową PC-ta. Inne gry, także starsze chodzą u mnie bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2008 o 19:49, MaLy052 napisał:


PS. Nowy komputer kupowałem we wrześniu ubiegłego roku, więc wątpię, aby miało to jakiś
związek z konfiguracją sprzętową PC-ta. Inne gry, także starsze chodzą u mnie bezproblemowo.


A czy od tego września miałeś aktywnego antywirusa? Nawet jeśli tak to polecam gruntowne skanowanie komputera celem poszukiwania wirusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 20:09, MaLy052 napisał:

Zainstalowałem ją i niestety wciąż jest to samo. :( Zmieniałem nawet ścieżkę instalacji
gry i wciąż bez zmian.


Przeinstaluj sterowniki (nowe) do karty graficznej i directx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2008 o 20:09, MaLy052 napisał:

Zainstalowałem ją i niestety wciąż jest to samo. :( Zmieniałem nawet ścieżkę instalacji
gry i wciąż bez zmian.


A próbowałeś użyć DOBREGO antywirusa? Powtarzam pytanie, ponieważ nie widzę żadnego innego wyjaśnienia wyłączania okna po wejściu do katalogu gry :-/.

Pozatym, w jakim stanie jest płyta? Instalujesz samego Warcraft''a czy Frozen Throne też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 20:43, rob300i napisał:


> Zainstalowałem ją i niestety wciąż jest to samo. :( Zmieniałem nawet ścieżkę instalacji

> gry i wciąż bez zmian.

A próbowałeś użyć DOBREGO antywirusa? Powtarzam pytanie, ponieważ nie widzę żadnego innego
wyjaśnienia wyłączania okna po wejściu do katalogu gry :-/.

Pozatym, w jakim stanie jest płyta? Instalujesz samego Warcraft''a czy Frozen Throne
też?


Przeinstalowałem sterowniki do karty graficznej i direct X i nadal bez zmian. Płyty są w stanie idealnym. Instaluje WarCrafta razem z dodatkiem. Antywirus nie znalazł na dysku, gdzie jest zainstalowana gra żadnych wirusów.
Jednak podczas ponownej instalacji gry, gdy zmieniłem domyślny folder "Warcraft III" na przykładowo: "W3" mogę już normalnie wejść do folderu z grą, ale po uruchomieniu gry wciąż pojawia mi się czarny ekran i po chwili wychodzi mi do Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2008 o 21:19, MaLy052 napisał:


Przeinstalowałem sterowniki do karty graficznej i direct X i nadal bez zmian. Płyty są
w stanie idealnym. Instaluje WarCrafta razem z dodatkiem. Antywirus nie znalazł na dysku,
gdzie jest zainstalowana gra żadnych wirusów.
Jednak podczas ponownej instalacji gry, gdy zmieniłem domyślny folder "Warcraft III"
na przykładowo: "W3" mogę już normalnie wejść do folderu z grą, ale po uruchomieniu gry
wciąż pojawia mi się czarny ekran i po chwili wychodzi mi do Windowsa.


Spróbuj zainstalować sam Reign of Chaos. Może dodatek jest przyczyną problemów. NIe wyjmuj płytu z napędu gdy włączasz gre. Musisz próbować wszystkiego :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dłuższego czasu mam dosyć nietypowy problem, który uniemożliwia mi praktycznie gre on-line. Po najnowszym patchu wskaźnik porusza się o wiele wolniej, po prostu nie nadąża za myszką i problemem jest szybkie namierzanie jednostek, a w docie to akurat dosyć ważne... (w ustawieniach gry prędkość wskaźnika ustawiona jest na maximum) Przeinstalowałem grę na inny dysk, potem ściągnąłem angielską wersję zainstalowałem i zpatchowałem ręcznie ale nic nie pomaga -.-

Miał ktoś podobny problem albo wie jak sie z tym uporać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Kiedyś kupiłem WarCraft III reign of Chaos + The frozen throne. Działało ok. ale zrobilem przerwę pół roku i mam duzy problem. Zachcialo mi się zagrać w The Frozen Throne i po zainstalowaniu reign of chaos a potem the frozen throne, urchomiłem dodatek i co? napisane w miejscu gdzie powinno byc urchom grę: Zła wersja językowa. nie mogę przez to odpalić dodatku. Pomocy! gra oryginalna a obie plytki w polskiej wersji! Może jest możliwość ściągnięcia jakiegoś cracka który umożliwi odpalenie? (próbowalem zainstalowac ponownie i nic nie dało)

edit: przez tą przerwę miałem problem z systemem i musialem go usunąc i wgrywać ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 16:54, Nevrac napisał:

Witam. Mam problem. Kiedyś kupiłem WarCraft III reign of Chaos + The frozen throne. Działało
ok. ale zrobilem przerwę pół roku i mam duzy problem. Zachcialo mi się zagrać w The Frozen
Throne i po zainstalowaniu reign of chaos a potem the frozen throne, urchomiłem dodatek
i co? napisane w miejscu gdzie powinno byc urchom grę: Zła wersja językowa. nie mogę
przez to odpalić dodatku. Pomocy! gra oryginalna a obie plytki w polskiej wersji! Może
jest możliwość ściągnięcia jakiegoś cracka który umożliwi odpalenie? (próbowalem zainstalowac
ponownie i nic nie dało)

edit: przez tą przerwę miałem problem z systemem i musialem go usunąc i wgrywać ponownie.

i to był ten sam system co wgrales czy inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować