Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed II - Boba Fett wkracza do akcji

22 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2010 o 21:52, Ichibanboshi-kun napisał:

> Ktoś mi wytłumaczy co niby takiego jest w tej grze że tak się nią zachwycają wszyscy?

Miecze świetlne ;)


To raczej nie powód. :P Jestem fanem SW ale TFU to najzwyczajniej w świecie słabiutka gra jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 21:48, Reffanov napisał:

Ktoś mi wytłumaczy co niby takiego jest w tej grze że tak się nią zachwycają wszyscy?


Nie powiedziałbym, że wszyscy... Prędzej powiedziałbym, że ogromna część ludzi raczej tej gry po prostu nie lubi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak grałem to też mówiłem że to taki słabiak... Ale jakby spojrzeć to to co możesz robić w tej grze czyli m.in rzucanie przedmiotami w duże liczby przeciwników, pioruny, miecze świetlne... To wszystko naprawdę daje tej produkcji uroku i dużo frajdy jak się w nią gra. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie byłoby miliard razy fajniej dowiedzieć się, że ściga nas Boba Fett... W trakcie gry, do cholery? Co za czasy, że przed premierą zawsze człowiek zna ponad połowę zawartości gry i niespodzianek w niej zawartych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Wars jest fajne ale TFU całkiem mi nie podchodzi...w ogóle ten pomysł że Vader miał własnego ucznia jest trochę...nie, lepiej pomińmy to milczeniem...

A Boba Fett jest awesome, moim zdaniem powinien dostać własną grę :).

Ponadto zgadzam się z postem Zdenio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 21:54, Reffanov napisał:

To raczej nie powód. :P Jestem fanem SW ale TFU to najzwyczajniej w świecie słabiutka
gra jak diabli.


Wyobraź sobie, że na Wii jest jeszczegorzej - odwalili bardzo słaby port.. - ale nie powiem, że jest aż tak zła. Bo sprawia frajdę, neistety jest to gra na jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fatal-X
Sekretarz
22.07.2010, 23:06

Star Wars jest fajne ale TFU całkiem mi nie podchodzi...w ogóle ten pomysł że Vader miał własnego ucznia jest trochę...nie, lepiej pomińmy to milczeniem...

A Boba Fett jest awesome, moim zdaniem powinien dostać własną grę :).

Ponadto zgadzam się z postem Zdenio.

Chyba jest gra o Jango Fettcie, o ile się nie mylę ;)

A co do TFU: mi się podoba. Moim zdaniem jest jedną z najlepszych gier SW, zaraz po Republic Commando i serii Jedi Knight :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować