Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe DLC do Mass Effect 2 nie dla Polaków

110 postów w tym temacie

No cóż. Skoro nie chcą nam dac pograć w nowe DLC to trzeba będzie sobie skołować z torrentów. A później będzie płacz że w Europie Wschodniej jest największe piractwo. Żenada...Płacisz za grę kupę kasy, a później mówią ci, że w dodatek nie zagrasz bo mieszkasz w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada po prostu. A myślałem, że już jesteśmy w Unii Europejskiej. Sam niedawno kupiłem sobie grę i od razu takie "niespodzianki". W takim wypadku nie pozostaje man chyba nic innego jak tylko mieć nadzieję iż nie ominie nas coś ciekawego. Ja w każdym bądź razie na to liczę. No i jeszcze jedno... wiadomo coś czy ten problem dotyczy zarówno PC jak i X60 czy może tylko jednej z platform?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już lamentują... A nikt nie weźmie pod uwagę, że w czechach, słowaci i na węgrzech te DLC też się nie ukaże... Z powodów technicznych....
Tylko torrenty i torrenty wam w głowie a nie lepiej poczekać... Piractwo jest żałosne

edit: Dotyczy zarówno X360 jak i PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 22:31, Shade napisał:

Już lamentują... A nikt nie weźmie pod uwagę, że w czechach, słowaci i na węgrzech te
DLC też się nie ukaże... Z powodów technicznych....
Tylko torrenty i torrenty wam w głowie a nie lepiej poczekać... Piractwo jest żałosne

edit: Dotyczy zarówno X360 jak i PC


Przecież napisali że nie będzie dostępne, więc po co czekać ?? Zgadzam się z kolegami powyżej. Skoro mówili i podpisali umowę że będą wydawali DLC we wszystkich wymienionych krajach to niech teraz się z tej umowy wywiązują. Tak samo było z DLC "Pieśń Leliany" nie po to kupiłem gre za 120 zł żeby nie móc grać w dodatek bo dla Polski itp jest niedostępne bo EA to nieroby i tylko liczą kase. Przecież to żałosne. Wydawali jak dotąd wszystkie DLC dla wszystkich krajów w ich językach a teraz dają ciała. Nawet głupich napisów nie zrobią, boże nic tylko piracić i mieć spokoj z oszustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC nie jestem zainteresowany, choć problemów z kupnem by nie było (mam wersję konsolową- angielską).

Dziwi mnie natomiast takie podejście - EA obiecało pełen support jeśli chodzi o dodatki, pracownicy BioWare nie tak dawno temu się podlizywali polskim graczom - ach, och - cud miód i orzeszki.

A tu taki zonk - już ostatni mini dodatek do DA nie został wydany po polsku.

O jakież to techniczne przyczyny może chodzić ? Ja obstawiałbym bardziej, że te gry sprzedały się u nas stosunkowo słabo, stąd olewactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\

Heh, może to jakaś kara za wczorajszy incydent z The Sims 3 na EA Store ;) No ale nie zgadza się to że w Czechach, Słowacji i na Węgrzech również tego DLC nie dostaną. No chyba że tam także miały miejsce podobne niespodzianki do tej co u nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 22:41, vegost napisał:

Przecież napisali że nie będzie dostępne, więc po co czekać ?? Zgadzam się z kolegami
powyżej. Skoro mówili i podpisali umowę że będą wydawali DLC we wszystkich wymienionych

Z kim, z tobą? W EULA?

Dnia 22.07.2010 o 22:41, vegost napisał:

krajach to niech teraz się z tej umowy wywiązują. Tak samo było z DLC "Pieśń Leliany"
nie po to kupiłem gre za 120 zł żeby nie móc grać w dodatek bo dla Polski itp jest niedostępne

Właśnie. Zapłaciłeś za grę, nie za dodatek. Nie było nic na pudełku, ani w umowie, że dodatek gwarantowany i pewny, nie?

Dnia 22.07.2010 o 22:41, vegost napisał:

bo EA to nieroby i tylko liczą kase. Przecież to żałosne. Wydawali jak dotąd wszystkie

Jak to nieroby? Myślisz że dystrybucja i marketing same się robią? Tam normalnie ludzie pracują i też muszą zapieprzać.

Dnia 22.07.2010 o 22:41, vegost napisał:

DLC dla wszystkich krajów w ich językach a teraz dają ciała. Nawet głupich napisów nie
zrobią, boże nic tylko piracić i mieć spokoj z oszustami.

Skoro dotąd wydawali wszystkie to:
- zobaczyli że im się nie opłaca i nie wydadzą
- albo rzeczywiście mają problemy techniczne, skoro zawsze wydawali.

Podsumowując - jeśli nie wydają DLC bo im się nie opłaca, to logiczne i jak najbardziej w porządku. Z jakiej racji mają dokładać do interesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tej gry i raczej nie będę miał.
Nie żebym tutaj kogoś namawiał czy coś, ale przez takie coś to już raczej nie kupiłbym gry od takiego producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wniosek - jeśli ktoś nie chce być traktowany jako klient trzeciej kategorii to nie może kupować zlokalizowanych wersji gier, przeznaczonych jak widać dla klientów trzeciej kategorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze było zarejestrować EK ME2 na EAStore - teraz mam pełnego anglika i mnie takie problemy nie dotyczą. Ale na pewno by mnie to wkurzyło, gdybym miał tylko polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co narzekać ? Ja i tak przerabiam sobie ME2 na wersję kinową ponieważ dubbingu nie da słuchać. Wystarczy kupić DLC na nie polskiej stronie ME2 i po sprawie. Jeśli ktoś zna choć odrobinkę angielski nie będzie miał problemów ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy techniczne wynikają z tego, że wersja PLCZSKHU (fajnie brzmi nie? :P) jest prawdopodobnie inaczej skonstruowana. (Nie jest to wersja INT, w niemieckiej mogłeś sobie zrobić angielski dubbing, w naszej już nie).
Jak wiecie bugi i glitche czasem same sie pojawiają, już w Overlordzie przecież były problemy z Legionem.
Nic nam nie da zmiana języka gry na angielski.

Acha, i gadki do tego DLC już dawno są w plikach gry zlokalizowane, własnie grzebałem ;)
Na "fejsbuku" pisali, że DLC nie będzie dostępne w PLCZSKHU, bowiem zainstalowanie go doprowadzi do nieodwracalnego uszkodzenia gry.

Mam nadzieje, ze to naprawią... Overlord/Nadzorca wyszedł im świetnie, szczególnie końcówka. A wątek z Liarą to kontynuacja komiksu Mass Effect: Redemption, skądinąd ostatnio w naszym kraju wydanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować