Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe DLC do Mass Effect 2 nie dla Polaków

110 postów w tym temacie

Żadnych problemów nie będzie, to tak samo jak z Leliana Song DLC, tyle, że będzie po angielsku, a głupich wymówek EA typu "gra będzie się zawieszać" po zainstalowaniu tego DLC na polskiej wersji "przerobionej" na angielską jest jakąś pomyłką z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda że próba instalacji może zakończyć się trwałym uszkodzeniem gry i istotnie tak się stanie, to choć mam oryginał ściągnę sobie wersje ENG i mam ich gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 23:27, Misiek-666 napisał:

Jeśli to prawda że próba instalacji może zakończyć się trwałym uszkodzeniem gry i istotnie
tak się stanie, to choć mam oryginał ściągnę sobie wersje ENG i mam ich gdzieś.

Uszkodzeniem gry można też nazwać podmianę plików przez DLC, czyli ten DLC mógłby po prostu zamienić Naszą grę z wersji PL na ANG, też mi uszkodzenie... :)
Wersja stricte ang i pl różnią się tym, że w PL mamy wersje angielską ''ukrytą'' w plikach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal ktoś chce się spierać, że polityka EA jest w porządku a gry wydawane w PL niczym się nie różnią od tych zachodnich, wliczając w to podmienianie plików celem uruchomienia "normalnej" angielskiej wersji językowej?

EA Games
Fu*k up everything.

Teraz już mam wystarczający powód aby trzymać się z dala od wersji wydanej u nas. Nawet za taką cenę. Jeszcze parę tygodni/miesięcy i wersja angielska stanieje może do okolic 10 funtów, to wtedy się zrobi zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 23:20, Gedo napisał:

Problemy techniczne wynikają z tego, że wersja PLCZSKHU (fajnie brzmi nie? :P) jest prawdopodobnie
inaczej skonstruowana. (Nie jest to wersja INT, w niemieckiej mogłeś sobie zrobić angielski
dubbing, w naszej już nie).


Ja mam wersję polską i wymusiłem angielski dubbing. Można także całkowicie usunąć polonizację jeśli to kogoś interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hę? I co, ja mam być fair w stosunku do wydawców i nie piracić, skoro oni traktują mnie jak mieszkańca trzeciego świata? ;)

Całe szczęście i tak nie wydałem ani złotówki na DLC, ani do ME, ani do żadnej innej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma u nas DLC do Dragon Age, nie ma u nas DLC do Mass Effect. Leję na EA, zostanę piratem... Skoro oni olewają jeden z krajów, w którym gra jest wydawana, to ludzie z tego kraju nie powinni jej kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze że zatroszczyłem się o kupno angielskiego wydania, podejrzewałem że jakiś numer wytną z polonizacjami, inny niż denny dubbing. I proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że do przerobionej wersji z polskiej na angielską ten dodatek pójdzie bez problemu, bo inaczej to mnie .... zapali. Najpierw zmuszają nas do kupowania gówna z polskim nędznym dubbingiem a teraz takie coś jeszcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czego tu żałować?,kolejny DLC,dla mnie strata kasy i tyle
Poza tym ja zawsze wybieram polską wersję gry jeśli jest to tylko możliwe - w wersje oryginalne można grać np.w popularnie zwane " strzelanki " gdzie czytanie i znajomość fabuły nie są tak istotne jak w RPG ( a ME2 pomimo uproszczeń to nadal forma RPG ),mieszkam w Polsce więc oczekuje spolszczonych tytułów a każdy komu takie rozwiązanie nie pasuje może nabyć grę za granicą.
Idealnym wyjściem byłoby wydawanie gier w obu wersjach językowych do wyboru tak,jak to juz w przeszłości bywało 9 np.gra w wersji oryginalnej + patch polonizacyjny ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Wielkie mi halo. I tak kupię ME 2 a jakieś DLC nie robi mi wielkiej różnicy. Poza tym nie mamy live a więc to Microsoft niech się tym zajmie a nie EA. I nie mówcie że przez to jest piractwo bo piractwo jest przez głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, możliwe, że mam rozwiązanie.
Podsunął mi je Kronner na forum BioWare.
Na razie to teoria...
Z EA download managera trzeba ściągnąć angielską grę na serial z naszej. Być może to da radę.
Co nie zmienia faktu, że EA napsuło mi cholernie dużo krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak to dobrze, że skorzystałem z niedawnej promocji na gram.pl i kupilem EK na mojego Xklocka za stówkę :D. Nie wydaje mi się, żeby EA wydało to DLC w późniejszym terminie, wiec albo gracze z Europy Wschodniej będą kombinować, albo nici z gry. Zapewne za jakiś czas wyjdzie też edycja GOTY z wszystkimi dodatkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować