Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe DLC do Mass Effect 2 nie dla Polaków

110 postów w tym temacie

Ech... dlaczego... dlaczego zawsze kiedy jest pięknie, wydawca musi coś spartolić... łaaaa... problemy techniczne? Jakie, k****, problemy techniczne?! Chyba teraz EA wydało grę właśnie po to, by nie było takich problemów jak na początku z Pinnacle Station!
EA ostatnio mnie pozytywnie zaskakiwało z podejściem do klienta, ale dwa przypadki - ten i Leliana''s Song - po raz kolejny zmieniły moją opinię.
Ale poczekamy, zobaczymy, może coś im się zmieni, jeżeli odzew społeczności były wystarczający... Cenega potrafiła wydać DLC tylko z napisami, wydając podstawkę z dubbingiem ;P
Nienawidzę wydawców, czekam na cyfrową dystrybucję. Czekam, aż do gier przestaną powstawać pełne wersje językowe inne niż oryginalna. Paradoksalnie jednak - i tutaj cyfrowa dystrybucja okazuje się pomocna. Kiedy już myślałem, że będę musiał ściągnąć kopię z sieci, sprawdziłem sposób z rejestracją klucza pudełkowej wersji na EA Store. Zadziałało. Tak więc przy premierze dodatku usunę moją EK, a ściągnę Digital Deluxe Edition i tyle.
Go to Hell EA. We owe you a BIG one. Again.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mnie to niezbyt rusza tym bardziej że przewidziałem to przed premierą ME2 i przezornie kupiłem w angli.
DLC zainteresowany jak najbardziej jestem i go kupię.
Szkoda tylko że znowu się okazało że nie należy kupować polskich wydań gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mnie to niezbyt rusza tym bardziej że przewidziałem to przed premierą ME2 i przezornie kupiłem w angli.
DLC zainteresowany jak najbardziej jestem i go kupię.
Szkoda tylko że znowu się okazało że nie należy kupować polskich wydań gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mnie to niezbyt rusza tym bardziej że przewidziałem to przed premierą ME2 i przezornie kupiłem w angli.
DLC zainteresowany jak najbardziej jestem i go kupię.
Szkoda tylko że znowu się okazało że nie należy kupować polskich wydań gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mnie to niezbyt rusza tym bardziej że przewidziałem to przed premierą ME2 i przezornie sprowadzilęm grę z angli.
DLC zainteresowany jak najbardziej jestem i go kupię.
Szkoda tylko że znowu się okazało że nie należy kupować polskich wydań gier...
Inna sprawa to taka że można użyć seriala gry i pobrać wersję w dowolnym języku z EA Downloadera, chyba że polskie seriale są upośledzone (vide Crysis, Crysis Warhead i kilka innych tytułów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2010 o 23:02, TheAbsurd napisał:


Podsumowując - jeśli nie wydają DLC bo im się nie opłaca, to logiczne i jak najbardziej
w porządku. Z jakiej racji mają dokładać do interesu?


Guzik prawda. Jakos Sony mogło sprzedawać PS3 po kosztach, tracac na tym przez ostatnie lata . Liczy sie klient. Przynajmniej kiedyś tak było. Co to znaczy nie opłaca ? Tracą na tym ? Zdecydowanie nie, na zachodzie maja ogromne zyski, a tutaj co ? Za darmo rozdaja ,że się nie opłaca ? Bzdura. Nie wydawanie w 4 krajach bo im sie nie kalkuluje jest wierutną bzdurą. Mam nadzieję , że nie pracujesz w marketingu.

Wiekszosc DLC jest w wersji digital, wiec o jakich stratach mozemy tu mowic ? Zyski sa na 100%, wiec argument opłacalnosci odpada na samym początku.

A co do samej idei. Jesli koncerny mysla tak jak Ty, to biada nam . Bo kiedys to było nie do pomyslenia. Owszem, jesli gra stawała sie nie rentowana, to jej sie nie wydawało. Ale nie tak , ze produkt został sprzedany, a potem wypinano sie na klienta. To jest grzech dzisiejszej branzy komputerowej. I nie wmowisz mi ze to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za kilka postów pod rząd ale ani na Operze (której używam na codzień) ani nawet na IE nie widzę komentarzy które dodałem odrazu, dopiero po jakichś 30-40min się pojawiają.
To bład strony gramu czy coś innego?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie czy ten dodatek będzie chodził z angielską wersją na xboxa?

Z angielską tak, jak najbardziej.

ps. Swoją drogą hallas w poście 13 zakończył temat. Wraca chyba "stare" - żeby nie mieć problemów i nie być traktowany jak Europejczyk trzeciej kategorii, trzeba będzie kupowac angielskie wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 23:23, nov_pl napisał:

Po raz kolejny środkowa Europa [M - H] bez wazeliny.

I tak zostaliście wyr*chani kupując niedokończony produkt. EA by nie "pukało" graczy, gdyby gracze nie zgadzali się aby ktoś ich "pukał".
Rzekłbym: "Macie co chcecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 22:31, Shade napisał:

DLC też się nie ukaże... Z powodów technicznych....

A wiesz co to są problemy techniczne?
- Johnson! Co to jest Polska?
- Hmm, <po chwili> nie wiem.
- E tam, peweni coś w Afryce, a oni tam jakąś wojnę atomowa mają czy coś, po co im DLC.
- Ta, a z resztą nawet nie wiadomo po jakiemu tam mówią.

Dnia 22.07.2010 o 22:31, Shade napisał:

Tylko torrenty i torrenty wam w głowie a nie lepiej poczekać... Piractwo jest żałosne

O już tutaj nie zgrywaj świętej Katarzynki. *

*Sam się zastanawiam co napisałem.

BTW jak tak czytam te posty to albo mi się zdaje, albo EA chce jeszcze, żeby za DLC im płacono... Kiedy wrócą stare czasy? Nie wrócą? Rzucam gry.

I np. dla mnie to strata jakiegoś DLC to żadna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D pobieranie takiego dodatku z internetu to nie kradzież :D przecież sami powiedzieli że w Polsce nie będzie tego DLC... więc jak mogę ukraść coś czego nie ma :D??

Ja nie kupuje żadnych dodatków do Mass Effecta... czekam jak na święta wyjdzie jakieś wydanie Game of the Year czy coś i za 100 zł będzie ME2 ze wszystkimi dodatkami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja już dawno kompletnie olałem polskich dystrybutorów, od dawna nie kupiłem i nigdy nie kupię niczego ze znaczkiem PL. Mass Effecta mam ze Steama, więc w DLC pewnie (jeśli będą pozytywne opinie) zagram. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fu*k. Co za banda jełopów z tego EA. A już zaczynałem ich nawet lubić po tym jak zmienili politykę ''co rok ten sam tytuł z nowym numerkiem''.
Normalnie aż się zagotowałem w środku...
ME3 na pewno nie kupię w Polsce, o nie. Zobaczymy czy w ogóle to DLC będzie do ściągnięcia z social.bioware dla polskich kont. Jeśli będzie to i tak zainstaluje zobaczymy jak to ''popsuje'' grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suprajs suprajs. Najpierw w jedynce *wieki* minęły zanim Polska doczekała się patcha, a teraz kolejny raz widać, że mają nas w dupie. Dalej traktuje się nas jak dzikusów, których można olać i nie traktować poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę na to, że jakiś sposób na obejście tej "blokady regionalnej" się znajdzie. W DLC opowiadające jakąś konkretną historię z chęcią bym zagrał, ale jeśli nie będzie mi to dane to płakał nie będę. Należy jednak chyba rozważyć sprowadzenie "trójki" zza granicy. Raz, że nawet nie zobaczę na pudełku takich dwóch fatalnych słów jak "polski" i "dubbing" (do tego w jednym zdaniu, brrrr), dwa, że prawdopodobnie uniknę też takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować