Zaloguj się, aby obserwować  
SmoQ

Najlepsze/Najgorsze reklamy w tv, radio itp - Reaktywacja :]

376 postów w tym temacie

Czy zauważyliście6 ostatnio wysyp głośnych reklam na wszelakich portalach, szczególnie już wp.pl? Zaczyna mnie to dobijać, już niech nawet będą jakieś warstwy zakrywające tekst czy coś, ale bez tych dźwięków.

Za każdą otwartą stroną/podstroną a to słyszę jakieś auto, a to jakaś muzyka, czasem jak otworze więcej stron to nawet się miesza, a w dodatku nie wiadomo często jak to wyłączyć inaczej niż zamykając przeglądarkę/refreshując z nadzieją że otworzy się inna reklama.
A czasem mam włączoną muzykę (czyli troszkę głośniej), to wtedy to już mnie **** bierze. Tym bardziej że te reklamy są strasznie głośne.


Nie uważacie że to już jest przesada? Szczerze mówiąc to na mnie te konkretne reklamy działają odwrotnie do skutku, mam ochotę nic nie kupować od właściciela takiej (nawet jeśli on tylko wynajął kogoś kto zrobił mu reklamę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię reklamy:
coca Coli
Heya
Tatry (za specyfikę)


Nie nawidzę reklam, w których jakieś niedorobione baby użalają się nad swoimi problemami, ze wzdenciami, czy z zaparciami, albo jeszcze z czymś innym ;]

Poza tym denrwuje mnie reklama Sprita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie wg mnie najlepszą reklamą jest "Głana banaa kuffa presimola salat "
A najgorszą te co ich jest najwięcej , proszki , krety itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cilit bang i vanisch maja najgorsze te wypowiedzi lektor mija sie z celem babka nie rusza ustami a tu niby gada no lipa straszna !! Coca-Cola ma najlepsze i podobają mi się Harnasia(za fajną animacje :) i Piwa Miller z tym kolesiem co jedzie na rowerze w dó bierze browary jedzie dalej w dół i ten sam dom jest :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozśmieszyła mnie reklama CIF SUPER CLEAN. Koleś bierze gąbke ( nie pryska na nią ) , spryskuje ścianę w 3 miejsach, i przeciąga po nie gąbka. Oczywiście miejsca, gdzie gąbka dotknęła za pierwszym razem, nie były spryskane, a są idealnie czyste. CIF SUPER CLEAN czyści miejsca nawet nim nie spryskane :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos co to za piosenka leci w tle nowej reklamy nike ? Reklama konczy sie haslem - mniej bolu ( czy cos w tym guscie) a piosenka to spokojna ballada, wolna gitarka i te sprawy :] czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w miarę podoba się reklama sprite''a, a dobija mnie reklama mentosa, po niej robi mi się źle i zniechęcam się do mentosów. Aha fajna jeszcze jest reklama Tatry(za charakter). Poza tym nie lubie wyskakujących reklam na internecie, one tylko pogarszają sprawę, bo co jesli chcesz wejść na jakąś fajną stronę a tu wyskakuje okienko na całą stronę(irytujące)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na plus:
plus gsm
coca cola
sprite
fanta
zubr
Heineken chyba tak sie pisze...
i super jest reklama ... ta z pudliszki z kaczka...

a na -:
to reklama z: "i co ? guzik..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie reklamy sa ogolnie beznadziejne nic w nich ciekawego i robia woade z mózgu kup to kup tamto i oczywiscie wszystkie produkty sa najwyzszej jakosci nie nie zawiedza oczekiwan kupującego...tak szczerze -guzik prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie guzik obchodzi, które reklamy są lepsze od innych. Dla mnie reklama jako forma przekazu w każdej formie (intenetowej, radiowej, telewizyjnej i nie tylko) jest głupotą, złem i czymś zupełnie niepotrzebnym. Reklama jest jednym z najgorszych wynalazków ludzkości. Reklama tylko irytuje i denerwuje, a przez to nie zachęca wcale do zakupu reklamowanego produktu. No chyba, że jestem nadludzko niepodatny na manipulację. Spam (mailowy, nie forumowy) też jest przecież formą reklamy.
Ile razy te przeklęte wyskakujące okienka informujące cię o nowym kredycie doprowadziły cię do szału? Nie można normalnie, w spokoju przeglądać strony, bo tu jakiś kolorowy obrazek zasłania ci ekran. Próbujesz przesunąć stronę niżej, ale okienko pędzi za tobą, nie uciekniesz przed okienkiem! Próbujesz więc zamknąć okienko i po kilku godzinach spędzonych na poszukiwaniu niesamowicie malutkiego krzyżyka wreszcie udaje ci się sztuka zamknięcia reklamy.
Nic nie potrafi tak zniechęcić do oglądania TV jak reklamy. Nie można w spokoju obejrzeć żadnego filmu, bo reklama jest od niego ważniejsza, bez względu na to, jak bardzo ciekawego i wspaniałego. Przerywają program po to, by ci powiedzieć, że tylko NASZ proszek potrafi sprać plamy po keczupie i tylko NASZE tampony gładko się wsuwają. Najważniejsze jest to, że NASZA sieć oferuje SMS-y po cenie o 1gr tańszej niż konkurencyjne sieci.
Wśród reklam telewizyjnych można czasem doszukać się nielicznych wyjątków, które potrafią rozbawić. Mam na myśli np.Reklamy z udziałem kabaretu. Jednak jest to nadal reklama, która zajmuje nasz cenny czas, więc to tylko wyjątki potwierdzające regułę.
Jest wiele innych, równie irytujących form reklamy, o których już się nie będę rozpisywał. Brak mi słów

PS. Tylko NASZ bank nie pobiera prowizji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:06, SoulShot napisał:

Polskie reklamy sa ogolnie beznadziejne nic w nich ciekawego i robia woade z mózgu kup to kup
tamto i oczywiscie wszystkie produkty sa najwyzszej jakosci nie nie zawiedza oczekiwan kupującego...tak
szczerze -guzik prawda



Ja je oglądam żeby się pośmiać, anie żeby kupować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować