Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Kinectimals. Kinect działa przy zmianach pozycji!

33 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2010 o 14:49, Pile napisał:

> > A Microsoft nie daje ludziom pobawić się Kinectem... Fajnie jest pomijać niektóre

> fakty,
> > prawda? Nie słyszałeś o prezentacji Milo?
> Słyszeć, a zobaczyć to zdecydowanie dwie różne rzeczy. Ja np. słyszałem, że na Ziemi

> lądowali kosmici i są nawet ludzie którzy o tym zaświadczą! Nie zmienia to faktu,
że
> w kosmitów i cuda by MS nie wierzę. Jak zobaczymy rzeczywisty pokaz Kinecta (z Milo
i
> Kinectimals) na żywo to pogadamy.


W końcu są miliardy galaktyk i w każdej miliardy układów jak nasze. Nawet gdyby życie
było niezwykle rzadkie to i tak mamy miliony żyjących układów we wszechświecie. Oczywiście
nie biorąc pod uwagę wielu czynników ;]
Życie na innych planetach jest chyba bardziej realne niż to że będziemy mogli skanować
deskę przy pomocy Kinect itp. Co nie zmienia faktu że to świetne urządzenie.


Zdradzę ci kolejny wielki sekret- skanowanie deski to też był FILM, a nie rzeczywistość. Zacznij może operować faktami, co Kinect potrafi, a nie co MS chciałby, aby potrafił. Bo jak się Sony spręży, to PS3 będzie potrafiło wykrywać raka i leczyć alzheimera i z pewnością pokażą to na wielu fascynujących filmikach...

Wiesz już w ogóle, jak będziesz używać tego fantastycznego, świetnego urządzenia? Pomijając denne machanie do niego i podrygi przed TV. Bo na obecną chwilę ja nie mam żadnych pomysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 14:33, Laid_back napisał:

te reklamy są sztuczne, że zęby bolą - ale sama rozgrywka wygląda bardzo sympatycznie
i świetnie nadaje się dla dzieciaków


Dokładnie, jak toś ma dzieciaki to może kupić im to coś żeby poskakły przed tv i mieć tochę czasu dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 15:39, palpatine napisał:

Namaru, ja stosuję technikę - piszę, co myślę i odcinam się od dyskusji, bo jest daremna
:P. Przecież oni w kółko oglądają te same trailery, na których dosłownie nic nie trybi.
Ludzie sobie, obraz sobie, ale spróbuj skrytykować, to od razu zarzucają Ci brak obiektywizmu
:). Hipokryzja aż w oczy kole.


Bo po 90% bzdur jakich napiszesz jesteś tak zjeżdżany, że nie masz po co się nawet wypowiadać, bo sensownego argumentu nie znajdziesz. A hipokrytą to tu jest kto inny, na pewno nie są to ludzie, którzy Ci odpowiedzieli.

Dnia 23.07.2010 o 15:39, palpatine napisał:

Dosłownie jak jacyś sekciarze, będą uparcie i do końca życia bronić wszystkich bzdur
i kitów, które im MS wciska
. Nie ważne, co to jest. Na czele ruchu oporu stoi nasz dzielny
Pile bidulka, który przez większość swojej świętej wojny z PSowcami X360 widział tylko
na wystawie sklepowej :D.


Hahaha. Tym mnie zabiłeś? I Ty kogoś nazywasz hipokrytą? Każdy wątek o X360 jest zaśmiecany Twoimi postami nie pokrywającymi się z rzeczywistością, a tylko opluwającymi MS i pokazaną Twoją urojoną wyższość PS3. [sarkazm]Tak Pile to na pewno jest hipokrytą...[/sarkazm]

Dnia 23.07.2010 o 15:39, palpatine napisał:

Już widzę, jak lecą i kupują Kinect za 600 zł + gry. Może na gwiazdkę dostaną od rodziców,
będą święta jak na reklamie MS- wszyscy na kanapie, a dzieci skaczą przed TV... Słitaśno-fantastyczno.


Hmm, nie musisz przenosić na forum problemów z własnego domu, niektórzy na pewno sobie kupią, nie ja ja mam inną opinię na temat Kinect i go nie kupię, ale to zupełnie inna kwesta, którą już kiedyś opisałem.


A co do tematu. Przecież MS już potwierdził, że można siedzieć skakać latać i co się tam nam podoba, jeśli jest to przewidziane. Pojawiła się następna denna plotka, że nie można akceptować Kinect''em tylko trzeba brać pada... To już totalna głupota, no przecież nikt by nie zrobił takiego urządzenia, bo nie miałoby sensu. A ogólnie zgadzam się z Tobą Mastermind. Gra jest kierowana do dzieci, więc nie jest potrzebna jakaś mega realistyka animacji, krew i odpadające kończyny, gra ma relaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 17:40, Piotrek_K napisał:

Czy mozesz sie prosze odniesc do tego co widac na filmiku miedzy 0:40, a 0:44? Dziekuje...

Kinect wysyla nadmiernie wysoki impuls do mozgu "gracza";

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 14:49, Pile napisał:

W końcu są miliardy galaktyk i w każdej miliardy układów jak nasze. Nawet gdyby życie
było niezwykle rzadkie to i tak mamy miliony żyjących układów we wszechświecie. Oczywiście
nie biorąc pod uwagę wielu czynników ;]
Życie na innych planetach jest chyba bardziej realne niż to że będziemy mogli skanować
deskę przy pomocy Kinect itp. Co nie zmienia faktu że to świetne urządzenie.

Ja nie powiedziałem, że we wszechświecie nie ma życia, tylko, że nie wierzę, że doszło do spotkania z życiem pozaziemskim. Istnieje możliwość, że gdzieś tam jest życie, ale że rozwinie się tam bardzo zaawansowana cywilizacja, która będzie w stanie wyszukać inną wśród setek tysięcy gwiazd i do niej dotrze zanim wymrze to już zupełnie inna broszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 15:39, palpatine napisał:

Namaru, ja stosuję technikę - piszę, co myślę i odcinam się od dyskusji, bo jest daremna
:P. Przecież oni w kółko oglądają te same trailery, na których dosłownie nic nie trybi.
Ludzie sobie, obraz sobie, ale spróbuj skrytykować, to od razu zarzucają Ci brak obiektywizmu
:). Hipokryzja aż w oczy kole.

Ktoś pamięta jeszcze fragmencik z jakiejś gry o SW, który wycieli z oficjalnego trailera na E3 (po wcześniejszej wtopie na pokazie prasowym) ;). Oba systemy wykrywania ruchu traktuję z pewną rezerwą, jednak podejście SONY bardziej mi odpowiada bo mniej człowiek się przed telewizorem wygina no i lubię trzymać coś w łapie ;) Nie ukrywam przy tym, że posiadam PS3 (choć na Xa nabrałem chęć jak zobaczyłem srebrną wersję z budla Halo Reach ;)).
Tak czy siak będę się przeciwstawiał waleniu ściemy przez którąkolwiek z firm, SONY rzadziej się to jednak zdarza to i rzadziej ich krytykuję (a generalnie należy ich krytykować za brak wstecznej kompatybilności i interlacing w PSP3k).

Dnia 23.07.2010 o 15:39, palpatine napisał:

Już widzę, jak lecą i kupują Kinect za 600 zł + gry. Może na gwiazdkę dostaną od rodziców,
będą święta jak na reklamie MS- wszyscy na kanapie, a dzieci skaczą przed TV... Słitaśno-fantastyczno.

No drogo, move dla jednej osoby jednak wychodzi znacznie taniej (ok. 300 zł, a mnie w zasadzie tylko dla jednej osoby interesuje.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa, nie twierdzę, że wszystkie prezentacje Kinecta są nieustawione - tak samo jest pewnie z PS Move, ale nie wiem więc się nie spieram.
@palpatine, niestety na prezentacji Milo BYŁ człowiek z publiczności i poszło mu dobrze, więc Kinect jest tak samo ustawiany jak twoje PS Move. Co do ceny, to też uważam że jest o wiele za wysoka, ale ma się to nijak do tego, o czym dyskutujemy więc nie wymyślaj argumentów na miejscu. Nie chcę dyskusji, który kontroler jest lepszy. Chcę tylko, żebyś był w stanie przyznać się do jednego, cholernego błędu. Ja to potrafię, ale ty widocznie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie mam dzieci ;D No chyba, że o czymś nie wiem ;D W każdym bądź razie 600zł zostaje w mojej kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ustawiony film-reklama i oczywiście wszyscy są już uspokojeni...

Jakbym coś takiego zobaczył w domu, to Natalka poleciałaby przez okno, a dzieci wysłałbym na wieś do jakiegoś agroturystycznego gospodarstwa, gdzie można sobie dotykać prawdziwych zwierzątek, również z futerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- MAMOOOOOO! Choć zobacz, mój Tygrys podskoczył.
- O jejku, córuś, to takie piękne aż się wzruszyłam!
- Kocham Cię mamo!

To taka piękna historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować