Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin’s Creed: Brotherhood - nowy trailer multi

21 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2010 o 13:09, Sareth14 napisał:

moglib zamykać oczy jak nie żyją ale to szczegół. Super gra, czekam

Jeszcze jedno, czy nie ma przypadkiem jeszcze jednego trailera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 12:46, Jackaloppe napisał:

Eee, jedyne co mi się ciśnie na usta po obejrzeniu tego materiału to: IT''S GONNA BE
LEGEN-WAIT-FOR-IT-DARY!


THIS. Już zamówiłem w sklepie gramu limitowaną edycję, nie mogę się doczekać. Mam wielką nadzieję, że to multi wypali, chociaż na PC może świecić pustkami tak jak Conviction. Chociaż, z drugiej strony, Conviction ma totalnie skopany kod sieciowy w wersji na PC. Oby z AC:B było lepiej, od czegoś ta wrześniowa beta w końcu będzie...

@Sareth14 - mówisz szczerze? Od kiedy to oczy się same zamykają w trakcie śmierci? Widziałeś kiedyś akt ostatniej posługi, w której zamyka się oczy nieżyjącemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super, tylko ciekawi mnie jak będzie wyglądała walka? Ja w AC korzystałem głównie z opcji kontry (oczywiście tylko w "otwartej" walce), co, moim zdaniem, w ogóle nie sprawdziłoby się w multi - wtedy pewnie wszyscy by czekali aż przeciwnik zaatakuje, kontra i po walce. Mam nadzieję, że Ubi to jakoś fajnie rozwiąże ;) I że nie wytnie ostatnich rozdziałów z gry, tak jak ostatnio!

PS Takie pytanie - jak myślicie, czy po premierze Xbox Live w Polsce, dwa DLC do ACII będą działały z wersją PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli chodzi o postacie to laseczka wymiata:P Teraz czekam na moją EK. Spotkamy się w Rzymie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 13:54, Khasim napisał:

/.../


Porażka pierwszego multi w tak genialnej serii serii gier jaką jest AC, byłaby prawdziwą tragedią. Ubi musi zadbać, aby na każdej platformie nie było problemów z graniem w sieci. Zwłaszcza, że trailer wygląda nieziemsko i widać w tej produkcji tony potencjału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"moglib zamykać oczy jak nie żyją ale to szczegół. Super gra, czekam" Sareth14 nie widziałem zbyt dużo osób zmarłych nagłą śmiercią, ale zmarli ogólnie (poza zmarłymi we śnie) zazwyczaj nie mają zamkniętych oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie czuje takiego entuzjazmu jak niektórzy tutaj. Uważam wręcz przeciwnie że multi będzie kichą, bo nie wyobrażam sobie np 100 osób na serwie które są zabójcami. Przypuśćmy logujemy się dostajemy kosą, ressamy i znowu dostajemy, ressamy biegamy po dachach zabijamy innego zabójcę i ktoś czeka aż nam skończy się animacja z mordu żeby wykonać na nas to samo, co przed chwilą my zrobiliśmy. Wydaję mi się że może to być trochę to liniowe i to nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować