Zaloguj się, aby obserwować  
Wichrun

Gry na joystick

26 postów w tym temacie

Właśnie stałem się posiadaczem typowego akcesorium graczowego, czyli joysticka.
Wiem, że raczej nie ma sensu grać w coś innego poza symulatorami.

Doradźcie jakieś fajne tytuły, na których można potestować joystick. (sportowe odpadają)

Nie muszą to być wybitne symulatory, mogą być old-schoolowe strzelanki-fruwajki z automatów do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja polecam Desert Strike<z Amigi> i Blue Max<z Commadorki>ale obie potrzebują emulatorów i kosztują oczywiście! A ostatnio była taka gierka z samoltami za 2dychy i ponoc dobra<w CDA chyba 7+, 8>dostała, ale tytuł jakos mi z pamięci wyleciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:37, caramondl napisał:

A ostatnio była taka gierka z samoltami za 2dychy i ponoc dobra<w CDA chyba 7+, 8>dostała, ale tytuł jakos > mi z pamięci wyleciał:)

Combat Wings. Za 9,99 zł! 7+ w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:34, Wichrun napisał:

Nie muszą to być wybitne symulatory, mogą być old-schoolowe strzelanki-fruwajki z automatów
do gier.


IL-2 Sturmovik / forgottne battles - twój joy sie na ciebie obrazi jak nie zagrasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:41, glizda101 napisał:

> A ostatnio była taka gierka z samoltami za 2dychy i ponoc dobra<w CDA chyba 7+, 8>dostała,
ale tytuł jakos > mi z pamięci wyleciał:)
Combat Wings. Za 9,99 zł! 7+ w CDA.

dzięki za odświerzenie pamięci, starość nie radość, niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:47, gmx napisał:

> Nie muszą to być wybitne symulatory, mogą być old-schoolowe strzelanki-fruwajki z automatów

> do gier.

IL-2 Sturmovik / forgottne battles - twój joy sie na ciebie obrazi jak nie zagrasz :)

popieram, ale CW troche taniej by wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:34, Wichrun napisał:

Właśnie stałem się posiadaczem typowego akcesorium graczowego, czyli joysticka.
Wiem, że raczej nie ma sensu grać w coś innego poza symulatorami.

Doradźcie jakieś fajne tytuły, na których można potestować joystick. (sportowe odpadają)

Nie muszą to być wybitne symulatory, mogą być old-schoolowe strzelanki-fruwajki z automatów
do gier.

X2 The Threat - 39 zł w MediaMarkt, jak zaczniesz i poznasz tą grę to wciągnie cię jak bagno i nie wypuści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 06:52, Król Jabol napisał:

A ja polecam X-wing Alliance.


Decathlon z c64 - nie ma lepszej gry na katowanie joya :D
Absolutny old-school!!!

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to już zapomniałem że takie coś istnieje a ile ich załatwiłem . Najpierw Zx Spectrum,C64,Amiga oj było ich trochę , jeśli chcesz się go szybko pozbyć to jakiś emulator i gra typu olimpiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 18:40, Crazy frogus napisał:

Prine of Persi:Dwa Trony, Cenega. Do kupienia w Saturnie za 84.90zł. Dziwne, że nikt nie napisał
o niej...


:) bo np ja nie wyobrazam sobie gry joyem - jak juz to gamepad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 11:26, spider88 napisał:

Ja to już zapomniałem że takie coś istnieje a ile ich załatwiłem . Najpierw Zx Spectrum,C64,Amiga
oj było ich trochę , jeśli chcesz się go szybko pozbyć to jakiś emulator i gra typu olimpiada
.

Ale do tych gier nie nadają się joye analogowe. Tu trzeba mieć normalne klasyczne na mikrostykach albo blachach ;)
Dorzucę jeszcze na joya dwie gry - Freelancer (do kupienia w wirtusie) i Star Wars EP1 (nie pamietam dokładnie nazwy, chodzi o te wyścigi podami, rewelacyjnie na joysticku się lata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 18:33, SwenG napisał:

Ale do tych gier nie nadają się joye analogowe. Tu trzeba mieć normalne klasyczne na mikrostykach
albo blachach ;)
Dorzucę jeszcze na joya dwie gry - Freelancer (do kupienia w wirtusie) i Star Wars EP1 (nie
pamietam dokładnie nazwy, chodzi o te wyścigi podami, rewelacyjnie na joysticku się lata).

Jako części zamienne (mikrostyki) świetnie sprawdzały się żyletki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-Wing Allience. Cos pieknego. Mialem slady od joystick''a odbite na rece po grze. :D Calymi godzinami, az rece nie zaczely boles sie gralo w to pewnego czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować