Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nawet 5 milionów graczy gotowych płacić za sieciowe Call of Duty?

43 postów w tym temacie

"Jaka lekkomyślność ,przecież haracz zawsze w fps istniał ,płacenie za postawienie serwera w cs "
Co Ty piszesz za bzdury, jak masz dobre łącze i starego kompa to spokojnie sam postawisz.
Jak chciałeś postawić serwer dedykowany na jakimś firmowym serwerze to twoja sprawa. Za grę płaciłeś raz i nie miałeś problemów pozatym nie było problemów ze znalezieniem serwera bo było ich w ... i jeszcze więcej.
Poza tym ten typ połączenia sieciowego w cod mw2 jest do dupy, brak możliwości postawienia serwera dedykowanego co objawiało się dużymi pingami dodatkowo system zabezpieczeń VAC który nie jest uaktualniany. A w dupie mam taką politykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dodatkowo: "Sprawianie przyjemności to tylko jeden ze sposobów na robienie pieniędzy."
To załatw sobie dziwkę ona też sprawia przyjemność i powiem więcej możesz za nią zapłacić za godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy rzeczywiście jak by przyszło do opłacania abonamentu to by się znalazło choć z 500tyś chętnych, za MMO mogę płacić bo płace za serwery ciągłe ulepszanie gry, dodatki itd. Ale za to że mogę pograć w FPSa w życiu bym nie zapłacił tym bardziej że są całkiem niezłe darmowe alternatywy. A w trybie multi i tak BC2 puki co bije i MW2 i MoH: Black Ops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie abonament w takiej grze to koniec z tą serią gier, właściwie to abonament w jakiekolwiek grze jest już dla mnie powodem, dla którego mam ją w nosie. Niech robią co chcą, na rynku są jeszcze inne fajniejsze fpsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko wprowadzą skuteczne zabezpieczenia przed oszustami (aimbot/wallhack etc.) to nie ma sprawy, mogę płacić.

Ale gdyby to było coś takiego jak VAC z MW2, z gry, którą Steam po prostu zniszczył, to za cholerę nie wyłożę złamanego grosza - VAC to jest jakiś głupi dowcip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wprowadziliby abonament to nawet lepiej dla tych którzy chcą się tej gry pozbyć.

Możesz żądać zwrotu pieniędzy bo nic nie piszę o abonamencie na pudełku i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za CoDa mógłbym płacić abonament ale pod warunkiem, że:

1. Główna kampania będzie trwała ok. 200 godzin i będzie można ją przejść w co-opie przynajmniej 4osobowym. Ponadto cały czas będą powstawały nowe poziomy, które wydłużą rozgrywkę (byłyby wydawane jako patche).

2. Multiplayer ze wszystkimi możliwymi trybami rozgrywki, pojazdami lądowymi, wodnymi, latającymi. Zawierający co najmniej 100 map + gwarancja, że przynajmniej raz w miesiącu wyjdzie patch dodający nowe mapy.

Innymi słowy MMOFPS pełną gębą. Wówczas mogę płacić abonament. Natomiast takie CoD, jakie aktualnie mamy, to co najwyżej mogę przestać grać. No chyba, że abonament będzie wynosił góra 5zł za miesiąc. W innym wypadku po prostu przestaję grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce raczej tylko mała część postanowiłaby za to płacić, ale w USA z pewnością gracze będą gotowi grać za abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm skoro dzieciaki płacą, żeby mieć 10 prestiż po 20 dolarów lub więcej, to wcale się nie dziwie, że kupią abonament, a raczej ich niedouczeni rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 08:01, EmperorKaligula napisał:

zbyt prymitywna gra (seria stoi w miejscu) by za nia placic regularnie jak za mmo. Kiedys
nowe przedmioty (np: miny do cod2 i inne bronie) i mapy robili moderzy za frajer, a teraz
na abonament... no coz takie czas. Boje sie ze Hickey moze miec racje i bedzie to niestety
rzutowac na inne shootery (ktore tez sie zaczna interesowac abonamentami i przez to szybko
poupadaja). No nic, czas pokaze.


ale słuchaj jak by ją ulepszali to płacić rozumiem a tu na tym forum wypowiadają się głównie się 15 latki którzy uważają płacenie abonamentu za zło bo nie mają swojej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 12:07, hammerfall87 napisał:

ale słuchaj jak by ją ulepszali to płacić rozumiem a tu na tym forum wypowiadają się
głównie się 15 latki którzy uważają płacenie abonamentu za zło bo nie mają swojej kasy


nie przesadzajmy, duza grupe graczy CoDa stanowia tez ludzie pracujacy z rodzinami itp. Oni chca przelac kase, uruchomic steama/wlozyc plytke i grac - nie wazne z kim, nie wazne gdzie... te uprosczenia maja wielu zwolennikow. I to niestety rzutuje na caly segment fpsow. Ja jestem gotow placic abonament jak bedzie warto. Po tym co pokazli tworzac mw1/mw2 stanowczo nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem jak by gra jeszcze była za darmo dostępna, to jeszcze bym mógł powiedzieć że może i bym płacił, ale skoro grę trzeba kupić to myślę że nie powinno się płacić abonamentu za grę w sieci, bo chyba tylko głupek będzie płacił za grę+abonament, lub jeśli gra będzie taka super i będzie mieć u graczy notę 10/10 + inne portale i gazety dadzą tę ocenę dyszkę to może by się zgodził.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi odkrycie, to było oczywiste, sam to jużstwierdziłem przy ostatniej wypowiedzi patchera(albo koticka? NIe pamiętam już dokłądnie). Ludzie będą za to płacić i będzie tych ludzi mnóstwo. Niestety. Mam nadzieję, że nie odbije to się za bardzo na całym rynku, że jak producenci zobaczą "jak Acti potrafi to my też", taki scenariusz mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto jest taki głupi ? :P Rozumiem taki WoW, bo to typowe MMO, ale nie gra gdzie multi odnosi się tylko do strzelania na jakiejś mapce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2010 o 12:32, EmperorKaligula napisał:

nie przesadzajmy, duza grupe graczy CoDa stanowia tez ludzie pracujacy z rodzinami itp.
Oni chca przelac kase, uruchomic steama/wlozyc plytke i grac - nie wazne z kim, nie wazne
gdzie... te uprosczenia maja wielu zwolennikow. I to niestety rzutuje na caly segment
fpsow. Ja jestem gotow placic abonament jak bedzie warto. Po tym co pokazli tworzac mw1/mw2
stanowczo nie warto



wlasnie o to mi chodzi a tu juz stado hejterów z pryszczami zaczyna psioczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pięć milionów? Śmiem twierdzić, że znalazło by się znacznie więcej chętnych i to nie tylko w samej Ameryce, ale też i w Europie Zachodniej i w Polsce również. Ludzie jak zwykle tylko by po marudzili, po marudzili, po marudzili, a i tak chętnie rzuciliby się do subskrybowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować