Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek tłumaczy wyłączność Codename: Kingdoms dla Xboksa 360

29 postów w tym temacie

Pepsi ale żeś "popłynął" dzisiaj. Chyba masz wene co dyskotekowy chłopaku? Moze jakis zgrywuśny wieczór sie szykuje co? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 madużo gier eksluzywnych,to co Xbox 360 miec nie może?Ja się tam ciesze bo to będzie kolejna gra do mojej kolekcji.A PCiarze niech pójda grać w gry sojego góru czyli Blizzarda niż nażekac na gry xboxowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i spoko. Przynajmniej nie owija w bawełnę jak inni tylko od razu z grubej rury :P Ale co się dziwicie? Przecież to firma jak każda inna i przede wszystkim istnieje ona po to, aby zarabiać, a jak to robi, to już jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 11:08, palpatine napisał:

Gość jest super- robię co chcę i ch** wam do tego ;|. WOW, dyplomacji uczył się od prawdziwych
mistrzów...


Ma do tego prawo^^ Skoro ty możesz go oceniać to on może robić co mu się podoba, szczególnie, że to on ryzykuje finansową klapom, gdzie ty sobie tylko narzekasz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię czemu tu wszyscy narzekają na niego. Człowiek ma fajną nawet postawę, podoba mi się, przynajmniej widać, że mają wolną rękę i żaden koncern nie będzie im dyktował warunków. Tak ja to interpretuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marudzicie - mi takie rozwiazanie bardziej odpowiada - jeszcze nie widzialem gry dobrze zrobionej na trzy platformy. Wole zagrac w to na x360 niz poczuc sie orżnięty na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 11:08, palpatine napisał:

Gość jest super- robię co chcę i ch** wam do tego ;|. WOW, dyplomacji uczył się od prawdziwych
mistrzów...



Jaka dyplomacja? Powiedział że tak im się podoba i tyle. A co? Miał błagać o przebaczenie takich fanboyów jak Ty?


Myślę że szykuję się naprawdę mocny as na konsolę Micrososftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, gramowicze... Pan Yerli próbuje po prostu pokazać o co tak naprawdę chodzi w świecie wielkich firm i interesów - o KASĘ! Nie o exclusive''y, chęci czy prestiż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, ich studio i niech robią co chcą. Szkoda, że nie wydadzą tej gry na inne platformy ale czasem wg. mnie lepiej jest się skupić na jednej platformie i wydać porządny tytuł. A co tłumaczenia, to mi pasi taka szczerość. Przynajmniej nie owija w bawełnę, że na PS3 byłoby to niemożliwe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, te łapanie się za gardła, bo ktoś ma PS3, kto inny X360 a inny PC jest śmieszne. Wychodzi tylko na x''a, to niech wychodzi, tylko na PS3, to niech wychodzi, tylko na pieca, to na pieca. Ja się nie przejmuję, najwyżej w coś nie pogram. Chciałbym pograć w God of War''a wszystkie 3 części, ale nie zagram bo mam x''a i nie robię z tego afery. Heavy Rain też mnie ciekawi, ale nie zagram. Mało mnie interesuje czepianie się, że "eee tylko na X360/PS3/PC (niepotrzebne skreślić). Niech się dzieję co chce :P Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oni nie narzekali ostatnio na piractwo na PC? Dlaczego więc nie PS3? Stawiam, że jakby nie wypaliła marka na PS3, to by nie mieli na co zrzucać odpowiedzialności, a tak to "nie sprzedało się na X360?" Piraci! Piraci! To nie wina tego, że gra jest do d*py!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować