Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hickey: StarCraft II zarobi krocie

58 postów w tym temacie

Nie trzeba być analitykiem aby wysnuć takie stwierdzenie :)) gra podobno nie jest aż tak dobra jak I może po prostu ludzie od których mam te informację nie przywykli do zmian i chcieli by niezmienioną wersję ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże mam swoje lata i nadal nie rozumiem i nie rozumiałem fenomenu starcrafta. A słowa nie których że to jest król RTS mnie śmieszą. Od zwykłe szybkie klikanie by stworzyć jak najwięcej jednostek i to ma być strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na giełdzie w Warszawie już są piękne oryginałki, co prawda cena to 160 zł, ale mi się tam nie spieszy do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to czekam na Diablo III ^^ zapada bardziej w pamiec niz remake RTS''a (praktycznie to samo w nowszej oprawie)... troche malo orginalne... dlatego czekam na D3 szkoda ze dopiero za 1-2 lata T___T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno zrozumiec czym jest sc jesli sie w niego nie gralo. O ilosci strategii, otwarc i technik gry mozna pisac ksiazki. W zadnej grze tego typu poziom trudnosci w necie nie jest tak wysoki. Zadna gra typu rts nie wymaga wiecej. Jest to szybkie klikanie polaczone z szybkim mysleniem. Gra ta daje mozliwosc stalego samodoskonalenia i stawia nowe wyzwania. Jeszcze sie taki nie urodzil co moglby rzec jestem najlepszy w sc poniewaz zawsze znajdziesz wyzwanie w postaci innego gracza. Poziom na jakim sie gra i czas jaki wymagany jest by opanowac gre na poziomie tylko krajowym liczy sie w latach. O europejskim , swiatowym czy koreanskim wiekszosc ludzi moze zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 16:19, Zdenio napisał:

W końcu gra, której wyniki sprzedaży utrą nosa Kotickowi ;]

Hahah, ta od razu. Przecież on może tylko na tym zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dziwić i ogłaszać? Grę robi Blizzard, to jasne że sprzeda się wspaniale, będzie mieć miliony fanów i ludzie będą w to grać przez lata. Można nie lubić Blizza i ich gier, ale z faktami nie sposób się nie zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze fani SC mogą się zastanawiać co takiego fajnego jest w takim DoWie czy CoHu. ;)

@Ezador: Kiedyś na hack&slashe też wołało się "erpegi" i nikt z tego problemu nie robił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w CoH i DoW i choc uwazam je za bardzo dobre gry w singlu z bardzo ladna grafika, uwazam ze nieda sie porownywac poziomu jaki prezentuja w multi. Chodzi glownie o mozliwe strategie do zastosowania oraz roznorodnosc ras no i oczywiscie nieda sie porownywac poziomu gracza z DoW czy CoH do SC. Zarowno w DoW jak i CoH jednostki choc maja rozne statystyki i wyglad w rzeczywistosci sa takei same i gra sie nimi tak samo. W przypadku sc kazda jednostka jest inna nie tylko pod wzgledem statystyk czy wygladu ale sposobu uzywania. Jesli chodzi o roznice w grze trzema rasami sc to sa miazdzace w porownaniu do tego co mozna o dwoch wyzej wymienionych grach powiedziec. Tak przedstawia sie rzecz wzgledem reszty rts-ow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


SC 2 zarobi krocie. Normalnie geniusz! :P
To są właśnie analitycy- mówią oczywiste rzeczy, które się of course sprawdzają, albo plotą głupoty, które się nie sprawdzają, ale o których wszyscy szybko zapominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 17:27, Budo napisał:


SC 2 zarobi krocie. Normalnie geniusz! :P
To są właśnie analitycy- mówią oczywiste rzeczy, które się of course sprawdzają, albo
plotą głupoty, które się nie sprawdzają, ale o których wszyscy szybko zapominają.

Normalnie gość musiał zrobić magistra z ekonomii ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować