Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz nowy gameplay z Fable III

21 postów w tym temacie

Fable III będzie żenadą dla mnie, już dwójka nie była piękna. Tym razem gameplay będzie polegał na sraniu i bieganiu za rękę. Cud, miód bez ubóstwa...-.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 16:44, 4ny4 napisał:

Fable III będzie żenadą dla mnie, już dwójka nie była piękna. Tym razem gameplay będzie
polegał na sraniu i bieganiu za rękę. Cud, miód bez ubóstwa...-.-''


Nie poczułeś klimatu. Jedna z niewielu gier o której można powiedzieć, że jej sequel nie jest klonem pierwszej części z inną fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... O ile jedynka i dwójka były genialne tak trójka... Jeżeli serio będzie takie pierdzenie w twarz to... Żenada rzeczywiście... Rozumem, że Fable jest pełen podobnych akcji, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniajcie gry po wyciętych fragmentach. Nie chcecie - nie pierdźcie ludziom w twarz. W końcu w Fable chodzi o wybory. Można być złym lub dobrym na dziesiątki sposobów - wredny, czysty, gruby, schludny, uczciwy, paskudny, chciwy. Tutaj jest się upierdliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam myśleć o akcji z początku trailera i...
nie wiem co mam myśleć ogólnie. Jest przebieranie, jest auto-aim przy strzelaniu z pistoletu, nie wygląda to jeszcze tak jak bym sobie tego wymarzył. Ale to przez punkt widzenia.

Aha, akcja gdzie nad drzwiami pojawiło się ''knock'', a bohaterka rozwaliła je bronią - podobała mi się. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była ciekawą grą, nieco inną niż inne, z cukierkową grafiką. Taka dziwna odskocznia od Gothica z kilkoma fajnymi rozwiązaniami. Fable 2 zmiotło mnie totalnie i sprawiła, że pokochałem Albion. Jeżeli chodzi o Fable 3 to sam nie wiem. Trailer z wilkami był fajny i zachęcający. Ten tutaj wręcz przeciwnie... Ale i tak zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 16:51, The_Nemezis napisał:

Nie poczułeś klimatu. Jedna z niewielu gier o której można powiedzieć, że jej sequel
nie jest klonem pierwszej części z inną fabuła.


Problem w tym, że każda kolejna część tak naprawdę jest klonem. Ratujemy świat etc. Zmienia się grafika, otoczenie oraz NPC, nic poza tym. Chociaż różnice między II, a III są minimalne.

Poza tym jak mamy nie oceniać gry po fragmentach jak wszystkie do tej pory zaprezentowane fragmenty to ukazanie gracza biegającego z NPCem za rękę lub puszczanie purozaura w twarz. Sorry, ale nie jara mnie to, mam inny fetysz...oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też liczyłem na to że na małą się spierdzi. ;D Ale Gameplay wygląda soczyście a pierdzenie ludziom w twarz to zdecydowany atut tej gry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 18:47, 4ny4 napisał:

Problem w tym, że każda kolejna część tak naprawdę jest klonem. Ratujemy świat etc. Zmienia
się grafika, otoczenie oraz NPC, nic poza tym. Chociaż różnice między II, a III są minimalne.

Poza tym jak mamy nie oceniać gry po fragmentach jak wszystkie do tej pory zaprezentowane
fragmenty to ukazanie gracza biegającego z NPCem za rękę lub puszczanie purozaura w twarz.
Sorry, ale nie jara mnie to, mam inny fetysz...oO


Wychodzi na to, że wszystkie gry są klonami innych;D Grę można ocenić dopiero jak wyjdzie, bo po tych kilku filmikach raczej nic się nie da zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się całkiem ciekawie. Na szczęście wyjdzie też na PC , więc nareszcie będę miał okazje znowu zagłębić się w świat Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia. Peter Molyneaux zapowiada Fable 3 jako wielkie, epickie, rewolucyjne dzieło itp., (jak zwykle zresztą gdy mówi o swoich grach;). Skoro tak, to DLACZEGO do tej pory jedyne, co mamy okazję oglądać w zapowiedziach tego wielkiego dzieła, to bieganie za rękę, pierdzenie w twarz i fragmenty walki?

OK, potrafię zrozumieć, że głębię fabuły, konsekwencje podejmowanych wcześniej decyzji i całą masę innych fajnych rzeczy trudno pokazać w krótkim gameplay''u. Tylko dlaczego w którymś już z kolei filmiku pokazywane jest znowu to pierdzenie w twarz? Czy to sami twórcy uważają, że przystawianie czyjejś głowy do własnego zadka to najlepsze co udało im się wymyślić i coś, czym warto się chwalić przy każdej możliwej okazji?

Do tego brak karty rozwoju postaci, umiejętności, atrybutów itp, na dokładkę rezygnacja z tradycyjnego ekwipunku na rzecz biegania za każdym razem z jednego pokoju do drugiego kiedy chcemy zmienić broń i ubranie... no i jako ostatni gwóźdź do przysłowiowej trumny - słowa samych twórców, bolesne dla każdego fana cRPG - o "przeniesieniu ciężaru gry z rpg bardziej w stronę action adventure". Zaczynało się bajkowo, ale im bliżej premiery, tym coraz mniej mi się to wszystko podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pojawi się także na pecetach i będzie dokładnie taki sam, jak na Xboksie 360."

Czyli gra będzie uproszczona do granic możliwości, z nędzną optymalizacją i grafiką oraz tragicznym sterowaniem. Hura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troldihar - od czasów dwójki poprawili nieco kod. Mam nadzieję... Bo Fable 2 to jedyna gra która potrafi przycinać się na moim xklocku. A sterowanie... Pozostaje nam mieć nadzieję, że poprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować