Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor: twórcy zmieniają nazwę; gameplay z trybu multiplayer

34 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2010 o 19:26, Arczir2d2 napisał:

momentami miałem wrażenie że to BC2... nie ładnie tak zrzynać :P

Nie zrzynają, tylko zrobili po prostu to samo co w BC2 (bo za multi w MOH i za BC2 odpowiada DICE, nie Danger Close)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się robi śmieszne, karabin snajperski Dragunov z otwartym kolimatorem i w pierwszej linii. Strzał z wyrzutni rakiet równie "lekki" jak z z normalnego karabin szturmowego... Płakać się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 20:45, czapol napisał:

To się robi śmieszne, karabin snajperski Dragunov z otwartym kolimatorem i w pierwszej
linii. Strzał z wyrzutni rakiet równie "lekki" jak z z normalnego karabin szturmowego...
Płakać się chce...


Co do "bezodrzutowego rpg" czy wyrzutni rakiet sie w pełni zgadzam, ale powiedz mi chłopie gdzieś Ty dojżał SVD z otwartym kolimatorem ? na początku było ak-su albo 47 z kolimatorem ale dragunova z takowym nigdzie nie dojzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazwa ciekawa, a podobieństwa gry wynikają z tego że jedna firma dice robi MP MOH i BFBC2, a pozatym to ten sam silnik ( swoją drogą bardzo mi się podoba) frostbite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 21:18, SimplyLucas napisał:

Co do "bezodrzutowego rpg" czy wyrzutni rakiet sie w pełni zgadzam,


Na tym filmiku nie było rpg... to było at4. poza tym, czy w jakieś grze widziałeś, żeby wyrzutnia rakiet miała odrzut? Po to jest właśnie dym leci z tyłu, żeby nie było odrzutu.

Dnia 24.07.2010 o 21:18, SimplyLucas napisał:

ale powiedz mi chłopie
gdzieś Ty dojżał SVD z otwartym kolimatorem ? na początku było ak-su albo 47 z kolimatorem
ale dragunova z takowym nigdzie nie dojzałem.


I have a bad news for you... To na samym początku to jest właśnie dragunov z otwartym koli, a co lepsze w becie(nie wiem jak będzie w samej grze) nie da się mieć dragunova ze zwykła lunetą, tylko co najwyżej z zamkniętym koli, który nazwany jest "battle scope"... Lunety mają dopiero snajpy z zamkiem ryglowym(M24 i SV-98)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi wygląda jak BC2 i dla tego poważnie myślę o rezygnacji z preordera, tak jak zrobiłem to z samym BC2. Bety tak mnie zniechęciły że przesada. Jedynie co jeszcze trzyma preorder w mojej liście zamówień, to fakt że inna grupa odpowiada za singiel. Wiec czekam na info o singlu, a nie ciągle tą kaszane z bety multi. Cod4 chyba w tej kwasji nikt nie doścignie nawet MW2 jest słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja na początku myślałem ze zmieniają nazwę gry no ale cóż, chyba już zmęczony jestem :P

A tak "offtopując" to mógłby mi ktoś napisać do kiedy trwa beta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować