Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Delta Force: Helikopter w Ogniu - problemy, uwagi, przemyślenia

94 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 14:36, jajajupi napisał:

siemka wszystkim... odrazu zaczne od mojego problemu... toznaczy bardziej pytanka do was...
ile jest ogólnie misji w Delta Force helikopter w ogniu+ ten dodatek na S...... ? hm.....??
bo ja przeszedłem narazie 22 misje i tak z ciekawości chciałem wiedzieć ile ich jest...

Jest ich 27 (w podst. 16, a w dodatku 11).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 15:26, swietlik94 napisał:

> siemka wszystkim... odrazu zaczne od mojego problemu... toznaczy bardziej pytanka do was...

> ile jest ogólnie misji w Delta Force helikopter w ogniu+ ten dodatek na S...... ? hm.....??

> bo ja przeszedłem narazie 22 misje i tak z ciekawości chciałem wiedzieć ile ich jest...

Jest ich 27 (w podst. 16, a w dodatku 11).


Oki dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pewnie i tak nikt tego nie przeczyta mimo napiszę o problemie. Niedawno kupiłem grę, która była dołączona do najnowszego numeru Playa. DF:BHD+TS. W momencie kiedy chcę się zarejestrować na Novaworld gra chce abym wpisał klucz, który wedłóg instrukcji z Playa po wejściu na stronę www.cdprojekt.pl/deltaforce otrzymam klucz na meila. Problem w tym, że ów klucz jest nieprawidłowy... ani jeden, ani drugi. Próbowałem już cztery razy i za każdym razem wyskakuje, że źle wpisuję klucz co jest w 100% nieprawdą. Wysłałem meila do CDP i po tygodniu otrzymałem odpowiedź w stylu: Proszę się skontaktować z redakcją gazetki Play... ale po co? Przecież klucze wydaje CDP! Mimo to napisałem do redakcji ale do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi. Napisałem też do support novalogic ale nie wiem czy uzyskam odpowiedź. Wiem, że pewnie wielu ma tą grę gdzieś i niepodoba im się ale mimo to mi bardzo zależy aby zagrać w tryb multiplayer dlatego proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 19:12, Damianuss1 napisał:

Witam
Pewnie i tak nikt tego nie przeczyta mimo napiszę o problemie. Niedawno kupiłem grę, która
była dołączona do najnowszego numeru Playa. DF:BHD+TS. W momencie kiedy chcę się zarejestrować
na Novaworld gra chce abym wpisał klucz, który wedłóg instrukcji z Playa po wejściu na stronę
www.cdprojekt.pl/deltaforce otrzymam klucz na meila. Problem w tym, że ów klucz jest nieprawidłowy...
ani jeden, ani drugi. Próbowałem już cztery razy i za każdym razem wyskakuje, że źle wpisuję
klucz co jest w 100% nieprawdą. Wysłałem meila do CDP i po tygodniu otrzymałem odpowiedź w
stylu: Proszę się skontaktować z redakcją gazetki Play... ale po co? Przecież klucze wydaje
CDP! Mimo to napisałem do redakcji ale do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi. Napisałem też
do support novalogic ale nie wiem czy uzyskam odpowiedź. Wiem, że pewnie wielu ma tą grę gdzieś
i niepodoba im się ale mimo to mi bardzo zależy aby zagrać w tryb multiplayer dlatego proszę
o pomoc!


Przykro mi ... nie pomogę ci bo nie gram przez neta... dlatogo zapykaj sobie gra jednoosobowa i jatka z nimi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by sie stalo jezeli srobie gre w edytorze i na forum znalazł gogos kto by chciał sprawdzic jak mi poszło i wysle my na e-maila to moze byc to przestepstwo tzn prawne i na forum łamiąc regulamin.
A tak pro po :) wiecie czy da sie w edytorze dac jakies głosy czy napisy wyswietlane podczas gry????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę.
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku, jak grać w tą grę w sieci? Bo za cholere nie wiem co robić.
Wchodziłem na novaworld.com, i tam też nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam grę od 1 miesiąca ale gdy drugi raz zainstalowałem nie migę włączyć gry wyskakuje małe okno i pisze SYSTEM/data i gra się wyłancza płyta nie jest porysowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 19:08, karolek44 napisał:

a aj mam sposub gry multi plajer bez konta na nova world jak porosicie to wam powiem

wiem przez serwery wchodzisz bodajże w 4 punkt i wyświetlają ci sie servery o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie wkurzyłem i nie gram w helikoptera - sejwów mi brakło i za cholere jednej z misji nie mogę dokonczyc a zaczynac od nowa mi się jej nie chce...
zresztą mam swieżutkie Cod 4 i moH Airborne to jest sie na kim wyżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam mały problem...
Mam dość stary komputer (840 mhz 384 MB ram karta 32 MB). Według wymagań gra powinna mi dobrze chodzić na niskich detalach a tymczasem w misjach w których jedzie się samochodem (z karabinem oczywiście) gra mi się tak zacina że nie można grać i za każdym razem mnie zabijają. Czy jest na to jakaś rada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować