Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer DC Universe Online w całej swojej wspaniałości w Sieci

24 postów w tym temacie

Do autora newsa: Są gusta i guśćiki. Tylko Flash i Wonder Woman sa zgodni z oryginałem. Zieloną latarnie znałem inną, batman wygląda jak żwycem wyciągniety z puzzli. Nie wiadomo czego się spodziewać po tej produkcji mmo. Filmiki to nie wszystko koledzy, i zapomnijcie o takich efektownych walkach w grze. Nie wiadomo jak to będzie z fabułą, chociaż pewnie będzie taka sama jak wszystkie. Bijesz moby lub żywych graczy i masz lvl. Jak tak będzie to kolejne puste mmo, zapisze się w kartach histori jak Wow, Aion czy inny shit tego typu. Już widze 1.000.000 supermenów okładających się po twarzach. Zobaczymy narazie nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer rewelacyjny i pokazujący że brak superbohaterów na świecie to mimo wszystko dobra sytuacja - rozwałka jaka tam jest robiona w czasie walki mówi sama za siebie ;). Uniwersum DC nie jest mi tak dobrze znane jak Marvela, ale niektóre postaci rozpoznaję. Zgodzę się z vegostem że Batam wygląda trochę dziwnie. No i potwierdz się dlaczego nie lubię Superman''a - ta postać jest przesadzona, zbyt silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten trailer kopał dupki : )
Cholender, ciekawe jak to wszystko będzie się przedstawiać ?
I w jakim czasie będzie umiejscowiona akcja ? W "czasie" Lutora czy Supermena.

Czekamy na dalsze informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 20:34, vegost napisał:

Do autora newsa: Są gusta i guśćiki. Tylko Flash i Wonder Woman sa zgodni z oryginałem.
Zieloną latarnie znałem inną, batman wygląda jak żwycem wyciągniety z puzzli.


Jeżeli Zieloną Latarnię znasz tylko z serialu Justice Leauge, to musisz wiedzieć, że występujący na filmiku Hal Jordan nosił to miano wcześniej niż John Stewart i to on na zachodzie jest najbardziej utożsamiany z tą profesją. ;) A Batman? Cóż pod koniec filmiku wygląda już klasycznie, nie zapominajmy, że walka miała miejsce w przyszłości, więc musiał się trochę dozbroić.

Zgadzam się z Zaitsevem, MMO może być do bani, ale ten filmik jest po prostu epicki, nie spodziewałem się zobaczyć w tym tygodniu niczego lepszego od trailera do SC2 i przeliczyłem się. Naprawdę szkoda, że nie zrobią z tego gry w stylu Marvel: Ultimate Alliance...

"Nobody kills the Bat besides me!" - Mark Hammil jest moim bogiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły. Super man chyba był na drzemce że dopiero w połowie przyleciał, i czemu jego cozy są czerwone jakby miał wścieklizne? A teraz ja poprosze filmik o takiej długości z Wiedźmina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 20:58, luzac napisał:

Jeżeli Zieloną Latarnię znasz tylko z serialu Justice Leauge, to musisz wiedzieć, że
występujący na filmiku Hal Jordan nosił to miano wcześniej niż John Stewart i to on na
zachodzie jest najbardziej utożsamiany z tą profesją. ;) A Batman? Cóż pod koniec filmiku
wygląda już klasycznie, nie zapominajmy, że walka miała miejsce w przyszłości, więc musiał
się trochę dozbroić.


Właśnie, Zielona Latarnie znam tylko od Johna Stewarta, chociaż w Justice Leauge też był w jakimś odcinku Hal Jordan i inni strażnicy ,ale najwidoczniej zapomniałem. Dzięki za przypomnienie, inaczej bym tego gością nie skumał. Nom może i tak, jak to Batmna wszystko nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trailer wymiata, ale wątpię żeby z tego był jakiś wyczesany hicior. Bo już widzę miliony super bohaterów w 1 mieście walczy o władze nad światem. Nie kupuje tego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego innego się spodziewać po Blur Studios, niż genialnych trailerów? DC Universe jako gra nic mnie nie obchodzi, ale trailer wymiata. W końcu nielalusiowaty Superman ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale laski są fajne w tym filmiku.

A już myślałem że wygląd IronBatmana to ich inicjatywa na szczęście na końcu jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że twarz Batmana jest tak biednie zrobiona pod koniec filmiku.
Niemniej, przy całym filmiku miałem gęsią skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 21:16, Sareth14 napisał:

Niezły. Super man chyba był na drzemce że dopiero w połowie przyleciał, i czemu jego
cozy są czerwone jakby miał wścieklizne? A teraz ja poprosze filmik o takiej długości
z Wiedźmina ;)


Superman był przy słońcu by naładować się energią od niego, a czerwone oczy to jego termiczna wizja, która gdy otrzymała tyle energii porostu próbuje się wydostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 09:54, Bravo4 napisał:

Fajne fajne, ale co to był za koleś co bił Diane i związał Batmana ?


To był DeathStroke. Można powiedzieć że taki odpowiednik Deathpoola z Marvela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować