Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstaje modyfikacja Far Cry 2010 - zobacz screeny

15 postów w tym temacie

Mnie trochę starsza grafika zupełnie nie przeszkadza jeśli gra jest miodna i grywalna.
Far Cry''a niestety nawet super poprawiona grafa nie uratuje gdyż jest on po prostu cholernie nudny...
Podchodziłem do tego tytułu dwa razy i dwa razy się od niego odbiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem grać w Far Cry''a po Crysisie, ale te mocne kolory mnie przeklęcie denerwowały. Jest może mod zmianę kolorystyki na bardziej rzeczywistą, a mniej bajeczno-tropikową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 11:17, R3nO napisał:

Próbowałem grać w Far Cry''a po Crysisie, ale te mocne kolory mnie przeklęcie denerwowały.
Jest może mod zmianę kolorystyki na bardziej rzeczywistą, a mniej bajeczno-tropikową?


Jest taki mod i działa w każdej grze nazywa się zmniejszeniem nasycenia barw w monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 11:17, R3nO napisał:

Próbowałem grać w Far Cry''a po Crysisie, ale te mocne kolory mnie przeklęcie denerwowały.
Jest może mod zmianę kolorystyki na bardziej rzeczywistą, a mniej bajeczno-tropikową?

Z tego co pamiętam w opcjach graficznych można było zmienić rodzaj kolorystyki (np, zimne lub ciepłe kolory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra była dobra, jeżeli chodzi o fizykę i różne efekty jak na tamte czasy. Jakby zrobili tą grę w grafice Crysis''a to byłoby dobre odświeżenie tej pozycji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry na przejście ''''na raz'''' było nawet OK., ale na dłuższą metę to gra strasznie mnie nużyła i straszliwie wkurzała. Jeżeli ten mod rzeczywiście poprawi błędy, a nowe lokacje będą ciekawie zaprojektowane, to może się skuszę, w przeciwnym wypadku podziękuje, nawet i za granie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, drogi autorze, z tym, że można się uśmiechnąć na widok tejże grafiki. No chyba, że miałeś na myśli pozytywne znaczenie. Far Cry to historia w czystej postaci. Wielu musiało zmieniać kompa, aby ją odpalić. Nawet dziś wygląda naprawdę nieźle, zwłaszcza po patchu 1.4. Tekstury co prawda już nie te, ale jako całokształt, patrząc z daleka, naprawdę nieźle się trzyma, jak na sześcioletniego "dziadka".

Uśmiechnąć, to się można na widok Dooma 1/2, czy Wolfensteina 3D, ale na pewno nie na widok Far Cry''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 11:51, marcinsud napisał:

> Próbowałem grać w Far Cry''a po Crysisie, ale te mocne kolory mnie przeklęcie denerwowały.

> Jest może mod zmianę kolorystyki na bardziej rzeczywistą, a mniej bajeczno-tropikową?


Jest taki mod i działa w każdej grze nazywa się zmniejszeniem nasycenia barw w monitorze.


W sumie fakt, wiesz że zapomniałem o tej opcji ;) W sumie pograłbym w jakiegoś FPS''a, to sobie do FC powrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 14:46, mcnitrox napisał:

Far Cry to historia w czystej postaci.


Trespasser ją o kilka lat wyprzedził ;D.

Ale zgodzę się z tobą - Far Cry nadal wygląda ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować