Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Rak

Worms 3D Problem z odpaleniem

5 postów w tym temacie

Witam ! Mam problem z odpaleniem Worms 3D. Gdy chcę włączyć grę pojawia się czarny ekran następnie znika i pojawia się jeszcze raz na chwilę. Nic poza tym się nie dzieje. Mam system Windows 7 Home Premium, wcześniej gra działała bezproblemowo. Gra przestała działać po utracie jakiś plików systemowych (system nie mógł się włączyć, był czarny ekran z błędem typu 0x000000, pomogła płytka instalacyjna Windows) Zaznaczyłem już w zakładce tryb zgodności: XP z service packiem 3 oraz na dole: uruchom jako administrator. Do wyszukania najnowszych sterowników (myślałem, że to może być przyczyną ) użyłem programu Device Doctor. Wykrył on do zaktualizowania tylko sterownik Bluetooth. Odinstalowałem i zainstalowałem grę 2 razy, raz odinstalowałem ją z panelu sterowania, drugi raz wkładając płytę 1 i klikając: odinstaluj. Bez skutku. Nie działa mi podobnie jeszcze Jedi Academy, sądzę , że pewnie z tego samego powodu, natomiast Heroes V Dzikie Hordy działają bez problemu. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 18:53, Lord_Rak napisał:

Witam ! Mam problem z odpaleniem Worms 3D. Gdy chcę włączyć grę pojawia się czarny ekran
następnie znika i pojawia się jeszcze raz na chwilę. Nic poza tym się nie dzieje. Mam
system Windows 7 Home Premium, wcześniej gra działała bezproblemowo. Gra przestała działać
po utracie jakiś plików systemowych (system nie mógł się włączyć, był czarny ekran z
błędem typu 0x000000, pomogła płytka instalacyjna Windows) Zaznaczyłem już w zakładce
tryb zgodności: XP z service packiem 3 oraz na dole: uruchom jako administrator. Do wyszukania
najnowszych sterowników (myślałem, że to może być przyczyną ) użyłem programu Device
Doctor. Wykrył on do zaktualizowania tylko sterownik Bluetooth. Odinstalowałem i zainstalowałem
grę 2 razy, raz odinstalowałem ją z panelu sterowania, drugi raz wkładając płytę 1 i
klikając: odinstaluj. Bez skutku. Nie działa mi podobnie jeszcze Jedi Academy, sądzę
, że pewnie z tego samego powodu, natomiast Heroes V Dzikie Hordy działają bez problemu.
Bardzo proszę o pomoc


Pamiętam, że również miałem podobny problem z tą grą. Spróbuj zaktualizować grę z tym plikiem, powinno pomóc:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem system, wyświetlił się taki błąd, a w szczegółach:

Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: Worms3D.exe
Wersja aplikacji: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 00000000
Nazwa modułu z błędem: aticfx32.dll
Wersja modułu z błędem: 8.17.10.29
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4bfea5b7
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 00021821
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.768.3
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: a60a
Dodatkowe informacje 2: a60a1eee20ddaf84dac983737737118e
Dodatkowe informacje 3: 799a
Dodatkowe informacje 4: 799a691265311d17e8ed802d6f482f17

20100727131904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, podobny problem z zainstalowaniem patcha miałem w CoD 2, kiedy to zmieniłem katalog z grą i patch nie chciał się wgrać... Spróbuj wyciąć i wkleić grę do domyślnego folderu(myślę, że jest to C:/Program Files/...) i jeszcze raz spróbować zainstalować patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować