Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Całkowity zwrot w Two Worlds II

25 postów w tym temacie

Przeszedłem jedynkę i wiele innych RPG. Moja opinia na temat pierwszej części jest pozytywna. Dosyć ciekawy ystem walki, ogromny świat(może nawet aż za wielki), od grafiki nie wymagajmy cudów, bo gra ma już parę latek. Co do błędów to trzeba ściągnąć patcha- gigantyczny bo ponad 1 Gb, ale ja po jego zainstalowaniu nie zauważyłem już jakiś poważniejszych błędów. W stosunku do innych RPG(większości) lepsze było to, że można jeździć konno i walczyć z konia, oraz pływać. Największym mankamentem niestety była nudnawa fabuła... Jeśli popracują nad nią to z pewnością będzie całkiem niezła gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 12:27, Chapka napisał:

I znowu są podekscytowani. Co go tak podnieca? Że może wprowadzić gracza w całkowicie
przebudowany świat? Zacznijcie ten zwrot jakoś inaczej tłumaczyć, bo może po angielsku
brzmi to całkiem nieźle, ale po polsku to jest totalna porażka.


Są podjarani. Podnieceni. Może nawet dochodzą, kto wie!

Teraz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie komentuje newsów praktycznie w ogóle ale muszę coś wytknąć autorowi tekstu o TWII bo jak czytam takie ,,coś" to normalnie : ,,ręce opadają"

,,Twórcy Two Worlds II doskonale zdają sobie sprawę, gdzie nabroili w pierwszej części. W kontynuacji chcą uporać się z duchami przeszłości i tym samym ocalić markę od zguby"

Panie Pepsi najpierw należy mieć dokładne przygotowanie merytoryczne a dopiero potem pisać newsy.
Interesuje mnie szczególnie ostatnie parę słów: ,, ocalić markę od zguby"
Z dostępnych mi informacji TW sprzedało się w ok 2-3mln egzemplarzy na świecie i odniosło potężny sukces znajdując tak dużo nabywców w Polsce jak i dużo za granicą.
Nie rozumiem więc takiego podejścia do sprawy. Wybawić?
Czy im grozi upadek ? Chłopaki z RP naprawdę się starają i widać efekty a Pan tu pisze o ,,wybawieniu marki"
Ja nie zwracam uwagi wyłącznie na recenzje i oceny zagranicznych pismaków o grach czy serwisów www.
Mi osobiście TW się podobał mimo paru małych niedoróbek.
Była to pierwsza tego typu gra dla RP i jak na 1 raz udanai do tego wg mnie bijąca na łeb takie gnioty jak choćby Bugthic III (TW nie brakowało bugów ale porównując np stronę techniczną chodzi dokładnie o wydajność i szybkość ładowania/wczytywania gry/zapisanych stanów gry jak i samego działania gry to TW wypadł o niebo lepiej) Mi działał na maks ustw i żadnych problemów nie miałem.

Panie Pepsi nie wiem czy sobie Pan zdajesz sprawę z tego, że Reality Pump ma szerokie powiązania z potężną i bogatą korporacją jak ZUXXEZ jak Pan nie wie co to za ,,twór" to należy doczytać.
Także im ,,ZGUBA" na pewno nie grozi w jakimkolwiek sensie

,,Two Worlds II to nasza szansa na wybawienie marki" - dodaje Jake DiGennaro. "
Nie sądzę żeby ten Pan coś takiego powiedział. Jak to pismaki wszystko przeinaczają...
Chyba ostatni mój news jaki tutaj przeczytałem.

Wasze teksty są nierzetelne i nie zawierają żadnych uzasadnionych konkretów tylko jakąś paplaninę czyt. zbitek, zlepek informacji ... Oczy bolą by to czytać ale jak ktoś pisze o najbardziej wyczekiwanej przeze mnie osobiście grze roku to zerkam i czytam i woła to o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam " Two Worlds " bardzo miło wspominam,grało mi się w niego o wiele lepiej niż w " Gothic 3 " ( który też złą grą nie jest ) - fajne było to że świat mimo swoich rozmiarów nie był pusty jak np.w " Oblivionie ",fajna była też walka konna i łączenie tych samych przedmiotów ze sobą.
Co do bugów - mi udało się utłuc wielkiego smoka stojąc w jednym," specjalnym '' miejscu gdzie smok się nie ruszał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować