Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft II: Wings of Liberty - komfortowa rozgrywka nie jest możliwa

156 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wydawać by się mogło, że uznany producent, jakim jest Blizzard, który tworzył StarCraft II: Wings of Liberty przez ładnych parę lat, wyda grę wolną od błędów lub z usterkami nieprzeszkadzającymi w komfortowej zabawie.

Przeczytaj cały tekst "Starcraft II: Wings of Liberty - komfortowa rozgrywka nie jest możliwa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ! Wielce promowana i oczekiwana gra okazała się zdenerwować nabywców :P Mnie ta gra nigdy nie interesowała, myślałem o niej, ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:19, Snafu napisał:

Nie ma gry idealnej. Każdy twórca popełnia błędy. Trzeba czekać na patch''a.


Przy czym mówimy o grze, która powstawała ponad 10 lat, i w której są tak podstawowe błędy, które uniemożliwiają grę. To nie to samo co parę zwyczajnych bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie problem z PC''tami... Całe mnóstwo testerów i kilkuletni okres produkcji, nie pomogły w wychwyceniu wszystkich błędów jakie mogą się zdarzyć na którejś z docelowych platform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:25, Feallan napisał:

> Przy czym mówimy o grze, która powstawała ponad 10 lat,

A nie 5 przypadkiem?

To i tak dużo. Alana Wake'a wszyscy za to linczowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huston, mamy problem...

To nie fajnie, że jest taki błąd. Wielki sukces w przeciągu kilki chwil może się zmienić w wielką porażkę...

@HiddenNick
Bo z konsolami jest inaczej? Poczytaj o Fable 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadki zdarzają się najlepszym ;-) Stosowny patch na pewno się ukaże (Blizz jeśli chodzi o support zachowuje się wzorowo). Tyle, że biorąc pod uwagę długi czas produkcji i niewielką ilość platform docelowych (tylko PC i makówki), to jednak niesmak jest :/ A dla tych, którzy nie mogą pograć, bo SC 2 się zwiesza to pewnie i NIESMAK :/

ps. Ciekawe czy recenzenci to "wypunktują", czy zahajpowani (i zahipnotyzowani) nawet słowem się na ten temat nie zająkną, bo przecież nie wypada krytykować "boskiego" Blizzarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:30, Phobos_s napisał:

@HiddenNick
Bo z konsolami jest inaczej? Poczytaj o Fable 2 :)


Jakoś nie przypominam sobie żeby jakaś gra na konsole zawieszała się w drugiej misji i wychodziła do windows''ów.

Wiadomo, że w każdej grze może zdarzyć się coś czego po prostu autorzy nie przewidzieli, co spowoduje błędy. Jednak to co innego jak to, że gra po prostu przestaje działać bez żadnej przyczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2010 o 14:30, Phobos_s napisał:

@HiddenNick
Bo z konsolami jest inaczej? Poczytaj o Fable 2 :)


Ciekawe. Z Fable 2 ani razu nie miałem żadnego problemu który przeszkodziłby mi cieszyć się grą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:25, HiddenNick napisał:

Całe mnóstwo testerów i kilkuletni okres produkcji,
nie pomogły w wychwyceniu wszystkich błędów jakie mogą się zdarzyć na którejś z docelowych
platform.


Te mnóstwo testerów grało w multi, singla na oczy nie widzieli, więc nie przesadzaj. A z newsa rozumiem, że porblem jestr włąśnie tylko z singlem. Blizz pewnie w kilka godzin to naprawi.

Lordpilot: jeśli buga rozwiążą jeszcze dzisiaj to pewnie nie będzie czego punktować. Co innego jeśli minie powiedzmy tydzień i dalej będą pady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...bardzo dziwne....beta działała wyśmienicie bo potrafiłem męczyć ją pare godzin i wszystko było cacy a tu nagle finalna wersja sie wysypuje. Na szczescie nie kupiłem pre-ordera i mysle że z zakupem poczekam do patcha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:35, HiddenNick napisał:

> @HiddenNick
> Bo z konsolami jest inaczej? Poczytaj o Fable 2 :)

Jakoś nie przypominam sobie żeby jakaś gra na konsole zawieszała się w drugiej misji
i wychodziła do windows''ów.

Wiadomo, że w każdej grze może zdarzyć się coś czego po prostu autorzy nie przewidzieli,
co spowoduje błędy. Jednak to co innego jak to, że gra po prostu przestaje działać bez
żadnej przyczyny!

Bez żadnej przyczyny to fotony zmieniają wektor ruchu, komputery działają całkowicie deterministycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak tworzyć grę masakrycznie długo. Dać cenę z kosmosu. (jeszcze takiej ceny gra PC nie miała) A po premierze okazuje że gra na dzień dzisiejszy w singlu jest nie grywalna. Hahaha. Dobrze że się wstrzymałem z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować