Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft II: Wings of Liberty - komfortowa rozgrywka nie jest możliwa

156 postów w tym temacie

Jakbym był chamski i miał 10 lat to bym napisał AHAHAHAHA!!!!1111oneone. A tak napiszę, że wielka szkoda, że ktoś taki jak Blizzard popełnia taki błąd w takiej grze za taką kasę. Jak dobrze, że wolałem poczekać:) Jako kolejny napiszę - Fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wiadome że przy tak wielkiej skali gry, nie jest możliwe aby uniknąć błędów, choć ten jest dosyć poważny. Już wczoraj o północy pojawiły się pierwsze patche do multi, więc lada dzień i to powinno zostać poprawione. A może sterowniki do kart graficznych nie są jak na razie kompatybilne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to?
Więc słynne wypuszczenie jednej kampanii w cenie trzech, spowodowane brakiem czasu/lepszym dopracowaniem owej kampanii, jednak nie powiodło się?
Może trzeba było wypuścić pół kamapanii (w cenie trzech pełnych) i wtedy by nie było takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos jestem w 7 misji i nie mam zadnych bledow, gra jest teraz w pasku i windows dziala bez zarzutu, sama rozgrywka wysmienita, zero bledow, scin, czegokolwiek na co moglbym narzekac. Choc ja tam olewalem samouczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet najlepszym mogą zdarzyć się takie błędy. Prawdziwy problem zacznie się jak w ciągu kilku najbliższych dni nie zostanie to naprawione. Wtedy dopiero będzie można powiedzieć, że Blizzard zawalił sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lordpilot akurat spadajacy framerate to byl i jest :].

HiddenNick gadasz tak jakby to na konsolach wsio gralo . Masa gier ma kiepski framerate , nagle wywalajacy sie na twoich oczach streaming i zwieszki. Nie za czeste ale sa i to na x360 i ps3 :] . Ostatnio zwieszki mialem w MW2 ,Borderlandsach , RDR na x360 . W batmanie AA na ps3 ,czy problemy z Brutal Legendem na starcie na konsoli sony.
WIec to nie tylko tyczy gier na PC :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogole smieszy mnie zawsze taka zawisc do blizarda na tym i innych forach. Dlaczego tak jest? Bo wasze ulubione gry sa przycmiewane przez blizardowskie produkcie, bo w waszym MMO nie ma 11 mln ludzi? Bo gra jest za droga i nie mozecie jej kupic? Moge sie zalozyc ze najglosniej krzyczacy tutaj Fail maja wlasnie jeden z takim smiesznych powodow, a nawet w gry nie polizali, zenujaca agresja wynikajaca z niewiedzy. \

Dlaczego by mieli nie podzielic gry na trzy czesci, skoro pierwsza ma az 26 misji, fabula wrecz filmowa, swietny klimat, swietne misje w kampanii, nie ograniczajace sie do rozbudowania bazy, zaznaczenia 200 jednostek i jazda. Ale ludzie wiecznie nie zadowoleni, lepiej zeby dali 3 kampanie kazda po 26 misji, czyli 78 misji, z filmami, za 100 zl dla kazdego. Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może nie którzy patrzą na grę nie po przez kampanię reklamową? Nic do SC nie mam, fajna gra ale takich wiele więc ja nie rozumiem o co te ahy i ohy. Pewnie z czasem sobie kupię bo wiem że przerywniki filmowej już w fabule są na pewno warte obejrzenia. Ale co nie oznacza że to są bardzo dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:41, Gosu napisał:

Wogole smieszy mnie zawsze taka zawisc do blizarda na tym i innych forach. Dlaczego tak
jest? Bo wasze ulubione gry sa przycmiewane przez blizardowskie produkcie, bo w waszym
MMO nie ma 11 mln ludzi? Bo gra jest za droga i nie mozecie jej kupic? Moge sie zalozyc
ze najglosniej krzyczacy tutaj Fail maja wlasnie jeden z takim smiesznych powodow, a
nawet w gry nie polizali, zenujaca agresja wynikajaca z niewiedzy. \

Fail jak nic. Zbyt typowa sytuacja jak na firmę, która "przyćmiewa". I nawiasem... w sierpniu podpisuję umowę o pracę na kwotę 4000 zł netto miesięcznie, więc osobiście nie widzę związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:47, hans_olo napisał:

Fail jak nic. Zbyt typowa sytuacja jak na firmę, która "przyćmiewa". I nawiasem... w
sierpniu podpisuję umowę o pracę na kwotę 4000 zł netto miesięcznie, więc osobiście nie
widzę związku.


To wytlumacz mi dlaczego ja jestem juz w 7 misji, grajac od rana i jakos nie mam zadnych problemow, moze niech sobie ludzie lepszy sprzet najpierw sprawia, albo sterowniki a nie zwalaja na blizarda wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:47, Kafar napisał:

A może nie którzy patrzą na grę nie po przez kampanię reklamową? Nic do SC nie mam, fajna
gra ale takich wiele więc ja nie rozumiem o co te ahy i ohy. Pewnie z czasem sobie kupię...


Wes sie sam posluchaj, stwierdzasz ze gra taka sama jak inne, po czym sam sugerujesz ze jej nawet nie masz i w nia nie grales. Ja w nia gram i nie jest taka jak inne, a gralem w wiele RTS-ow zaczynajac od Diuny i pierwszego Comand and Conquer a konczac na Warcrafcie czy End War etc, to Starcraft 2 bije to wszystko na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lordpilot niewielką ilość platfrom docelowych? Chyba sobie jaja robisz. Jestem pewien, że tylko w tym wątku nie ma dwóch takich samych konfiguracji kompa. Do tego dochodzi zapierdzielony system itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady panowie. Przy takiej liczbie sprzedanych kopi gry znajdą się jakieś niesprawne PC gdzie program będzie się wywalał, PC to nie konsola. Ilość możliwych konfiguracji hardwaru+softu jest prawie nieskończona. Jeśli to jest poważny błąd to Blizz na pewno wyda szybko łatkę, ale i tak komuś tam się nie uruchomi, to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy mogą się pojawiać, ale sądzę, że jest sprawa marginalna. Blizzard sprzedaje setki tysięcy gier Starcrafta 2. Jeżeli nawet 1000 Kowalskim wywali się aplikacja, to jest to kropla w morzu - poniżej 10% graczy. Jeżeli ilość sprzedanych kopii wzrośnie do ponad miliona sztuk, to spadnie to do 1%. Zawsze jest tak, że czym więcej sprzedanych produktów, tym więcej błędów i problemów. Tak samo było z iPhonem 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować