Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake - The Signal DLC już dostępny

9 postów w tym temacie

Pytanie do autora newsa: nie wiem bo nie grałem ale czy to nie jest

Spoiler

"Gracz wciela się w tytułowego pisarza, który ponownie musi wybudzić się ze snu"

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem swoją kopię Alana z Anglii więc mam i kodzik na darmowe dlc. Znów widać, że kupowanie gier w Polsce jest mało atrakcyjne. Ostatnio się okazało że nowe dlc do Mass Effect 2 nie będzie działać z polską wersją gry. Cóż, na szczęście ME2 też mam z brytyjskiego rynku ;) Może na jesieni się coś zmieni w tej kwestii gdy LIVE wejdzie oficjalnie do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym pograć, ale nie wiem, czy opłaca się płacić 560 MSP. Wszystko zależy od jakości i długości dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jestem po. :-P
Dodatek trzyma klimat podstawki, w mechanice gry nic się nie zmieniło (i chyba nie miało się zmienić). Odwiedzamy lokacje w większości nam już znane. Ogólnie mam pozytywne odczucia, dobry jako darmowy dodatek do podstawowej wersji gry. Czy warto wydać 560 MP? Tego nie wiem, ja go miałem w pudełku i nie musiałem się zastanawiać. Długość odpowiada mniej więcej jednemu odcinkowi z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:00, Beechbone666 napisał:

Ja ściągnąłem swoją kopię Alana z Anglii więc mam i kodzik na darmowe dlc. Znów widać,
że kupowanie gier w Polsce jest mało atrakcyjne. Ostatnio się okazało że nowe dlc do
Mass Effect 2 nie będzie działać z polską wersją gry. Cóż, na szczęście ME2 też mam z
brytyjskiego rynku ;) Może na jesieni się coś zmieni w tej kwestii gdy LIVE wejdzie oficjalnie
do Polski.


Chyba, że masz EK kupioną w Polsce bo ona jest oryginalnie angielska:) O którym DLC mówisz?

Mam nadzieje, że na jesieni się to pozmienia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tej właśnie wersji razem z DLC - jest on zawarty już na płytce, jak w Fallout 3 GOTY, czy dają kod do pobrania?
Bardzo się dziwię Harpenowi - jak dla mnie jest to nawet i powód żeby kupić Xboxa do 400zł powiedzmy, jaram się tą grą niemiłosiernie x] Każdy lubi co innego, aczkolwiek i tak się dziwię bo uważam tą grę za arcydzieło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować