Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystkie drogi prowadzą do... GTA V

18 postów w tym temacie

Zasada "im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie". Wszędzie te tajemnice, ale pomyślmy co byłoby gdyby twórcy wprost, tak bez ogródek napisali "przyjmujemy pracowników do prac nad GTA V"? Milion telefonów i jeszcze więcej dziennikarzy czy kogo tam jeszcze chcecie walących nigdzie indziej jak do drzwi ekipy Rockstara. PR miałby roboty od cholery, chociaż z drugiej strony w końcu ci ludzie od tego są? Hmm temat "czy twórcy powinni ogłaszać już od samego początku nową produkcję czy wręcz przeciwnie, kryć się z tym aż do "wielkiej niespodzianki" zasługuje na dużo obszerniejszą polemikę ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to chodzi o GTAV, może nie... Jak na razie nic dokładnie nie wiadomo i wszystko to tylko przypuszczenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niedługo wiadomość, "oficjalnie zrywamy z marką GTA, mamy zamiar umocnić markę RDR" :D Hehe. Tak o sobie napisałem :P Wiem, że nie zerwą z marką GTA, gdyż to jest kupa $$$$$. Chociaż na kontynuację RDR bardziej czekam niż na kolejne GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej newsów na temat V części GTA się pojawia. Gdyby odświeżyli Vice City nie miał bym nic przeciwko, ale to całe Holywood (czy Vinewood, czy jak to tam było...) też nie byłoby nudne. Czas wszystko wyjaśni, a raczej sam Rockstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie podoba to, ze tak wszystko nie jest do konca pewne, gdyby rok temu rockstar oglosil rozpoczecie prac nad gta v, niecierpliwie czekal bym dwa lata, az ono wyjdzie, a tak co troche dostajemy nowa "plotke" czy tam fakt (to sie niedlugo na gamescom okaze najprawdopodobniej) i ona podsyca nasze zainteresowanie kolejnym gta co powoduje, ze nie mozemy sie doczekac, "ale" dopiero ogloszenia gry i jaka ona bedzie, a to zupelnie inna sprawa niz ogloszenie rozpoczecia prac nad nowym gta... po za tym sadze, ze wcale nie jest takie pewne to, ze gta v to bedzie vice city, niewykluczone bowiem, ze bedzie to jakas niespodzianka ze strony rockstara, logicznie patrzac to powinno byc vice city, osobiscie marze o san andreas, ale mozliwe jest tez los santos (po wczorajszym) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 16:45, marcinsud napisał:

ech znowu trzeba będzie zamówić komputer u nasa :P


Niee, na drugim patchu na mojej 3 latniej maszynie grało się bardzo płynnie, co mnie zdziwiło. Przy rodziałce 1600x900 miałem od 50 - 60 fps. Oczywiście zacinki w postaci wczytywania się krajobrazu owszem były ,ale rzadko. GTA IV spociła mój zasilacz do granic możliwośći i się wyłanczało w trakcie mocnej sieczki. Nom ,ale 3 letni Quad 2,6 i GTS 250 1GB dają sobie spokojnie rade :) Liczę, że wymagania V odsłony będą mniejsze a przy tym engine troche lepiej dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja przeszedłem na athlonie x2 5000+ i gf 7600 gs 512 MB GTA 4 bez problemu, ale bez patchy gra była katorgą, poza tym smrodek pozostał i do dzisiaj lubię sobie zapuścić przeróbkę ala hitler jakiegoś filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz n-ty: To nie będzie GTA V, tylko Vice City - "samodzielny dodatek" na silniku GTA IV, powtórka z generacji silnika GTA 3.

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 18:39, Cygi napisał:

Po raz n-ty: To nie będzie GTA V, tylko Vice City - "samodzielny dodatek" na silniku
GTA IV, powtórka z generacji silnika GTA 3.


Albo podaj źródło swoich informacji, albo przestań wypisywać swoje podejrzenia jako pewne wiadomości, bo możesz wprowadzić ludzi w błąd. No chyba, że jesteś jasnowidzem...
A tak swoją drogą, to nie wiem od kiedy Vice City było "samodzielnm dodatkiem" jak dla mnie to takie cuś nazywa się spin-offami serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GOL`u można wyczytać, że akcja jednak będzie w Los Angeles.. Dla mnie byłoby to rozczarowaniem. Widziałem LA w Midnight Club Los Angeles i miasto niczym nie powalało. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 20:25, Michal_1232 napisał:

Albo podaj źródło swoich informacji, albo przestań wypisywać swoje podejrzenia jako pewne
wiadomości, bo możesz wprowadzić ludzi w błąd. No chyba, że jesteś jasnowidzem...
A tak swoją drogą, to nie wiem od kiedy Vice City było "samodzielnm dodatkiem" jak dla
mnie to takie cuś nazywa się spin-offami serii.


Jedyne źródło informacji, to patrzenie wstecz na poprzednie generacje silnika - GTA 1 oraz generacja silnika GTA 3 miało kolejność LC -> VC -> SA.
Tak nagle by zrobili "switch" pomiędzy VC a SA? Nie sądzę, przy newsie z wyjazdem ekipy R* do Hollywood napisałem, że pewnie tam pojechali wynająć kolejne gwiazdy do stacji radiowych czy cutscenek, a nie pstrykać fotki.
Także nie, nie jestem jasnowidzem - to jest Rockstar.

Od kiedy jest "samodzielnym dodatkiem"? Chociażby od numeru 8/2003 czasopisma CD-A, gdzie padają te dwa wyrazy w zapowiedzi recenzji GTA VC w spisie treści.
"Jeżeli dodatek (choć samodzielny) dostaje 10/10..."
Savi?

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak to są twoje domysły. Nie przeczę, że będzie tak jak mówisz, ba nawet myślę podobnie, jednak R* nigdzie tego nie potwierdził, więc są to zwyczajne spekulacje. Co do "samodzielnego dodatku". Nie opierałbym się zbytnio na opiniach CDA. Samodzielny dodatek to np. "Przebudzenie" do DA, albo "Zmierzch Bogów" do G3. Mimo wszystko nie stawiałbym znaku równości między tymi tytułami, a VC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 14:26, Michal_1232 napisał:

Czyli jednak to są twoje domysły. Nie przeczę, że będzie tak jak mówisz, ba nawet myślę
podobnie, jednak R* nigdzie tego nie potwierdził, więc są to zwyczajne spekulacje. Co
do "samodzielnego dodatku". Nie opierałbym się zbytnio na opiniach CDA. Samodzielny dodatek
to np. "Przebudzenie" do DA, albo "Zmierzch Bogów" do G3. Mimo wszystko nie stawiałbym
znaku równości między tymi tytułami, a VC.


Oczywiście, że są to moje domysły, nie będę tego ukrywał.
To było do przewidzenia, że nie zgadzasz z opiniami CD-A. Tradycyjnie w takich przypadkach honor nie pozwala człowiekowi się zgodzić z drugą stroną. To ja już nie wiem, dlaczego do CD-A jest przypieczętowany slogan "Największe czasopismo w Polsce" (słowo "komputerowe" już nie pasuje do współczesnego profilu pisma).
Anyway, Rockstar da teraz Vice City. To się już dzieje.

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować