Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obsługa Move w Resident Evil 5 nie dla wszystkich

11 postów w tym temacie

Brzydko ! A się kumpel wnerwi jak mu powiem, chyba, że przeczyta przed tym :P Miał nadzieję (i ja też, że u niego popykam na MOVE), że pomacha łapami przed telewizorem, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że nie dadzą rady zrobić do tego patcha... Rozumiem że to coś zależy od kodu źródłowego, ale chyba nie po to ludzie gry na PS3 instalują, żeby im potem takie teksty rzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocenę Mova czy Kinect będzie można wystawić dopiero po premierze. Gdyż w tej chwili jest tylko promowany suchy marketing a MS czy Sony są w nim świetne.

Ciekawe ile takich kwiatków wyjdzie po premierze oby kontrolerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z autorem. Myślę, że nie tylko Capcom może tak postąpić. Chyba, że tak ładnie kłamią i tylko zachęcają do kupna nowego pudełka z Residentem :D
Co do samej rozgrywki - po tym filmiku wygląda to jak używanie zwykłego WiiMote''a. Wiem, jakie są różnice między tymi dwoma sprzętami, ale co z tego, skoro gra się tak samo? Gdzie ta rewolucja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 18:28, ibisz napisał:

Zgadzam się z autorem. Myślę, że nie tylko Capcom może tak postąpić. Chyba, że tak ładnie
kłamią i tylko zachęcają do kupna nowego pudełka z Residentem :D
Co do samej rozgrywki - po tym filmiku wygląda to jak używanie zwykłego WiiMote''a. Wiem,
jakie są różnice między tymi dwoma sprzętami, ale co z tego, skoro gra się tak samo?
Gdzie ta rewolucja? :P



Na Wii nie masz takiej grafiki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, o co akurat teraz to wielkie halo. Przecież informacja, że obsługa Move''a będzie zarezerwowana wyłączenie dla Residenta w edycji Gold została upubliczniona podczas E3.

Ładnie to czy nie - to już zupełnie inna kwesta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie rozumiem, o co akurat teraz to wielkie halo. Przecież informacja, że obsługa Move''a będzie zarezerwowana wyłączenie dla Residenta w edycji Gold została upubliczniona podczas E3.


o tym nie wiedziałem.:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee jak na to patrze to żadna rewelka, jestem pecetowcem zatwardziałym chociaż przeciwko konsolom nic nie mam bo granie na nich w coś takiego jak RE 5 i tak musi boleć, ten kontroler nie wydaje mi się czymś dobrym do grania, tym bardziej filmik mnie do tego przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie rozumiem problemu, juz nei chodzi o E3 przeciez od pcozatku, jak tylko byla mowa o edycji GOLD wiadomo bylo ze jeda z funkcji ma byc wlasnie wspracie dla Move''a (co za tym idzie wsparcia tego nie ebdzie w podstawowej edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować