Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Logo Uncharted III + Facebook = głupi żart

16 postów w tym temacie

jak niewiele ludziom potrzeba wystarczy zrobić własne logo i je wstawić na fb :)

swoją drogą to ja bym 100 razy bardziej wolałbym zagrać w System Shock3 niż Uncharted3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3 to jedna z tych gier, które kupię w dniu premiery. No, chyba że będzie kolekcjonerka, wtedy zamawiam ją przy pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 18:24, Gregario napisał:

jak niewiele ludziom potrzeba wystarczy zrobić własne logo i je wstawić na fb :)

swoją drogą to ja bym 100 razy bardziej wolałbym zagrać w System Shock3 niż Uncharted3


Nie wiem czy napisałeś to z zazdrości bo nie ma Uncharted na PC czy naprawdę uważasz ze System Shock jest lepszy bo jeśli tak to ci współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 18:41, Kezuj12345 napisał:

naprawdę uważasz
ze System Shock jest lepszy bo jeśli tak to ci współczuje.


Współczujesz człowiekowi, który twierdzi, że woli stary, klimatyczny horror science-fiction od nowoczesnej zręcznościówki z ładną grafiką. Mógłbyś napisać dlaczego? Bo muszę przyznać, że mnie zaciekawiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 19:02, qba1993 napisał:

> naprawdę uważasz
> ze System Shock jest lepszy bo jeśli tak to ci współczuje.

Współczujesz człowiekowi, który twierdzi, że woli stary, klimatyczny horror science-fiction
od nowoczesnej zręcznościówki z ładną grafiką. Mógłbyś napisać dlaczego?

Grałeś w Uncharted 2? Przeszedłeś tą gre? Jak nie to się nie wypowiadaj, a jeśli tak to powinieneś wiedzieć, dlaczego ta gra tak się ludziom podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jak niewiele ludziom potrzeba wystarczy zrobić własne logo i je wstawić na fb :)
>
> swoją drogą to ja bym 100 razy bardziej wolałbym zagrać w System Shock3 niż Uncharted3
>


Nie wiem czy napisałeś to z zazdrości bo nie ma Uncharted na PC czy naprawdę uważasz ze System Shock jest lepszy bo jeśli tak to ci współczuje.

Podpisuje się pod tym,że też bym wolał zagrać w System Shock3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 19:14, Renzov napisał:

Grałeś w Uncharted 2? Przeszedłeś tą gre? Jak nie to się nie wypowiadaj, a jeśli tak
to powinieneś wiedzieć, dlaczego ta gra tak się ludziom podoba.


Grałeś w System Shock 2? Przeszedłeś tą grę? Jak nie to się nie wypowiadaj,a jeśli tak
to powinieneś wiedzieć, dlaczego ta gra tak się ludziom podoba.

Oczywiście obie gry są dobre, ale nienawidzę stronniczości i ślepej wiary w wyższość danej produkcji, bez podanych argumentów. Pomijając fakt, że obie gry nie mają ze sobą praktycznie nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma wspólnego System Schock z Uncharted i co ten tytuł robi w tym wątku. Uncharted 2 jest grą akcji, zainspirowana filmami przygodowymi z lat 80 (Indiana Jones, Kopalnia króla Salomona), czerpie z nich garściami, a nawet w niektórzy recenzenci uznali, że przewyższa niektóre z tych klasyków, Ta gra to nie tylko piękna grafika, ale również mistrzowska animacja, charakterystyczni bohaterowie, piękne przerywniki filmowe które wręcz niezauważenie przechodzą do srodowiska gry, setki nagród, najwyższe oceny od recenzentów i graczy. Po powolnym równaniu w dół serii Tomb Rider na szczęście pojawił sie godny następca tego typu gier. A System Shock niech sobie pójdzie do swojego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 19:26, Arkhaor napisał:

Grałeś w System Shock 2? Przeszedłeś tą grę? Jak nie to się nie wypowiadaj,a jeśli tak

to powinieneś wiedzieć, dlaczego ta gra tak się ludziom podoba.

Oczywiście obie gry są dobre, ale nienawidzę stronniczości i ślepej wiary w wyższość
danej produkcji, bez podanych argumentów. Pomijając fakt, że obie gry nie mają ze sobą
praktycznie nic wspólnego.

Ej, to już jest chamstwo. Napisałeś to samo co ja, wyraziłeś taką samą opinie jak ja i jeszcze mówisz, że nie lubisz stronniczości. W moim poprzednim poście również wyraziłem swoją opinie (nota bene polegającą na tym samym co Twoja) na temat kibicowannia jednej grze, gdy nie grało się w drugą. Zirytowało mnie to po prostu i napisałem o tym. Czy ja napisałem, która gra jest lepsza? No nie. Denerwuje mnie tylko jak ktoś piszę negatywnie o jednej grze nie grając wcześniej w drugą. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 18:30, kodi24 napisał:

Kiedy oficjalnie zaanonsuja U3 poziom hype''u przekroczy chyba stan alarmowy- imo najwieksze
dobro ps3;


Kratos się właśnie na Ciebie zdenerwował. ;P
===
Eeej, ludzie! Wiadomo, Nathan i spółka są świetnymi pozycjami i w ogóle, ale proszę was, nie szmaćcie mi tu serii SS! Przecież SS 2 dla mnie był tak samo schizowaty, tak samo wprowadzał klimat zaszczucia co Silent Hill.
Poza tym sama "postać" SHODAN wystarczy za rekomendację tej wyśmienitej pozycji.

Kto nie grał i nie lubi - ten trąbka. ^^''

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 18:41, Kezuj12345 napisał:

Nie wiem czy napisałeś to z zazdrości bo nie ma Uncharted na PC czy naprawdę uważasz
ze System Shock jest lepszy bo jeśli tak to ci współczuje.

jedyne czego mogę zazdrościć to to że uncharted3 kiedyś wyjdzie a system shock3 (pewnie) nie. nie wiem też czego tak mi współczujesz? tego że bez wahania wybrałbym system shock3 zamiast uncharted3? to ja tobie takiego podejścia powinienem chyba współczuć bo nie zamierzam tu pisać o tak znakomitej grze jak system shock2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować