Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa galeria z Need for Speed: Hot Pursuit

16 postów w tym temacie

Ciekawe czy będzie widok od kierownicy jak w Shifcie, jeżeli tak to mogli by screena od wewnątrz zrobić, żeby nie było wątpliwości, chyba, że już się pojawiły jakieś informacje na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 12:27, crash807 napisał:

Ciekawe czy będzie widok od kierownicy jak w Shifcie, jeżeli tak to mogli by screena
od wewnątrz zrobić, żeby nie było wątpliwości, chyba, że już się pojawiły jakieś informacje
na ten temat?


Nie wiem dokładnie gdzie, ale już wiadomo, że nie będzie widoku z kokpitu.

@Tom_pl: Właściwie, to jest Hot Pursuit 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to troszke bez sensu.
# Need for Speed III: Hot Pursuit - (1998)
# Need for Speed: Hot Pursuit 2 - (2002)

wracamy do NFS HP?! mam nadzieje ze nazwa ulegnie zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chcą pokazać że to jest coś "świeżego" bo HP2 trochę słabo się sprzedało, a jest jednym z najlepszych NFS-ów. Poza tym wiele osób myśli że pierwszym NFS był Underground więc oszukać takich ludzi to łatwizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 15:53, Dwdc napisał:

Według mnie to troszke bez sensu.
# Need for Speed III: Hot Pursuit - (1998)
# Need for Speed: Hot Pursuit 2 - (2002)

wracamy do NFS HP?! mam nadzieje ze nazwa ulegnie zmiany


To nie pierwszy przypadek "resetowania" marki. Inny świeży przyklad - nowy Medal of Honor. Albo wczesniej Prince of Persia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za nową część NFS`a odpowiada studio Criterion (seria Burnout czy BLACK nikomu chyba obce nie są), więc nie ma się co martwić o jakość tej części. Gdybym tylko miał komputer z kosmosu (czyt. taki, na którym nowe gierki działają z minimum 60 fps z full ustawieniami grafiki), to gra na bank zawitała by na mojej półeczce z innymi tytułami.

Jak dla mnie jedyny NFS, który już od pierwszego trailera jest skazany na sukces i wysokie noty recenzentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lambo na plazy ?? nie zakopal sie?? ;) a tak na powaznie to głupie nazywanie roznych gier tak samo no chyab ze niektorych pamiec nie siega tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować